پدر شیشه ای پسرش را قربانی کرد و خونش را به موتور تازه خود مالید

پدر شیشه ای پسرش را قربانی کرد و خونش را به موتور تازه خود مالید

پلیس آگاهی تهران صبح امروز از دستگیری یک معتاد به شیشه خبر داد که ظاهر به خاطر توهمات ناشی از مصرف شیشه سر پسر ۸ ساله اش را بریده و خون او را به موتور جدیدش زده تا از چشم زخم دیگران دور بماند. پدر شیشه ای که به خاطر اعتیادش مدتیست از همسر خود جدا شده و با پسر ۸ ساله اش زندگی می کرد ظاهرا به تازگی موتوری خریداری می کند و برای جشن گرفتن خرید آن، پسرش را با موتور بیرون می برد تا با هم دوری بزنند و برگردند. اما ساعاتی بعد پدر با دست ها و لباس خونی بدون فرزندش به منزل باز می گردد. موتور حامد غرق در خون بود و وقتی اطرافیان از او در مورد پسرش سوال می کنند پاسخی نمی دهد و سراسیمه به حمام می رود تا آثار جنایت را از بدنش پاک کند.

بی تفاوتی پدر شیشه ای به نبود پسرش و وجود آثار خون روی بدن و موتور او مادربزرگ را که با آنها زندگی می کرده نگران می کند و پیرزن درمانده از همه جا راهی کلانتری می شود تا ردی از نوه ۸ ساله اش بیاید.

پدر شیشه ای به عنوان مظنون اصلی ماجرا مورد بازجویی قرار می گیرد و در بازجویی های اولیه مدتی می شود که در خیابان با چند نفر درگیر شده و آنها را با چاقو زده و آن افراد هم به تلافی فرزندش را دزدیده اند. پس از انجام تحقیقات پلیس و پرس و جو از اهالی محل مشخص می شود که ابدا درگیری اینچنینی رخ نداده و اینها همه ساخته توهمات او هستند. پدر شیشه ای دوباره مورد بازجویی قرار می گیرد و اینبار می گوید دروغ گفته است و اصلا خبری از فرزندش ندارد. او حتی مدعی می شود که خانواده اش فرزند او را کشته اند و با خونی کردن لباس و موتورش قصد دارند برایش پاپوش درست کنند.

پدر شیشه ای
ماده مخدر شیشه

طولی نمی کشد که در تحقیقات پلیسی جسد پسر بچه هشت ساله ای در حالی که گلویش با چاقو بریده شده بود در پارک پیدا می شود. خواهر این پدر شیشه ای هم در بازجویی های پلیس می گوید:

برادرم از لحاظ روانی مشکل دارد. معتاد به شیشه است و نزدیک به یکسال است که همسرش از وی بدلیل اعتیاد جدا شده است.

در نهایت این پدر جنایتکار لب به اعتراف می گشاید و می گوید به دلیل اینکه موتورش را به تازگی خریده بود و بخاطر توهم ناشی از مصرف شیشه کودک ۸ ساله اش را برای موتورش قربانی کرده و خون او را به بدنه موتور مالیده است.

ظاهرا ننگ پذیرش این جرم آنچنان سنگین بوده که حامد با وجود دلایل و شواهد محکم همچنان تلاش می کرد ماموران پلیس را گمراه کند و ادعا نماید که دیگران لباسها و موتورش را به خون فرزندش آغشته کرده اند. اما طفره رفتن های او سودی ندارند و در نهایت با تکمیل پرونده، حامد به دستور قاضی راهی زندان می شود.

مت آمفتامین یا همان شیشه از جمله مواد مخدر صنعتی است که چند سالی از ورود آن به بازار می گذرد و بسیاری را به کام مرگ کشانده است. این ماده روانگردان و محرک، روی مکانیسم های مغز به صروت مستقیم تاثیر گذاشته و در فرد شادی و هیجان ایجاد می کند. علی رغم آنکه تا به حال بحث های زیادی درباره شیشه به میان آمده، اما نکاتی درباره این ماده وجود دارد که کمتر کسی از آن ها آگاه است. ۱۶ حقیقت تکان دهنده در مورد مصرف شیشه را میتوانید در این مطلب روزیاتو بخوانید.

 

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • امیر تیر ۳۱, ۱۳۹۹

  ببین مملکت به کجا رسیده!

  • یکتا تیر ۳۱, ۱۳۹۹

   مملکت که انسانه برسه؟
   خودمون رسوندیم. مملکت یه مشت خاک و کوه و جنگل و صحرا و کویره.
   خودبه خود که اینطوری نمیشه.

 • یکتا تیر ۳۱, ۱۳۹۹

  یه استادی بود میگفت خداروشکر کنین افغانستان کنار دسته سنتی میرسونه وگرنه مملکت با شیشه نابود شده بود. واقعا شیشه خطرناکه. میگن یه زمانی جلو تریاکو گرفتن دو هفته بعدش همه زدن تو خط شیشه و اینایی که تا الان معتاد شیشه ان از همون دورس. حالا میگن سپاه دست داره تو تریاک افغانستان برا همینه. چون اگه سپاه تریاک نرسونه شیشه میپزن. ماشالله پختشو اکثرا بلدن. چون شیمیاییه راحت میشه تو یه زیرزمینی جایی پخت

  • علیرضا مرداد ۱, ۱۳۹۹

   تا کمر خم میشم برا بوسیدن دست و پای سپاهیا که تریاک میرسونن شیشه نکشیم. خب چرا مردم به طر مواد مخدر کشیده میشن؟ چه صنعتی چه سنتی؟ شرائط و مشکلات مملکت. خودم یه روز نصف بسته رو نکشم افکارم اروم نمیشه. نیمتونم صبحو شب کنم
   کی این وضعو ایجاد کرده؟

 • محمدرضا بهمن ۲۰, ۱۴۰۰

  وقتی شیشه مصرف کنی تا ۴۸ ساعت قید خواب باید بزنی… بیخوابی تو مصرف شیشه باعث توهم شدید میشه.. تجربه خیلی بدی خدا نصیب گرگ بیابون نکنه واسه یه بار هم کسی سمتش نره چون مستقیم مغز درگیر میکنه