هنرنمایی مادر خلاق با بشقاب غذای پسرش

هنرنمایی مادر خلاق با بشقاب غذای پسرش

یک مادر پرمشغله که نگران بود به خاطر زمان زیادی که در راه خانه و محل کار از دست می دهد، ارتباطش با پسرش قطع شود، شروع به درست کردن صبحانه هایی تماشایی به شکل حیوانات مورد علاقه ی او کرد.

میشل رزمارین تمبوروی ۴۵ ساله که در ایالت نیوجرسی آمریکا زندگی می کند، قبل از ترک خانه به سمت محل کارش در شهر نیویورک، با میوه صبحانه هایی خلاقانه برای پسر ۵ ساله اش، هادسون درست می کند. میشل طراح جواهرات است.

او هر روز صبح با شوق درست کردن یک طرح جدید از خواب بیدار می شود، طرح هایی مثل یک شیر با تکه های آناناس و پن کیک و یک طوطی از سیب، تمشک و فلفل دلمه ی زرد.

این صبحانه های کار شده که سرهم کردن هر کدام آن ها یک ساعت طول می کشد، این امکان را به میشل داده که بتواند ارتباطش با پسرش را حفظ کند.

میشل وقتی از سر کار به خانه برمی گردد درباره ی طرح های صبحانه های هادسون با او صحبت می کند و از خلال همین صحبت ها است که مهم ترین وعده ی غذایی روز هادسون شکلی مفرح پیدا می کند.

میشل می گوید: «نگران از دست دادن آن زمانی بودم که باید به طور خاص برای او بگذارم، چون وقتی از خواب بیدار می شد من خانه نبودم.»

«این صبحانه ها به من این فرصت را می دهند که شب که به خانه برمی گردم حرفی برای گفتن با او داشته باشم.»

هادسون که وقتی میشل به سرکار می رود، پدرش از او مراقبت می کند، عاشق صبحانه های خلاقانه ی مادرش است که گاهی هم به شکل ابرقهرمان های مورد علاقه اش طراحی می شوند.

میشل می گوید: «این صبحانه ها را بیشتر روزها برای پسرم درست می کنم.»

«از او می پرسم که دوست دارد صبحانه اش چه شکلی باشد و من همان را برایش درست می کنم تا وقتی از خواب بیدار شد غافلگیر شود.»

«این صبحانه ها به ما این امکان را داده که وقتی به خانه برمی گردم درباره ی طرح آن ها با یکدیگر صحبت کنیم و به این ترتیب ارتباط مان را باهم حفظ کنیم.»

میشل بعد از به دنیا آمدن هادسون، در سال ۲۰۱۵ به همراه همسرش به ایالت نیوجرسی نقل مکان کرد. او از خانه تا محل کارش در نیویورک ۲ ساعت در راه است.

میشل ابتدا خودش در مورد طرح صبحانه ها تصمیم می گرفت اما حالا که هادسون بزرگ تر شده خودش حیوانات و صحنه هایی از کارتون های مورد علاقه اش را به مادرش پیشنهاد می دهد.

میشل گرچه هیچ روش ثابتی برای تزئین صبحانه های پسرش ندارد، اما اغلب از موز به عنوان پایه ی کار استفاده و بعد طرح مورد نظر را روی آن پیاده می کند.

او به تازگی شروع به استفاده از رنگ های خوراکی هم کرده که آن ها را با استفاده از یک تفنگ رنگ پاش در طرح های خود به کار می گیرد تا به کمک آن ها یک پس زمینه ی دلپذیر به طرح ها بدهد، مثلاً برای به تصویر کشیدن اقیانوس در طرح هایی با موضوع حیات دریایی.

میشل از زمانی که شروع به اشتراک گذاری طراحی های خود در صفحه ی اینستاگرامش کرده، بیشتر از ۵۰۰ دنبال کننده ی وفادار پیدا کرده که بسیاری از آن ها از علاقمندان هنر تزئین غذا هستند و میشل ترفندها و روش های این کار را با آن ها در میان می گذارد.

میشل می گوید: «حالا که هادسون بزرگ تر شده ما بعضی طرح ها را باهم می سازیم و اگر یک روز هم او علاقه ای به این کار نداشته باشد من این کار را خودم به عنوان یک سرگرمی انجام می دهم.»

«واقعاً به این کار علاقمند شدم.»

«یک بار هادسون دوست نداشت از این طرح ها درست کند و من غصه ام گرفت چون درست کردن آن ها به بخشی از برنامه ی روزمره ی من تبدیل شده.»

«این صبحانه ها را معمولاً شب ها بعد از خوابیدن هادسون درست می کنم و درست کردن آن ها بعد از یک روز طولانی کار، ذهنم را آرام می کند.»

منبع: dailymail
دیجیاتو
بدون نظر

ورود