بازگشت برنامه نود با عادل فردوسی پور

بازگشت برنامه نود با عادل فردوسی پور

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده اظهار داشت که به مردم قول می دهم تمام تلاش خود را برای بازگشت برنامه نود عادل فردوسی پور به صدا و سیما انجام دهم.

محمدمهدی فروردین با تاکید بر ضرورت شفاف سازی در حوزه ورزش یکی از عناصر این شفاف سازی را وجود رسانه های تاثیرگذار و ریزبین دانست و گفت امروز در نبود برنامه‌های مؤثر شاهد انباشت ابهامات و سوالات افکار عمومی در رشته پرطرفداری همچون فوتبال هستیم.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی تنها راه پاسخگویی به ابهامات و سوالات مردم در حوزه ورزش را حمایت از برنامه‌های تلویزیونی پربیننده دانست و اظهار داشت برنامه نود با مدیریت و اجرای عادل فردوسی پور به خوبی چنین مسیری را طی می‌کرد.

آقای فروردین گفت احیای برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور یکی از خواسته ها و مطالبات مردم است و تمام تلاشم را می کنم تا این برنامه را به صدا و سیما بازگردانیم.

این نماینده مجلس اظهار داشت که در همین رابطه به زودی مذاکراتی را برای بازگشت برنامه نود عادل فردوسی پور به رئیس سازمان صدا و سیما انجام می دهد. به گفته فروردین احیای برنامه های تلویزیونی پر مخاطب نظیر برنامه نود عادل فردوسی پور در برهه کنونی که مردم تشویق به خانه نشینی می شوند می تواند بسیار موثر باشد.

برنامه نود عادل فردوسی پور

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در صحبت هایش خاطرنشان کرد که این روزها مردم حال و روز خوبی ندارند و بازگشت برنامه نود عادل فردوسی پور می‌تواند به ارتقای شاخص امید اجتماعی کمک کند لذا امیدوارم بازگشت عادل فردوسی پور یکی از بهترین خبر‌هایی باشد که بتوانیم در آینده‌ای نزدیک به مردم نوید دهیم.

آقای فروردین در صحبت هایش به نظرسنجی اخیر سازمان صدا و سیما اشاره کرد که براساس آن برنامه های جایگزین نود که حتی در همان ساعت برنامه ۹۰ روی آنتن می روند جزو ده برنامه پر بیننده هم قرار ندارند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس تأکید کرد: صدا و سیما نباید اقتدار خود را از دست دهد و این اقتدار بر پایه همین برنامه‌های پر مخاطب شکل گرفته است لذا پخش برنامه ۹۰ در بستر‌های اینترنتی به ضرر رسانه ملی خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید:

عادل فردوسی پور به ۴۰ ضربه شلاق محکوم شد

بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه فوتبالی شبیه به ۹۰

جدال مدیر جوان شبکه ۳ با عادل فردوسی پور به نفع علی فروغی تمام شد

 

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود