اظهارات جالب کارشناس شبکه قرآن در مورد وعده انقلاب اسلامی در دوران پیغمبر + ویدیو

اظهارات جالب کارشناس شبکه قرآن در مورد وعده انقلاب اسلامی در دوران پیغمبر + ویدیو

در تازه ترین جنجال صدا و سیما یک کارشناس شبکه قرآن در مورد وعده داده شدن ظهور انقلاب اسلامی در دوران پیامبر صحبت کرده است.

این روحانی در سخنان خود چنین گفت: «بحث انقلاب اسلامی، همانطور که امام امت السلام علیه فرمودند، در نقشه خداوند تبارک و تعالی حتی از زمان تولد پیغمبر، انقلاب اسلامی ایران دیده شده. این خیلی مهم است که امام می فرماید که دو تا نکته مهم دارد: یکی اینکه معنای اینکه پیغمبر در مکه متولد می شود اما حوادثش در ایران هست، بخصوص شکسته شدن ۱۴ کنگره کاخ کسری این هست که چهارده قرن بعد از تولد این پیامبر  در ایران بساط ستم شاهی برچیده می شود. بساط ظلم برچیده می شود. قرن چهارده قرن بسیار مهمی هست در مسائل آینده و آینده پژوهی در نگاه معارف اسلامی».

این کارشناس شبکه قرآن در ادامه تصریح کرد: «و نکته دوم که امام فرمودن این هستش که بعد از رحلت پیامبر، جبرئیل که سه ماه خدمت حضرت زهرا السلام علیها می رسید و حضرت زهرا به خاطر آن اسمش محدثه است ، حضرت جبرئیل با اخبار انقلاب اسلامی حضرت زهرا را آرام می کرد و می گفت ایرانی ها خواهند آمد. چون شما می بینید از زمان پیغمبر خبر خوشی ما نداریم توی تاریخ اسلام. اولین خبر خوش توی تاریخ اسلام انقلاب اسلامی است که جبرئیل… امام می فرمود که جبرئیل با خبر انقلاب اسلامی حضرت زهرا را آرام می کرد».

اظهارات جالب کارشناس شبکه قرآن در مورد وعده انقلاب اسلامی در دوران پیغمبر

این سخنان در صدا و سیما بار دیگر خبر ساز شده و با دست به دست شدن این ویدیو در شبکه های اجتماعی واکنش های زیادی را در پی داشته است. فرید مدرسی روزنامه نگار در واکنش به این سخنان در حساب توییتر خود نوشته است: «جناب علی‌عسکری تا چه زمانی باید چوب ضعف و بی‌تدبیری جنابعالی و عدم درک شرایط کنونی در صداوسیما را بخوریم. تا چه زمانی قرار است رفتار شما موجب تمسخر نظام و تشیع شود و دم بر نیاوریم. این دیگر سیاست نیست، بازی با اعتقادات مردم است. از آن روز بترسید که صبر متدینین لبریز شود».

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۷ نظر

ورود