۱۴ مورد از دوست داشتنی‌ترین و ماندگارترین دوستی ها در میان بازیگران مرد هالیوود

۱۴ مورد از دوست داشتنی‌ترین و ماندگارترین دوستی ها در میان بازیگران مرد هالیوود

دشمنی های دنیای هالیوود بسیار شایع هستند و می توان گفت که بالاترین سطح دنیای سرگرمی در جهان مکان خوب و ساده ای برای دوستی های واقعی و ماندگار نیست. با این وجود برخی از ستارگان مرد هالیوود نشان داده اند که دوستی واقعی و پایدار در هالیوود نیز می تواند وجود داشته باشد. برخی دوستی های بین بازیگران مرد هالیوود حال و هوای استاد و شاگردی دارد مانند جیک جیلنهال و تام هالند یا برایان کرانستون و آرون پال، در حالی که برخی دیگر دوستان دوران کودکی هستند که از همان آغاز در کنار یکدیگر حرفه خود را شروع کردند، مانند مت دیمون و بن افلک. اما چیزی که در تمامی این بازیگران مرد مشترک به نظر می رسد عشق واقعی به یکدیگر است. در ادامه می خواهیم شما را با ۱۴ مورد از زیباترین، دوست داشتنی ترین و بادوام ترین دوستی ها در میان بازیگران مرد هالیوود آشنا کنیم.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۱- بن افلک و مت دیمون

هالیوود می تواند فضایی ملون و بی ثبات باشد اما این دو از زمان کودکی با هم دوست بوده و بعد از دهه ها کار در بالاترین سطح صنعت سرگرمی جهان هنوز هم دوستان نزدیکی هستند. بن افلک و مت دیمون در فیلم Good Will Hunting در سال ۱۹۹۷ برای اولین بار همبازی شده و سناریو فیلم را نیز با هم نوشتند که برنده جایزه اسکار نیز شد. افلک در آن زمان تنها ۲۵ سال داشته و به جوان ترین برنده جایزه اسکار بهترین سناریو تبدیل شد.

دیمون در سال ۲۰۱۶ در مورد دوستی خود و افلک چنین گفت: «من ۳۵ سال است او را می شناسم، و ما با هم بزرگ شدیم. ما هر دو عاشق یک چیز مشترک هستیم، بازیگری و فیلمسازی. فکر می کنم که ما به این علاقه کاری یکدیگر در طی این سال های مهم افزوده ایم و این موضوع ما را تا پایان عمر در کنار هم نگه داشته است». مت دیمون و بن افلک در سال ۲۰۲۱ بار دیگر در فیلم The Last Duel در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۲- جورج کلونی و برد پیت

کلونی و پیت بعد از همبازی شدن در فیلم Ocean’s Eleven به دوستان نزدیک هم تبدیل شده و از آن زمان به بعد چندین بار با هم همکاری داشته اند، از جمله دنباله های اوشن و همچنین Burn After Reading و Confessions of a Dangerous Mind. نکته جالب درباره این دو ستاره هالیوود این است که کلونی و پیت در پشت صحنه فیلم های مشترکشان با یکدیگر شوخی کرده و سر به سر یکدیگر می گذارند. کلونی در سال ۲۰۱۵ در شو تلویزیونی گراهام نورتون درباره رابطه دوستی عمیق خود با برد پیت چنین گفت: «من بلاهای بسیار بدی سر برد آورده ام و او نیز بلاهای بدی سر من آورده است».

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۳- پاتریک استیوارت و یان مک کلن

اگر چه این دو از مشهورترین و محبوب ترین ستارگان بریتانیایی هستند اما تا سال ۲۰۰۰ و بازی در نقش دشمنان هم در فیلم X-Men با هم دوست نشده بودند. استیوارت در این فیلم نقش شخصیت دوست داشتنی پروفسور ایکس را بازی کرده در حالی که مک کلن نقش مگنتو که شخصیت منفی ضدقهرمان فیلم بود را بر عهده داشت.

استیوارت در سال ۲۰۲۰ در مصاحبه با هالیوود ریپورتر در مورد دوستی عمیق خود با مک کلن چنین گفت: «تریلر استراحت ما کنار هم بود. در اینگونه فیلم ها، وقت بیشتری را در حال نشستن در تریلر خود هستید تا در برابر دوربین. به همین دلیل من و یان با هم وقت می گذراندیم، چای می خوردیم و شاید بعدازظهرها چیزهای دیگر و اینچنین بیشتر همدیگر را می شناختیم. و نکته جالب این بود که دریافتیم نقاط مشترک زیادی داریم. و به هر ترتیب او ما را به ازدواج هم درآورد، من و همسرم. او مراسم عروسی را برگزار کرد». ماه جاری بود که مک کلن در جشن تولد هشاد سالگی استیوارت با اجرای ترانه ای دوست صمیمی اش را غافلگیر کرد.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۴- لئوناردو دی کاپریو و توبی مگوایر

دی کاپریو و مگوایر  زمانی که هر دو تنها ۱۲ سال داشتند و برای اجرای یک تبلیغ تلویزیونی رفته بودند با هم آشنا شدند. دی کاپریو در مورد شروع دوستی خود با مگوایر چنین گفته است: «من در واقع از خودرو بیرون پریدم و فریاد زدم: توبی! توبی! هی! هی! و او گفت: اوه، آهای من تو را می شناسم. تو آن پسر هستی. اما من او را به عنوان دوست انتخاب کردم. وقتی می خواهم کسی دوستم باشد خیلی ساده او را دوست خود می کنم». علاوه بر این، دی کاپریو پدرخوانده یکی از فرزندان مگوایر نیز بوده و این دو در فیلم The Great Gatsby با هم همبازی شدند که در فیلم نیز دوستان نزدیک و قدیمی بودند. دی کاپریو گفته است که در انتخاب هر پروژه و کاری این دو با هم مشورت می کنند.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۵- تام هالند و جیک جیلنهال

هالند و جیلنهال دو سال پیش و سر صحنه دنباله Spider-Man با هم آشنا شدند که نقش دشمنان هم را در آن بازی می کردند. با این وجود در خارج از دنیای فیلم، هالند و جیلنهال به شدت به یکدیگر نزدیک هستند. جیلنهال درباره رابطه خود با هالند به راتن تومیتوز چنین گفته است: «این یک عشق است. حالم بد می شود از کسانی که آن را رابطه دوستی ساده بین دو مرد می دانند. این یک عشق است. این یک عشق واقعی است». حتی یکسال پس از این فیلم نیز هالند و جیلنهال رابطه نزدیک داشته و در ماه آوریل گذشته هالند ویدیویی از سفر خود و جیلنهال به مکزیک منتشر کرده و نوشته بود که دلش برای جیلنهال تنگ شده است.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۶- هیو جکمن و رایان رینولدز

در سال ۲۰۰۹ و به دنبال بازی در فیلم X-Men Origins: Wolverine بود که جکمن و رینولدز با هم دوست شدند. این دو به سرعت با هم دوست شده و هم در شبکه های اجتماعی و هم در زندگی واقعی دوستی شان را  با شوخی های جالب به هم نشان دادند.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۷- کوین هارت و دواین جانسون

هارت و جانسون در فیلم های متعددی همبازی بوده و جانسون گفته است که بعد از اولین فیلم این دو به سرعت با هم دوست شده اند. دواین جانسون در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۶ در این باره چنین گفته است: «از زمانی که با او کار می کنم صادقانه می گویم که هرگز چنین شیمی برادرانه ای با کسی نداشته ام».

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۸- متیو مک کانهی و وودی هارلسون

اگر چه رابطه مک کانهی و هارلسون به خاطر همکاری شان در فصل اول سریال موفق True Detective مورد توجه قرار گرفت اما این اولین باری نبود که این دو بازیگر با هم کار می کردند. اولین کار مشترک وودی و متیو در سال ۱۹۹۹ در EDtv رخ داد و بار دیگر در سال ۲۰۰۸ در فیلم Surfer, Dude همبازی شدند. مک کانهی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۴ در این باره چنین گفته است: «یکی از چیزهایی که وودی و من در آن خوب عمل می کنیم در کمدی است، جایی که او شروع می کند و من تمام می کنم و من شروع می کنم و او تمام می کند». مک کانهی و هارلسون هر دو اهل تگزاس بوده و این موضوع می تواند در دوستی عمیق و چند دهه ای این دو تاثیرگذار بوده باشد.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۹- اسکار آیزاک و پدرو پاسکال

آیزاک و پاسکال دستکم یک دهه است که رابطه نزدیکی با هم دارند به طوری که پاسکال در یک پست اینستاگرامی از آیزاک با عناون عشق زندگی خود یاد کرده و همسر آیزاک نیز عنوان عمو پاسکال را برای پدرو پاسکال به کار برده است. به گفته پاسکال، آیزاک نقش مهمی در بازی او در سریال The Mandalorian داشته است: «اسکار بسیار به من می گفت که مطمئن باش نتیجه می دهد. او نقش مهمی در احساس اطمینان من در مورد پروژه ای که به آن ملحق شدم داشت».

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۱۰- جیسون موموآ و هنری کاویل

موموآ و کاویل سر صحنه فیلم Justice League با هم دوست شدند. وقتی فیلم Aquaman منتشر شد، کاویل در اینستاگرام از دوست خود حمایت کرده و با فرو رفتن در یک حوض آب و بدست گرفتن یک چنگال از علاقه خود به موموآ پرده برداشت. وی در این پست اینستاگرامی چنین نوشت: «مرد لحظه ها، مرد بغل های بزرگ، خنده های بزرگ و رکوردهای بزرگ آبی گینس، دوست من جیسون موموآ را به چالش می کشم».

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۱۱- وین دیزل و پل واکر

دیزل و واکر بعد از آشنایی در سال ۲۰۰۱ در اولین فیلم از مجموعه Fast and Furious خیلی زود با هم دوست شدند. بعد از مرگ واکر در سال ۲۰۱۳، دیزل و دیگر بازیگران فرانچایز سریع و خشن باید فیلم برداری فیلم Furious 7 را ادامه می دادند که با ادای احترام احساسی به دوستی عمیق واکر و دیزل به پایان رسید. دیزل درباره دوستی خود و واکر در سال ۲۰۱۷ چنین گفت: «یک روز بعد از آن تراژدی، آن شب از آتلانتا پرواز کردم و به خانه مادرش رفتن و به او گفتم: متاسفم، متاسفم، متاسفم. مادرش هم به من گفت: متاسفم، متاسفم، متاسفم. گفتم: چرا، چرا به من می گویی که متاسفم؟ و او گفت: چون تو نیمه دیگرت را از دست دادی». علاقه دیزل به واکر چنان بود که نام سومین دخترش در سال ۲۰۱۵ را به نشانه ادای احترام به پل واکر ، پائولین گذاشت. فرزندان دیزل و میدو واکر، دختر پل واکر، هنوز هم دوستان نزدیک هم هستند.

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۱۲- چینینگ تیتم و جوناه هیل

تیتم و هیل دستکم در ۵ فیلم با هم همبازی بوده اند. بعد از آنکه هیل یکی از جوایز سینمایی اش را از دست تیتم دریافت کرد، تشکر خود در اینستاگرام را چنین نسبت به او اعلام کرد: «دوست قدیمی من برای دادن این جایزه به من سوار هواپیما شد و آمد. به اندازه ای که دوست دارم او را نمی بینم و این خیلی بد است. اما این ایده که او برای دادن این جایزه به من وقت گذاشته و به خاطر من اینجا بود، باعث می شود حس دوستی و شادی داشته باشم که به من یادآوری می کند زندگی تا چه اندازه می تواند خاص باشد. زندگی چیزی نیست جز بودن در کنار انسان های دوست داشتنی که در این مسیر با آن ها آشنا می شویم و یکی از بهترین این افراد تیتم است. عاشقتم دوست من».

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۱۳- پل نیومن و رابرت ردفورد

دو چهره افسانه ای هالیوود در سال ۱۹۶۹ در فیلم ماندگار Butch Cassidy and the Sundance Kid همبازی شده و از آن زمان به بعد به دوستان نزدیک تبدیل شدند تا اینکه مرگ نیومن در سال ۲۰۰۸ به این دوستی پایان داد. آن ها حتی برای چند سال در کنتیکت در فاصله چند کیلومتری از هم زندگی می کردند. ردفورد می گوید که دوستی آن ها از همان فیلم شروع شده و با گذشت زمان متوجه شباهت های بیشتری با هم شده اند که رابطه آن ها را عمیق تر کرد. وی در مورد دوست قدیمی خود در سال ۲۰۰۸ چنین گفت: «او یک دوست واقعی بود و آن حس شوخ طبعی که با هم داشتیم، دلم برای آن حس تنگ خواهد شد. دلم برای او تنگ خواهد شد».

دوستی های بادوام و دوست داشتنی بازیگران مرد هالیوود

۱۴- برایان کرانستون و آرون پال

اگر چه شخصیت های کرانستون و پال در سریال موفق Breaking Bad همیشه با هم موافق نبودند اما در زندگی واقعی دوستان نزدیکی بوده و رابطه ای فراتر از یک دوستی دارند. پال در مراسم پیاده روی شهرت کرانستون چنین گفت: «لحظه ای که با برایان ملاقات کردم، همان لحظه عاشق این مرد شدم. منظورم این است، چطور می توان عاشق او نشد؟ او افسونگر است، باهوش است و انسانی مهربان و دوست داشتنی در ظاهر و باطن است که با آن لباس های زیرش این ور و آن ور می رود و مردم را می خنداند… من اینجا هستم تا به همه شما بگویم که شخصاً، بدون این مرد اینی که هستم نبودم». در جولای ۲۰۱۹،  از تولید یک برند نوشیدنی مشترک با نام Dos Hombres Mezcal خبر دادند.

این دو در یک پیام اینستاگرامی مشترک در این باره چنین نوشتند: «سه سال پیش ما در یک کافه سوشی در نیویورک نشسته بودیم و در مورد زندگی و کارهای ممکنی که می توانیم با هم در ادامه راه انجام دهیم صحبت می کردیم. ما روزهایمان در کنار هم در Breaking Bad را زندگی کردیم و به شکل واقعی یک رابطه دوستی بسیار خاص بینمان شکل گرفت».

بیشتر بخوانید: چرا برخی مردان از رابطه دوستانه با همجنس‌های خود بیشتر راضی اند تا روابط با زنان؟

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • آنتی رضا ستوده مرداد ۱۷, ۱۳۹۹

  دوستی فقط دوستی خاله الکسیس و عمو جانی?

  • مسعود مرداد ۱۹, ۱۳۹۹

   خدا نکشه تو رو پسر
   بیست دقیقه اس روده بر شدم

 • Fatima فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  وای من عاشق رابطه دوستی بین برایان کرانستون وآرون پال هستم فوق العادن این دوتا واقعا همون طور که اشاره کردید بعضی از این دوستی ها یه حالت استاد شاگردی بینشون هست خیلی باحاله مخصوصا این دوتا چون تفاوت سنیشون بیشتره این بیشتر دیده میشه

 • صبا تیر ۱۸, ۱۴۰۰

  پس ایان سامرهلدر و پاول وسلی کو؟