اعترافات جدید متجاوز سریالی به دختران در دانشگاه تهران: بیش از ۳۰۰ تجاوز در ۱۰ سال

اعترافات جدید متجاوز سریالی به دختران در دانشگاه تهران: بیش از ۳۰۰ تجاوز در ۱۰ سال

کیوان امام وردی دانشجوی جوانی بود که مطرح شدن نامش به خاطر تجاوزهای سریالی در ماه های اخیر موجی از نفرت و خشم را در میان مردم ایجاد کرد. آنطور که گفته می شود امام وردی پسری ۳۳ ساله است که دانش‌آموخته رشته باستان شناسی از دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران بوده و قبلا در اطراف میدان انقلاب در کتابفروشی دوستش کار می کرده است. وی متهم است که طی سال های گذشته با اغفال و فریب دختران دانشجوی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برخی از آن ها را به خانه خود کشانده و مورد تجاوز قرار دهد.

اعتراف کیوان امام وردی به تجاوز به 300 دختر در 10 سال

نامبرده ظاهراً از طریق راه اندازی کانال هایی در شبکه های اجتماعی و همچنین برگزاری تورهای ایرانگردی و گردشگری دختران را اغفال کرده و پس از جلب توجه آن ها، این دختران را به خانه خود کشانده و سپس با دادن مشروبات الکلی و دیگر روش های خاص خود آن ها را بیهوش کرده و در ادامه به آن ها تجاوز می کرد. وی از تجاوزات خود فیلم تهیه کرده و ظاهراً قربانیان را با تهدید به افشا و نشر این ویدیوها وادار به سکوت می کرده است. اگر چه عموم مخاطبان روزیاتو با پرونده و ماجرای کیوان امام وردی کمابیش آشنا هستند اما ظاهراً وی اعترافات تازه ای داشته و جزییات جدیدی از پرونده و اتهامات وی منتشر شده است.

اعتراف کیوان امام وردی به تجاوز به 300 دختر در 10 سال

آنطور که خبر می رسد این متجاوز سریالی به اتهام فساد فی الارض محاکمه خواهد شد و پرونده وی در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران زیر نظر بازپرس روح اللهه رضا پورگتابی در حال رسیدگی بوده و تاکنون حدود ۳۰ دختر به خاطر تجاوز از او شکایت کرده اند. سردار رحیمی، رییس پلیس تهران بزرگ اما در جمع نمایندگان مجلس اعلام کرد: ««متهم، به تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ۱۰ سال اعتراف کرده است و ‌ماموران پلیس از مخفیگاه او فیلم‌های سیاهی از تجاوز به ۴۶ دختر کشف کرده‌اند». گفته می شود از این ۳۰ شاکی، ۱۰ نفر در مواجهه حضوری با امام وردی او را به عنوان متجاوز به خود شناسایی کرده و برخی دیگر نیز از طریق تماس تلفنی با دادسرا شکایت خود به این متجاوز را اعلام کرده اند. گفته می شود که در میان قربانیان امام وردی دختران تهرانی و شهرستانی دیده شده و برخی در خارج از کشور نیز تماس گرفته و خود را قربانی نقشه شیطانی وی دانسته اند.

اعتراف کیوان امام وردی به تجاوز به 300 دختر در 10 سال

همانطور که گفته شده قرار است به زودی رسیدگی به پرونده امام وردی به جرم فساد فی الارض آغاز شده و وی در دادگاه انقلاب نسبت به اتهامات خود پاسخگو باشد. با این وجود نیروی انتظامی بر این باور است هنوز هستند دخترانی که به خاطر حفظ آبرو و فاش نشدن نامشان حاضر به شکایت از کیوان امام وردی نشده اند.

بیشتر بخوانید: جزییات تجاوز پسر ۱۷ ساله به ۱۰ دختر در سعادت آباد تهران

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • علی77 مهر ۲۲, ۱۳۹۹

  قطعا اگه اتهامات ثابت بشه حکمش مرگه

 • hadi مهر ۲۲, ۱۳۹۹

  به نظرم ۳۰۰ نفر ساختگی هست. رقم رو بالا اعلام میکنن برای متلاطم کردن ذهن ها و ترسوندن دخترها

  • علی مرداد ۳۰, ۱۴۰۰

   این تعداد رو خودش اعتراف کرده. کسی اعلام نکرده

 • Ariyana آبان ۱۷, ۱۴۰۰

  فاجعس

 • Ariyana آبان ۱۷, ۱۴۰۰

  چیزای بد تر از اینم دیدم ولی به هرحال