دوربین مخفی رضا شیری ، خواننده پاپ در آرایشگاه که منجر به دعوای شدید شد + ویدیو

دوربین مخفی رضا شیری ، خواننده پاپ در آرایشگاه که منجر به دعوای شدید شد + ویدیو

در ویدیویی که در روزهای اخیر منتشر شده دیده می شود که در یک برنامه دوربین مخفی، دعوایی بین رضا شیری خواننده موسیقی پاپ و فردی که خود را آرایشگر جا زده رخ می دهد. رضا شیری متولد ۲۲ تیر سال ۱۳۶۲ در تهران است. او اصالتاً اردبیلی است، مدرک فوق دیپلم معماری داشته و مدتی نیز ممنوع الکار بوده است. پدر وی مرتضی شیری از قهرمانان بوکس ایران بوده که مدال طلای آسیا را در کارنامه داشته و اولین ورزشکاری بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ توانست جواز حضور در المپیک را بدست آورد. رضا شیری تنها پسر خانواده بوده و سه خواهر دارد که هر سه ناشنوا هستند.

خواهر کوچکتر او با نام مونا قهرمان المپیک تکواندوی ناشنوایان است. گفته می شود رضا شیری ازدواج کرده و یک پسر ۱۴ ساله و یک دختر ۷ ساله دارد. او فعالیت خود را با خواندن قرآن و نوحه خوانی آغاز کرده و در سن ۱۵ سالگی در رشته قرائت قرآن به رتبه اول کشوری دست یافت. شیری در اوایل دهه ۸۰ وارد عرصه موسیقی شده و انتشار اولین آهنگ های ویدیویی اش توسط شبکه های ماهواره ای خارج نشین باعث ممنوع الکاری اش شد. آهنگ «من کجای زندگیم» اولین آهنگ رسمی او به صورت حرفه ای بود. شیری از دوستان بسیار نزدیک مرتضی پاشایی بود و چند هفته قبل از مرگ پاشایی، کاری مشترک انجام دادند که تاکنون پخش نشده است.

دوربین مخفی رضا شیری

او همچنین از تتلو دفاع کرده و گفته وی ایدئولوژی خاص خود را داشته، نباید به او ناسزا گفت و باید به او احترام گذاشت. وی می گوید :«یکی از افتخاراتم نوکری امام حسین (ع) بوده و فعالیتم و موفقیت از دستگاه امام حسین شروع شد و هنوز هم در هئیت مذهبی محل زندگی ام در ایام محرم نوحه می خوانم». رضا شیری خواننده بااخلاقی است و مزاحم تلفنی خود را به کنسرتش دعوت کرد. کلیپ مزاحمت تلفنی او بیش از ۲ میلیون بازدید داشت.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • Unknown مهر ۸, ۱۳۹۹

    ایرانی‌ها هیچ کارشون درست نیست.

  • رشیدپور مهر ۱۱, ۱۳۹۹

    خوب که چی کله طرف رو خراب کردن بعدم هرهر میخندن من بودم تمام اینه هارو خورد کرده بودم.به اسم شوخی و یه کلیپ که پخش کنن چه کارا که نمیکنن اینا مریضن