مدل عطسه کردن تان نکات زیادی درباره شخصیت شما فاش می کند

مدل عطسه کردن تان نکات زیادی درباره شخصیت شما فاش می کند

در بحث عطسه کردن قواعد اجتماعی ای وجود دارد که در فرهنگ هر کشوری نهادینه شده اند. فین کردن گرچه در شانگهای چین امری کاملاً پذیرفته است اما اگر این کار را در انگلیس انجام دهید حتماً با نگاه خیره ی مردم رو به رو خواهید شد. اما هر کسی هم اصول خودش را برای عطسه کردن دارد و همین اصول نکات زیادی را درباره ی شما آشکار می کنند.

در ادامه به انواع مختلف عطسه کردن می پردازیم و می خواهیم ببینیم هر یک چه معنایی دارند.

کسانی که راحت و آزادانه عطسه می کنند

شخصیت شناسی مدل عطسه کردن

عطسه کردن برای این افراد کار لذت بخشی است. آن ها معمولاً با صدایی بلند و رضایتمندانه عطسه می کنند و عطسه کردن در تقریباً هر موقعیتی برایشان امری بی اهمیت است. این افراد جسورند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند و در هر موقعیت اجتماعی ای احساس راحتی می کنند.

کسانی که یواشکی عطسه می کنند

این افراد هنگام عطسه کردن احساس خجالت می کنند و معمولاً محتاطانه فین می کنند. آن ها سعی می کنند هیچ صدایی تولید نکنند یا آن را به حداقل برسانند. این افراد خجالتی اما مؤدب هستند و می دانند چه کاری از نظر اجتماعی پذیرفته است و چه کاری نه. آن ها معمولاً حساسیت بیشتری هم نسبت به قضاوت های اجتماعی دارند.

کسانی که پشت هم عطسه می کنند

این عادت تعمدی است و ممکن است برای دیگران آزاردهنده باشد. این افراد به جای آنکه اجازه ی تخلیه ی عطسه را دهند، همانطور که اشاره شد، پشت هم عطسه می کنند و به این ترتیب اجازه نمی دهند عطسه خودش اتفاق بیفتد. فین کردن در ملأعام آن ها را معذب می کند و این افراد از منظر اجتماعی احساس ناامنی روانی می کنند.

کسانی که دائماً عطسه می کنند

این افراد در عطسه کردن زیاده روی می کنند و این کار را بیشتر از نیاز واقعی بدن شان انجام می دهند. این شکل از عطسه کردن از نظر اغلب افراد پذیرفته نیست و با آلودگی و بیماری همراه است.

بدگمان ها

این افراد همیشه به دنبال بقایای عطسه ها و فین های خود هستند و سعی می کنند همه چیز را تا جایی که ممکن است تمیز کنند. آن ها به ظاهر خود حساس اند و نگران فکر دیگران نسبت به خودشان هستند.

بیشتر بخوانید:

فال عطسه تایلندی؛ تعبیر عطسه در ساعت ها و روزهای مختلف هفته

۱۰ عامل به غیر از سرماخوردگی که سبب عطسه کردن مداوم می شوند

نگه داشتن عطسه و ممانعت از خروج کامل آن تا چه اندازه می تواند خطرناک باشد؟

عطسه هنگام تصویر برداری آهسته چگونه به نظر می رسد [تماشا کنید]

منبع: brightside
دیجیاتو
بدون نظر

ورود