ریزش موی بوریس جانسون خبرساز شد؛ عوارض کرونا یا کشمکش با گربه؟

ریزش موی بوریس جانسون خبرساز شد؛ عوارض کرونا یا کشمکش با گربه؟

روز گذشته بعد از پخش تلویزیونی سخنرانی نخست وزیر در مجلس عوام بریتانیا، برخی از تماشاچیان تیزبین متوجه تعداد زیادی تار مو روی شانه های او شدند و این گمانه زنی در انگلستان تقویت شد که بوریس جانسون به ریزش موی شدید دچار شده است.

نخست وزیر بریتانیا به نمایندگان مجلس عوام این کشور گفت که آمار مرگ و میر در این کشور رو به افزایش است و این شرایط دشوار در هفته ها و ماه های آتی نیز ادامه خواهد داشت و مقاومت مردم این کشور به بوته آزمایش گذاشته می شود.

پس از اتمام سخنرانی بوریس جانسون بسیاری از تماشاچیان به شبکه های اجتماعی هجوم بردند تا از قوانین جدید قرنطینه در انگلستان بگویند و در همین میان برخی افراد تیزبین به ریزش موی بارز آقای جانسون اشاره کردند که از علائم ابتلا به کووید ۱۹ است.

ریزش موی بوریس جانسون
البته نخست وزیر بریتانیا حدودا شش ماه پیش به خاطر ابتلا به کووید روانه بیمارستان شد و سه شب را در بخش مراقبت های ویژه سپری کرد.
کاربری به نام Berrio در توییتر چنین نوشت: بورس ریزش مو دارد. اتفاق بعدی چیست؟

فرد دیگری با نام Marc Burrows پرسیده: آیا بوریس ریزش مو دارد؟

کاربر دیگری هم اینطور نوشت: به نظر می رسد بوریس جانسون ریزش مو دارد. کت او پر شده بود از مو. این یکی از عوارض جانبی ابتلا به کووید است. بسیاری از مبتلایان دچار ضعف حافظه می شوند یا تمرکز حواس خود را از دست می دهند.

حدودا دو ماه پیش بود که یکی از کلینیک های پیشرفته در بریتانیا اعلام کرد ریزش مو به شکل شدید و دسته ای از عوارض ابتلا به کووید ۱۹ است.

متخصصان مرکز Centre در لندن نیز اعلام کرده اند در برخی بیماران مبتلا به کووید چرخه رشد موی دچار مشکل شده و موی رشد یافته روی سر آنها به سرعت می ریزد. در این افراد فولیکول های مو که در حال رشد هستند قبل از اینکه مرحله رشد را کامل پشت سر بگذارند وارد فاز استراحت می شوند که البته این مساله عموما به خاطر ایجاد استرس رخ می دهد.

البته برخی از تماشاچیان پخش تلویزیونی سخنرانی بوریس جانسون هم دیدگاه دیگری داشتند. برای مثال کاربری به نام Gavin Hepworth اینطور گفت: آیا بوریس پیش از آنکه به مجلس بیاید با گربه جنگیده است؟ کت او پر از مو بود.

کاربر دیگری به طنز نوشته بود: به نظر می رسد بوریس جانسون بالاخره قبل از آمدن به مجلس موهایش را شانه کرده.

بیشتر بخوانید: ظاهر به هم ریخته بوریس جانسون چه به ما می گوید؟

فرد دیگری به نام اسکات کرافورد نوشته: انگار موهای بوریس جانسون زودتر سرش را ترک می کنند تا بریتانیا اتحادیه اروپا را!

شخص دیگری نوشته: فکر کنم هیچکدام از کارمندان بوریس او را دوست ندارند. من شخصا هیچگاه نمی گذارم مدیرم با این حجم تار مو روی کتش روی صحنه برود و سخنرانی کند.

 

فکر می کردید رئیس جمهور کره شمالی از مردمش عذرخواهی کنه؟ این ویدیو رو ببینید.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود