کرونا به جان هالیوود؛ ابتلای دواین جانسون و رابرت پتینسون به ویروس کرونا و توقف فیلمبرداری بتمن

کرونا به جان هالیوود؛ ابتلای دواین جانسون و رابرت پتینسون به ویروس کرونا و توقف فیلمبرداری بتمن

دواین راک جانسون ، بازیگر مشهور هالیوودی روز چهارشنبه با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود به طرفدارانش اعلام کرد تست کرونای خود، همسر و دختران چهار ودو۲ ساله اش، جاسمین و تیانا، مثبت از آب درآمده بود.

دواین جانسون رابرت پتینسون کرونا

جانسون در این ویدئو می گوید: «می توانم بگویم که این یکی از چالشی ترین و دشوارترین چیزهایی است که تا به حال به عنوان یک خانواده درگیرش شده ایم و برای خود شخص من هم همینطور است. من در گذشته هم مشکلاتی را تجربه کرده ام.»

او در ادامه گفت میل به محافظت از خانواده اش، دست و پنجه نرم کردن با این ویروس را برای او دشوارتر کرده بود.

به گفته ی جانسون، حال دخترانش خیلی زود خوب شد اما این بیماری به او و همسرش سخت گذشت. گرچه گفت که او و خانواده اش بخش سخت ماجرا را پشت سر گذاشته اند.

جانسون گفت: «دیگر ناقل نیستیم و خدا را شکر سلامت هستیم.»

او گفت آن ها این بیماری را از تعدادی از دوستان خانوادگی شان گرفتند که به دیدن شان آمده بودند. البته دوستان خانوادگی جانسون از بیماری خود باخبر نبودند و وقتی متوجه شدند ندانسته بیماری خود را انتقال داده بودند بسیار ناراحت شدند.

جانسون گفت او کسانی که دوست دارند مهمان به خانه شان بیاید را درک می کند چون می خواهند با آن ها رابطه داشته باشند و پیش کسانی باشند که دوست شان دارند و برایشان مهم است.

او گفت: «حرف من این نیست که اصلاً نباید هیچ رفت و آمدی باشد – من این را نمی گویم – اما چیزی که می خواهم بگویم این است که اگر می خواهید به خانه ی خود مهمان دعوت می کنید تدابیر به مراتب جدی تری اتخاذ کنید.» جانسون پیشنهاد داد که مهمانان قبل از آمدن تست کرونا دهند.

او همچنین به مردم توصیه کرد که ماسک بزنند و این کار را امری مسئولانه عنوان کرد.

جانسون گفت: «نکته ی دیگر این است که ماسک بزنید. ما ماه ها است که قرنطینه هستیم و همیشه ماسک می زنیم. اینکه بعضی ها از جمله بعضی سیاستمدارها هستند که زدن ماسک را تبدیل به یک مسأله ی سیاسی می کنند، درک نمی کنم. این مسأله هیچ ربطی به سیاست ندارد.»

اما چهره ی هالیوودی دیگری که خبر ابتلایش به کرونا منتشر شده رابرت پتینسون است.

اینطور که گفته می شود تست کرونای رابرت پتینسون بازیگر فیلم «بتمن» مثبت درآمده، امری که کار ضبط این فیلم را با توقف رو به رو ساخته است.

روز پنجشنبه ی هفته ی گذشته، دیلی میل اعلام کرد کار فیلمبرداری این فیلم در لندن از سر گرفته شده بود که پس از چند روز تست کرونای یکی از اعضای گروه بازیگران فیلم که هویتش نامعلوم است، مثبت از آب در آمد.

چند ساعت بعد، ونتی فر اعلام کرد آن شخص رابرت پتینسون، بازیگر نقش بروس وین/ بتمن است.

رسانه های دیگری هم این خبر را منتشر کردند.

شرکت فیلمسازی وارنر برادرز در بیانیه ای که در ونتی فر منتشر شد در اینباره اظهار کرد: «تست یکی از اعضای گروه تولید فیلم بتمن مثبت از آب درآمده و او حالا طبق دستورالعمل های اعلام شده در قرنطینه است.»

طبق اعلام ونتی فر، رسانه های معتبر دیگری هم تأیید کرده اند که پتینسون ۳۴ ساله همان شخصی است که به کرونا مبتلا شده است.

این دومین باری است که کار تولید فیلم «بتمن» متوقف می شود.

مت ریوز، کارگردان کار قبلاً گفته بود که ۲۵ تا ۳۰ درصد کار اوایل سال فیلمبرداری شده بود تا آنکه شیوع ویروس کرونا باعث توقف کار تولید شد.

با آنکه هنوز مقدار کمی از فیلم «بتمن» ضبط شده اما مدتی قبل تیزری از آن منتشر شد و طرفداران توانستند ظاهر جدید پتینسون در قامت شخصیت بتمن را ببینند.

ریوز گفته پتیسون در سال های اخیر توانسته بود مثل یک «آفتاب پرست» به طور کامل در نقش هایش فرو رود و همین توانایی پتینسون او را تحت تأثیر قرار داد.

فیلم «بتمن» قرار است ۱ اکتبر ۲۰۲۱ در سینماها به نمایش درآید.

منبع: businessinsider ، insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود