کیت بلانشت پنجه در پنجه مرگ با اره برقی در خانه خودش!

کیت بلانشت پنجه در پنجه مرگ با اره برقی در خانه خودش!

کیت بلانشت، بازیگر مشهور استرالیایی بعد از حادثه ای که اخیراً با اره برقی برایش رخ داده خیلی خوش شانس است که هنوز زنده است! این حادثه در خانه ی ییلاقی بلانشت در انگلیس، آن هم به دست خودش رخ داد.

کیت بلانشت ۵۱ ساله که ۲ جایزه اسکار هم در کارنامه حرفه ای خود دارد، هنگام کار با یک اره مکانیکی، به قول خودش «سرش را مختصر خط و خشی انداخت»، اما خوشبختانه جراحت جدی ای ندید.

بلانشت هفته ی گذشته در یک مصاحبه ی پادکستی با نخست وزیر سابق استرالیا، جولیا گیلارد، از تجربه ی خود در به چشم دیدن مرگ پرده برداشت.

زخمی شدن کیت بلانشت با اره برقی
تصویری از کیت بلانشت در پشت صحنه ی فیلم «بابل» (Babel) که با خون مصنوعی گریم شده بود

بلانشت در این مصاحبه گفته: «خوبم. دیروز یک مختصر حادثه ای با اره برقی برایم پیش آمد که خیلی خیلی مهیج به نظر می رسید اما در واقع اینطور نبود. جدا از آن مختصر خط و خشی که روی سرم افتاده، حالم خوب است.»

کیت بلانشت که متولد و بزرگ شده ی شهر ملبورن استرالیا است، در یک ملک بزرگ ۶/۲۵ میلیون دلاری در نزدیکی شهر کوچکی به نام کروبورو در انگلیس زندگی می کند که یک ساعت تا جنوب لندن فاصله دارد.

خانه ییلاقی کیت بلانشت در انگلیس

او با اندرو آپتون، نمایشنامه نویس و کارگردان استرالیایی ازدواج کرده و این زوج ۴ فرزند به نام های داشیل (۱۸ ساله)، رومن (۱۶ ساله)، ایگنیشس (۱۲ ساله) و ادیت (۵ ساله) دارند.

این خانواده قبل از نقل مکان به انگلیس در شهر سیدنی استرالیا زندگی می کردند.

کیت بلانشت و همسرش، اندرو آپتون، نمایشنامه نویس و کارگردان استرالیایی

جدا از آن حادثه ی خطرناک اره برقی که می توانست مرگبار باشد، کیت بلانشت در این مصاحبه اظهار کرد که زندگی در دوران قرنطینه ی کرونایی برایش عمدتاً یکنواخت بوده.

او بیان کرد که یک سال از کار در سینما کناره گیری کرده بود تا به پسر بزرگش دشیل در امتحانات مدرسه کمک کند.

بلانشت در توضیح این مسأله گفته: «یک سال از کار کناره گرفتم تا پیش داشیل باشم و در دوران امتحانات به او کمک کنم.»

«اما همه ی این تلاش ها دود شد و رفت هوا (به خاطر تعطیلی مدارس) و من ماندم و یک آدم ۱۸ ساله که دیگر اصلاً دلش نمی خواهد کاری با من داشته باشد! خب کمی ناخوشایند است اما این یک مشکل خوب محسوب می شود و همه ی ما خوب هستیم.»

کیت بلانشت به شوخی گفت به جای معلم سرخانه ی یک نوجوان بودن، تبدیل شده به «یک مربی مهدکودک برای فرزند ۵ ساله اش که کار دشواری هم هست».

بلانشت افزود: «من احترام زیادی برای شغل معلمی قائلم. همیشه اینطور بوده.»

بیشتر بخوانید:

بازیگران زنی که هنگام ایفای نقش هایشان باردار بودند

بازیگران هالیوودی که به خاطر نقش هایشان موهایشان را تراشیدند

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود