بزرگترین آبشار شکلاتی جهان در فروشگاه برند لیندت رونمایی شد

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان در فروشگاه برند لیندت رونمایی شد

از بزرگترین آبشار شکلات لیندور دنیا در فروشگاه برند لیندت واقع در سوییس رونمایی شد. در پی افتتاح موزه، کارخانه و فروشگاه این برند شکلات‌سازی در شهر زوریخ سوییس، مسئولان این برند از بزرگترین آبشار شکلاتی لیندور دنیا در این مکان رونمایی کردند.

این مطلب خوشمزه را از دست ندهید: طرز تهیه کیک خیس شکلاتی با یک روش ساده و کم خرج

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان
فروشگاه لیندت در زوریخ سوییس چیزی حدود ۲۰ هزار متر مربع مساحت دارد

این فروشگاه جدید که با مساحتی حدود ۲۰ هزار متر مربع ساخته شده است شامل چندین نمایشگاه تعاملی و یک کافه شکلات می‌شود و همچنین بزرگترین آبشار شکلاتی جهان را در خود جای داده است. در این میان همین آبشار شکلاتی را که در لابی این ساختمان قرار گرفته شاید بتوان مهمترین ویژگی آن قلمداد کرد.

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان
راجر فدرر در مراسم رونمایی فروشگاه جدید لیندت

فروشگاه جدید برند شکلات‌سازی لیندت روز سیزدهم سپتامبر سال جاری در شهر زوریخ سوییس افتتاح شد و در این مراسم راجرر فدرر، تنیس‌باز معروف و سفیر این برند، شرکت کرد. از این آبشار شکلاتی که بیش از ۹ متر ارتفاع دارد بزرگترین آبشار شکلاتی جهان  نام گرفته است و ۱۵۰۰ لیتر شکلات حقیقی و خوردنی و لذیذ از آن سرازیر می‌شود.

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان
اتفاع بزرگترین آبشار شکلاتی جهان بیش از ۹ متر می‌رسد

از این آبشار در هر ثانیه حدود یک کیلوگرم شکلات سرازیر می‌شود و لوله‌هایی به طول حدوداً ۹۴ متر که درون این مجسمه مخفی هستند این حجم از شکلات را هدایت می‌کنند.

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان

بازددیدکنندگان این فروشگاه می‌توانند علاوه بر دیدن این آبشار عظیم و لذیذ و دیدنی، که خودداری از شیرجه‌زدن در آن واقعاً کار دشواری است، از نمایشگاه‌های چندرسانه‌ای بهره ببرند و نکات مهم و جالبی در مورد ریشه‌ی دانه‌ی کاکائو، تاریخچه‌ی فرایند تولید آن و همچنین میراث فرهنگی غذایی بیاموزند.

بزرگترین آبشار شکلاتی جهان

البته کافه شکلات این مجموعه را نیز نباید فراموش کرد و جالب اینجاست که بازدیدکنندگان می‌توانند در این کافه شکلات دلخواهشان را خودشان درست کنند.

منبع: insider
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود