داستان «بپیوند»: عرضه اولیه پیوند گستر پارس روز ۳شنبه ۱۱ شهریور

سهامدار نیروگاه قم شوید

داستان «بپیوند»: عرضه اولیه پیوند گستر پارس روز ۳شنبه ۱۱ شهریور

عرضه اولیه بپیوند مربوط به عرضه اولیه شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس (سهامی عام) به عنوان یکی از عرضه اولیه های شهریور ماه ۹۹، احتمالا با استقبال حدود ۵.۵ میلیون تن از سهامداران حقیقی و حقوقی بورس روبرو شود. سقف قیمتی عرضه اولیه بپیوند ، نقدینگی مورد نیاز عرضه اولیه بپیوند ، تعداد سهم قابل تخصیص به هر کد در عرضه اولیه بپیوند و هم‌چنین تاریخ ثبت سفارش و تخصیص سهام عرضه اولیه بپیوند و اطلاعات مهمی که سهامداران بپیوند باید بدانند در این گفتار ارائه شده است.

اگر شما مخاطب گرامی، قصد شرکت در عرضه اولیه بپیوند دارید، بدون توجه به نوسانات بازار بورس، نسبت به سهامداران بلند مدت و شرکت در این عرضه اولیه اقدام کنید.

نیروگاه ۷۱۲ مگاواتی قم متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است. بنیاد مستضعفان در سال ۹۸ وعده داده بود که برخی از شرکت های خود را سهامی عام کرده و سهامشان را در بورس عرضه کند که نیروگاه قم، گام اول است و منتظر عرضه اولیه سهام هتل ها و دیگر شرکت های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و نهادهای زیر مجموعه دفتر رهبری در بورس ایران هستیم.

سایت شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در نشانی: peyvan-gostar.ir قرار دارد. اولین شرکت فعال در بخش خصوصی در تولید انرژی الکتریکی است که امیدواریم حضور آن، مقدمه ای برای حضور دیگر استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان به خصوص در حوزه انرژی پاک در بورس ایران عصر ۱۴۰۰ شود.

این شرکت در زمینه احداث نیروگاه، بهره برداری از نیروگاه، تامین سوخت نیروگاه ها و تعمیرات و نگهداری نیروگاه های کشور فعالیت دارد که از همه این حوزه ها در بلند مدت می تواند سود خوبی برای سهامدارانش شناسایی کند.

عرضه اولیه بپیوند در تاریخ سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹ انجام می شود. ثبت سفارش عرضه اولیه بپیوند از ساعت ۱۳ تا ۱۷ خواهد بود. زمان تخصیص سهام عرضه اولیه بپیوند روز ۴ شنبه ۱۲ شهریور ۹۹ است.

بنابراین نخستین روز معاملاتی عرضه اولیه بپیوند شنبه ۱۵ شهریور ۹۹ خواهد بود. کف قیمت عرضه اولیه بپیوند ۱۸۳۰۰ ریال و سقف قیمت عرضه اولیه بپیوند ۱۸۵۰۰ ریال تعیین شده است. در روش بوک بیلدینگ، سقف و کف قیمتی تعیین می شود. اگر می خواهید در این عرضه اولیه، به شما سهم اختصاص یابد، قیمت ثبت سفارش را در سامانه معاملات آنلاین، سقف قیمتی تعیین کنید.

بپیوند، ۳ میلیارد قطعه سهم است. تعداد سهام قابل عرضه به عموم در روز عرضه اولیه، ۴۲۰ میلیون سهم است. با فرض مشارکت ۵.۵ میلیون سهامدار، به هر کد نهایت ۸۰ سهم تعلق می گیرد. بنابراین کل نقدینگی مورد نیاز برای مشارکت در عرضه اولیه بپیوند، کمتر از ۱۵۰ هزار تومان است. سعی کنید نقدینگی مورد نیاز را بدون فروش سهام موجود در پرتفو خود تهیه کنید.

چون۱۵ درصد کل سهام بپیوند عرضه می شود، لذا برای خرید سهام بیشتر باید منتظر نیمه اول مهر ماه باشید تا شاهد متعادل شدن صف خرید میلیونی بیپوند باشیم.

عرضه اولیه بپیوند

آگهی عرضه اولیه بپیوند در سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹

حال با این تفاسیر نگاهی داشته باشیم به نماد «بپیوند» در بازار فرابورس ایران.

تابلو خوانی بپیوند

عرضه اولیه بپیوند

تابلو معاملاتی بپیوند در فرابورس ایران

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید، بپیوند در گروه عرضه برق، گاز و بخار و آب گرم در بازار اول فرابورس ایران قرار داشته و دامنه نوسان سهم، ۵ درصد است. پیش از عرضه اولیه بپیوند ، میزان EPS آن ۲۵۷ و میزان P/E نیز ۳.۸۹ اعلام شده است.

عرضه اولیه بپیوند

هم گروهی های سهم بپیوند در گروه عرضه برق و گاز و بخار آب گرم که آینده خوبی برای سهامداری بلند مدتی دارند

بپیوند هم گروهی های خوبی چون: بزاگرس، بکهنوج، مبین، بفجر، ونیرو، بمپنا، دماوند و آبادا دارد که آبادا او بگیلان دارد که این ۲ خیرا عرضه اولیه شدند و در عکس بالا مشاهده می کنید.

سهامی که در عکس بالا مشاهده میکنید، همه برای سهامداری بلند مدت توصیه می شود. گروه عرضه آب و بخار آب گرم و برق، سهام خوبی دارد که نگهداری این سهام برای بلند مدت، گزینه خوبی برای پرتفو بلند مدتی های صبور است. محصولات این گروه می تواند بورس انرژی ایران را از نیمه دوم سال ۹۹ به بعد، با رونق خوبی همراه کند.

عرضه اولیه بپیوند

گزارش صورت های مالی حسابرسی شده و حسابرسی نشده بپیوند در کدال در دسترس است

گزارش فعالیت ۱۲ ماهه هیات مدیره بپیوند، ۴ شهریور ۹۹ روی کدال منتشر شد که خلاصه اطلاعات مهم آن را در ادامه مشاهده می کنید.

عرضه اولیه بپیوند

سایت بپیوند

یکی از دارایی های بپیوند، نیروگاه سیکل ترکیبی قم است که دومین نیروگاه سیکل ترکیبی کشور و یکی از صدها پروژه عظیمی است که پس از انقلاب بهره برداری شد. کیلومتر ۱۵ جاده قم -اراک بوده و سوخت گازوئیل دارد و توان تولیدی این نیروگاه در سطح ولتاژ، ۲۳۰ کیلو ولت می باشد.

عرضه اولیه بپیوند

گزارش عملکرد تولید و بهره برداری سهم بپیوند در سال ۱۳۹۸

هیات مدیره بپیوند: شرکت صنایع برق و انرژی صبا شرکت پیوند تجارت آتیه ایرانیان شرکت نفت بهران (شبهرن) شرکت بازرگانی تهران شرکت تولیدی نیروی مرکزی صبا . ۵۰ درصد سهام بپیوند در اختیار شبهرن است که از این نظر، باید منتظر افشای اطلاعات این سهم باشیم.

احداث نیروگاه فتوولتائیک در زمین های نیروگاه سیکل ترکیبی قم از برنامه های R&D بپیوند در سال ۱۴۰۰ به بعد است. همچنین افزایش ظرفیت بهره برداری از ایستگاه گاز نیروگاه.

عرضه اولیه بپیوند

تابلو معاملاتی شرکت نفت بهران (شبهرن) در ۵ شهریور ۹۹ که سهامدار ۵۱ درصدی بپیوند است

بپیوند را تا ۴۰۰۰ تومان در گام اول سهامداری کنید. از نیمه دوم زمستان ۹۹، از طریق تکنیکال بپیوند می توان به وضعیت روند سهم تا پایان سال، اشاره کرد. شاخص کل بورس ایران به سمت فتح سقف کانال سوم که ۸ میلیون واحد است حرکت می کند. تا اسفند ۱۴۰۰ شمسی، ۱۴۰ عرضه اولیه در بورس خواهد بود. از نیمه دوم سال ۹۹، منتظر تاسیس بورس مسکن، بورس بین المللی ایران در جزیره کیش و بورس بین المللی انرژی باشید که تحرک خوبی به بازار سرمایه کشور می دهد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود