به دنیا آمدن اولین فرزند سوفی ترنر و جو جوناس

به دنیا آمدن اولین فرزند سوفی ترنر و جو جوناس

جو جوناس ۳۰ ساله و سوفی ترنر ۲۴ ساله صاحب اولین فرزند خود شدند.

سخنگوی ترنر به رسانه ها اعلام کرده: «سوفی ترنر و جو جوناس بسیار خوشحال اند که اعلام کنند فرزند آن ها به دنیا آمده است.»

دیروز رسانه ها از به دنیا آمدن دختر ترنر و جوناس به نام «ویلا» در لس آنجلس خبر دادند.

منبعی به رسانه ها گفته: «این زوج از همین حالا همه ی فکر و ذکرشان فرزندشان شده و از تماشای عضو جدید خانواده شان سیر نمی شوند. این زوج به فرصت احتیاج دارند تا از این لحظات خاص لذت ببرند و اخبار و وقایع جدید را فقط با خانواده و دوستان شان در میان گذاشته اند.»

رابطه ی ترنر، ستاره ی سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) و جوناس، عضو گروه موسیقی «برادران جوناس» از اینستاگرام آغاز شد. بعد از آنکه جوناس در دایرکت اینستاگرام ترنر به او پیغام داد، آن ها در سال ۲۰۱۶ شروع به رد و بدل کردن پیام با یکدیگر از طریق اینستاگرام کردند. سوفی و جو همان سال در انگلیس با یکدیگر ملاقات کردند. ترنر در مصاحبه ای گفته بار اولی که می خواست به دیدن جوناس برود مردد بود که نکند کسی که به ملاقات او می رود شخص دیگری باشد، به همین خاطر چند تا از دوستانش را با خودش برده بود.

جوناس هم به همراه یکی از دوستانش به دیدن ترنر آمد و در آن ملاقات سوفی و جو ساعت ها با یکدیگر صحبت کردند و در نهایت از یکدیگر «جدایی ناپذیر» شدند.

جوناس هم در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای گفت که او و ترنر غرق صحبت با یکدیگر شده بودند و می دانستند اتفاق خاصی در حال رخ دادن است.

این زوج در سال ۲۰۱۷ نامزدی خود با یکدیگر را اعلام کردند. آن ها ۲ سال بعد ازدواج خود را با دو مراسم جداگانه جشن گرفتند.

مراسم اول در مه ۲۰۱۹ در کلیسای کوچکی در لاس وگاس برگزار شد. پیش از این اتفاق، در همان روز مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد برگزار شده بود که گروه موسیقی برادران جوناس هم در آن اجرای زنده داشتند. مهمانان مراسم ازدواج ترنر و جوناس، برخی از سلبریتی هایی بودند که همان روز در مراسم اهدای جوایز بیلبورد حضور داشتند، به علاوه ی دیگر اعضای خانواده ی جوناس.

در ماه ژوئن همان سال، این زوج در مراسمی رسمی که در فرانسه برگزار شد، با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. سوفی و جو تا به حال درباره ی این مراسم صحبتی نکرده اند و تنها یک عکس رسمی از آن را با طرفداران شان به اشتراک گذاشته اند.

در مستند سال ۲۰۲۰ گروه موسیقی برادران جوناس به نام Happiness Continues ، جوناس اظهار کرد که او قطعه ی Hesitate این گروه موسیقی را برای ترنر نوشته بود.

او گقته بود: «این قول من به سوفی است.» به گفته ی جوناس، اجرای این قطعه او را به یاد ازدواجش می اندازد.

جو گفته بود: «این آهنگ مرا به دنیا کاملاً متفاوتی می برد. هر بار که چشم هایم را می بینم او را می بینیم که دوباره در راهروی کلیسا راه می رود.»

ترنر و جوناس از اینکه این رابطه به اشکال مختلفی به آن ها کمک کرده هم صحبت کرده اند.

ترنر گفته جوناس به او کمک کرد که از پس «بحران هویتی» خود برآید و به سال ها افسردگی اش غلبه کند. در عین حال، جوناس هم گفته علاقمند شدن به سوفی باعث شد او تصمیم بگیرد که «مرد و برادر بهتری» باشد.

این زوج تتوهای مشترکی هم روی بدن شان دارند.

فوریه ی ۲۰۲۰ بود که رسانه ها اعلام کردند سوفی ترنر و جو جوناس فرزند اول شان را در راه دارند.

بیشتر بخوانید:

۱۰ حقیقت جالب درباره «سوفی ترنر»؛ سانسا استارکِ سریال محبوب «بازی تاج و تخت»

سلبریتی های باردار؛ هالیوودی هایی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود