۲۲ نظر

شهره قمر ، بازیگر سینما، ترانه علیدوستی را مورد حمله قرار داد و به شدت از او انتقاد کرد.

ماجرا از این قرار است که شهره قمر روز گذشته با انتشار چند استوری در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام ترانه علیدوستی را به باد انتقاد گرفت و حتی او را تهدید کرد.

شهره قمر در استوری های خود ترانه علیدوستی را یک برانداز خطاب کرد که قصد اغتشاش و جاسوسی بر علیه نظام را دارد و به او گفت مواظب رفتارش باشد. قمر حتی علیدوستی و دخترش را تهدید به مرگ کرد.

شهره قمر در این استوری ها به ماجرای اختلاس تهیه کننده سریال شهرزاد و به تاراج رفتن صندوق فرهنگیان هم اشاره کرد.

احتمال می رود برخی پست های ترانه علیدوستی در شبکه های اجتماعی که ماهیت سیاسی دارند باعث واکنش شهره قمره به علیدوستی شده باشد. علیدوستی در آخرین پست اینستاگرام خود که مربوط به حدود یک هفته قبل است، به ماجرای نوید افکاری پرداخته و با هشتگ های «نوید را نکشید» و «اعدام نکنید» اعتراض خود را به این موضوع ابراز کرده بود.

ترانه علیدوستی تاکنون هیچ واکنشی به انتقادات و تهدیدات شهره قمر نداشته است، موضوعی که شهره قمر در استوری های بعدی خود هم به آن پرداخت.

اما شهره قمر کیست

شهره قمر متولد ۱۳۷۲ در کردستان است.

او بازیگری را از سال ۸۸ زمانی که نوجوان بود آغاز کرد. اولین حضور سینمایی او در سال ۸۸ با بازی در فیلم «انعکاس» بود و از دیگر فیلم های او می توان به دل بی قرار، کریستال و دربست آزادی اشاره کرد.

شهره قمر در وبسایت رسمی اش درباره ی خود گفته «بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان او را به خاطر گریم های متفاوتش دختر هزار چهره سینما می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگری اش بوده است.»

قمر در وبسایتش نوشته «وجه تمایز و تفاوت او نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما است و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانده است.»

شهره قمر همچنین گفته «او به بازیگری معروف است که همیشه در فیلم هایش از چهره واقعی اش گذشته و تنها تکیه اش در بازیگری به بازی اش بوده و معتقد است این ادعا را که تا به امروز در فیلم هایش ثابت کرده، در واقع اگر تمامی فیلم های سینمایی او را کنار هم بگذاریم نمی توان تشخیص داد که بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است و آن کسی نیست جز بازیگر مطلق سینمای ایران شهره قمر. و قطعاً به این دلیل می توان او را دختر هزار چهره یا بازیگر هزار چهره سینمای ایران نامید.»

شهره قمر وجه تمایز دیگر خود با سایرین را «بازیگری صرفش در سینما می داند و اینکه به کار در تله فیلم ها و سریال های تلویزیونی علاقه و اعتقادی ندارد.»

 

 

دیدن این ویدئو را به شما توصیه می کنیم:

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲۲ نظر

ورود

 • حامد شهریور 19, 1399

  فیلمو دیدم
  ولی چه ربطی به متن داشت؟؟

 • Khorkhe شهریور 19, 1399

  ی موزیک از شهره صولتی هم میذاشتین تیم کامل میشد

  • فاطمه شهریور 20, 1399

   خیلی احمقی قمر اخه ادم ی بچه ۷ساله رو تهدید ب مرگ میکنه
   اگر خانم علیدوستی مشکلی داشت تاکنون پلیس باایشون برخورد میکرد ترانه بجز افتخار کسب کردن ولسه ایران چ کاری کرده
   ساقی تو عوض کن قمر

 • فقیه شهریور 19, 1399

  شهره! از موتوری جنس نگیر!
  این صدبار.

 • امید بختیاری شهریور 20, 1399

  تو هم مثه صد شارلاتان لمپن دیگه ای هستی که عرعر زیاد می کنی اگه کمی قانون حالیت بود یا شهروند و نماد اصالت و انسان حتی داشتی تهدید و توهین و مزخرف نمی گفتی خدا می دونه تو چه ضعف و فسادی رو در این عربده کشی و زار زار کردن مخفی می کنی. ننگ بر شما

  • علی شهریور 20, 1399

   مرفه بی درد سلبریتی پرست

 • آهو شهریور 21, 1399

  برا معروف شدن چه کارا که نمیکنن…

 • شهروند شهریور 22, 1399

  آخه به تو هم میگن هنرمند ، تو واقعا یه نون به نرخ روز خور هستی نه بیشتر ، مزدور ، وطن فروش ، سرت به آخور کی بنده که زر زر می‌کنی اخه

 • ۲ شهریور 22, 1399

  شهره قمر و بهنوش بختباری، هر دو پرستو هستند.

 • زمین شهریور 23, 1399

  وا این دیگه کودوم خریه والا ما تا حالا اسمشم‌نشنیده بودیم

  • M. M شهریور 23, 1399

   دقیقا منم همین نظرو دارم 😂😂

 • محسن منصوری شهریور 23, 1399

  آدم توی کار این مردم عجایب خلقت بیمغز سرگردون میشه خدایا اینا چی میگن.

 • جعفر شهریور 23, 1399

  قمرتهدیدنکن

 • مجید شهریور 23, 1399

  بغل خواباب کارگردانا چه نظراتی میده

  • حیدر شهریور 24, 1399

   داداش/ابجی هرچی میخای فوش بهش بده ولی تهمت ناپاکی نزن که حد داره والسلام

 • ناشناس شهریور 23, 1399

  این دختر چشم سفید اگر هم برای معروفیت این جفنگیات رو سر هم میکنه بهتره بدونه گور خودشو تو صدا و سیما کنده .

 • حیدر شهریور 24, 1399

  من به حرف این درجه دو کار ندارم ولی خوب خداوکیلی این علیدوستی با پول ما فرهنگیا از شهرزاد ارتزاق کرد بیشرف دو قورت و نیمش هم باقیه. همین این چارتا جوون طرفدارشو مث شما که دارین ازش طرفداری میکنین ترغیب به رای دادن روحانی کرد که دیگه مملکت اینجوری شد. بعدشم همین این تو هر زمینه ای میاد اظهار نظر میکنه که سرش در نمیاد. والسلام.

 • ابوذر شهریور 24, 1399

  فک کنم روانیه. افسار لازمه

 • ali شهریور 25, 1399

  والا بیشتر میخوره شبیه رفقای پ ک ک خودش باشه. تروریست فرهنگی. تهدید برای دیده شدن. کسی که خودش میگه سنی هست و دم از کشور و نظام اسلامی و مهدویت میزنه. خودش حجاب نداره. درباره قوانین ایران حرف میزنه. ایشون یا روانپریشه. یا دنبال جلب توجه شدید. یا هم ساقیش بده

 • تارا شهریور 28, 1399

  تو غلط میکنی از این حذفا میزنی معلوم نیست پشتت به کی گرمه که داری از این کثافت کاریا دفاع میکنی ،چقدر بی فرهنگ و بیشعور تشریف داری که بچه ی بدبخت رو به مرگ تهدید میکنی،خیلی پستی

 • حسن مهر 1, 1399

  چند سوال دارم : اولا این شهره قمر اصلا کی هست من که تا حالا اسمشو نشنیدم . دوم : این خانم از نظر روانشناسی کاملا مشخصه که توهم خود بزرگ بینی داره و فکر میکنم چون جامعه سینما تحویلش نمیگیره زده به سیم آخر . ایشون مطمئنا آیا به نظر شماها با داعش در ارتباط نیست اخه بجز تفکر داعشی کسی یک بچه هفت ساله رو تهدید به قتل نمیکنه . خداییش اگر یک کشور سالمی داشتیم مطمئنا ایشان را سریع بعلت همین تهدید دستگیر میکردند. و اخر ایشان مطمئنا به موفقیتهای هنرمندان بزرگی چون خانم علیدوستی حسادت میکنند و چقدر خانم علیدوستی با شخصیت هستند که جواب ایشان را ندادند