ویدئوی طنز خلاصه سریال دل در ۲ دقیقه؛ آنچه «دل» بر سر ما آورد!

ویدئوی طنز خلاصه سریال دل در ۲ دقیقه؛ آنچه «دل» بر سر ما آورد!

شهاب جعفرنژاد ، کاریکاتوریست، به تازگی ویدئوی طنزی درباره ی سریال دل ساخته که با استقبال مخاطبان همراه شده است.

جعفرنژاد در این ویدئو خلاصه ای از سریال شبکه نمایش خانگی دل، ساخته ی منوچهر هادی را در مدتی حدود ۲ دقیقه به زبان طنز روایت کرده است.

این کاریکاتوریست ویدئوی خود را در اینستاگرامش منتشر کرده و در توضیح آن نوشته:

« دل درد ، دل پیچه یا هر چیزی غیر “دل”

ویدیویی درباره ی آنچه سریال “دل” بر سر ما آورد….

پیشنهاد می کنم دوستان به جای عجله برای ساختن مجموعه ای دیگر، کمی به خودشون و ما استراحت بدن، بیشتر مطالعه کنن در مورد کاری که انجامش تخصص و دانش می خواد …و محترمانه با شعور و جیب مخاطب برخورد کنن….»

از نظرات پست شهاب جعفرنژاد پیدا است این ویدئو که در واقع کنایه ای است به ضعف های بی شمار سریال دل ، با همذات پنداری و استقبال فراوان کاربران مواجه شده است.

کلیپ طنز خلاصه سریال دل در 2 دقیقه

سریال دل ساخته ی منوچهر هادی است و فیلمنامه ی آن را بابک و میثم کایدان نوشته اند.

ستاره های زیادی در این مجموعه نقش آفرینی می کنند، از جمله: حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع، بهرام افشاری و مریم سعادت.

این سریال که در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود، کار تولید آن از اوایل سال ۹۷ کلید خورد و در آبان ۹۸ خبر پایان فیلمبرداری آن منتشر شد.

توزیع سریال از آذر سال گذشته آغاز شد. تا به حال ۳ فصل از این سریال ساخته شده که ۲ فصل آن به طور کامل منتشر شده و فصل سوم آن هم هنوز در حال پخش است. سریال دل این روزها به قسمت های پایانی خود نزدیک می شود.

سریال دل ، یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه ی داستان آن آمده: «آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) که یکدیگر را عاشقانه دوست‌ دارند، پس از فراز و نشیب فراوان به روز عروسی خود می‌ رسند اما با پیدا شدن مهران (مهدی کوشکی) رقیب قدیمی در شب عروسی، ماجراهایی پیش می‌ آید و … »

این سریال اما از زمان آغاز پخشش با حواشی و انتقادات زیادی رو به رو بوده است.

سعید راد، یکی از بازیگران سریال دل، در مصاحبه ی جدید خود از بازی در این سریال ابراز پشیمانی و به شدت از آن انتقاد کرد.

افسانه بایگان، دیگر بازیگر سریال هم در مصاحبه ای بیان کرد قبل از شروع کار، فیلمنامه و نقش خودش را دوست داشته اما حالا که مشغول دیدن سریال است تصور می کند که ریتم سریال کمی کند است و نباید اینگونه می بود.

منوچهر هادی ، کارگردان سریال دل هم در یکی از گفتگوهای اخیر خود با اذعان به کند بودن ریتم سریال، بابت آن از مردم عذرخواهی کرد. او اما ادعا کرد بازخوردهای بسیار خوبی هم از سمت مخاطبان، چه در داخل و در خارج ایران گرفته و بسیاری تشنه ی تماشای قسمت های بعدی سریال دل هستند. هادی اظهار کرد سریال دل قطعاً سلیقه ی قشر فرهیخته ی جامعه نیست و مقایسه ی سریال خود با سریال های خارجی را غلط دانست. او بودجه ی ساخت سریال ها را هم در کیفیت آن ها مؤثر دانست.

مسعود فراستی، منتقد مشهور، چندی قبل با انتقاد شدید از سریال دل ، اینکه کارگردان این کار در یکی از مؤسسات هنری آموزش کارگردانی می دهد را فاجعه عنوان کرد.

«دل» اولین تجربه ی منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی نیست و او پیش از این هم سریال «عاشقانه» را در سال ۹۵ از طریق شبکه نمایش خانگی در یک فصل ۱۷ قسمتی منتشر کرد که محمدرضا گلزار، ساره بیات و مهناز افشار بازیگران اصلی آن بودند.

بیشتر بخوانید:

ابراز پشیمانی سعید راد از بازی در سریال «دل» و واکنش منوچهر هادی و یکتا ناصر

عکسی که قسمت آخر سریال دل را لو داد

پاسخ منوچهر هادی به انتقادات وارده به سریال دل: «دل برای فرهیخته ها نیست»

نظر مسعود فراستی درباره سریال دل: فاجعه است!

روایت عاشقی ساره بیات و حامد بهداد در «دل» منوچهر هادی

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود