کامنتهای انتقادی علیه سریال دل در صفحه اینستاگرام منوچهر هادی

کامنتهای انتقادی علیه سریال دل در صفحه اینستاگرام منوچهر هادی

چند هفته ای می شود که سریال دل تمام شده است اما حواشی این سریال و انتقادات علیه آن همچنان ادامه دارند. سریال دل که در سه فصل و به کارگردانی منوچهر هادی از طریق شبکه پخش خانگی در اختیار علاقمندان قرار گرفت مملو بود از کلیشه ها و به خاطر نمایش زندگی لاکچری، بازی ضعیف بازیگران و فیلمنامه بسیار ضعیفش نتوانست همچون سریال عاشقانه مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

این سریال علاوه بر انتقاد منتقدین (مثلا فراستی آن را فاجعه خواند) با اعتراض عوامل خود نیز همراه شد و مثلا سعید راد که در آن نقش پدر رستا را بازی می کرد بعد از اتمام سریال اعلام کرد که از بازی در این سریال پشیمان است هرچند که خانم یکتا ناصر نیز خوب از خجالت ایشان در آمد و با انتشار یک پست اینستاگرامی جواب تندی را حواله این بازیگر قدیمی سینمای کشورمان کرد.

خانم افسانه بایگان هم در مصاحبه ای که با مجله فیلم انجام دادند در پاسخ به سوال مجری که چرا بازیگران همیشه آرایش دارند و لباس مهمانی بر تن می کنند گفت که این خواست کارگردان بوده و ما در آن نقشی نداشتیم. خانم بایگان البته خاطرنشان کردند که روند سریال کمی کند بوده و این مساله در ابتدا به چشم شان نیامده است.

در باب همین کند بودن روند سریال باید بگوییم که نویسنده آن نیز اقرار کرد که برای تامین دستمزدهای سنگین بازیگران مجبور شده بودند اصطلاحا آب به فیلمنامه ببندند و چند قسمتی آن را کش بدهند. در هر حال موج انتقاد ها علیه آقای هادی همچنان ادامه دارد و هر پستی که خود یا همسرش در اینستاگرام منتشر می کنند مورد عنایت کاربران قرار می گیرد.

در ادامه این مطلب نگاهی می کنیم به برخی از خنده دار ترین کامنت ها علیه سریال دل در صفحه شخصی منوچهر هادی که البته بی جا هم مطرح نشده اند.

 

 

کارتون طنزی که راجع به سریال دل ساختنو دیدید؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود