اعترافات «کفتار تهران» از شیوه آزار ده‌ها دختر و پسر تهرانی

اعترافات «کفتار تهران» از شیوه آزار ده‌ها دختر و پسر تهرانی

کفتار تهران بزودی اعدام می شود. حکم اعدام کفتار تهران به تایید دیوان عالی کشور رسیده و بزودی پای چوبه دار خواهد رفت. کفتار تهران از دی ماه سال نود و هفت تا زمان دستگیری، ده ها دختر و پسر را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. کفتار تهران پسری ۳۲ ساله است که به آزار و اذیت ۲۰ پسر و دختر اقرار کرده است.

کفتار تهران که احمد نام دارد، توسط بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، به اتهام فساد فی الارض به دادگاه انقلاب تهران معرفی شد و حکم اعدام وی صادر گردید. کفتار تهران در فهرست اعدامی های نیمه دوم سال ۹۹ است و بزودی اعدام خواهد شد. سطح تحصیلات وی دوم دبستان است و تا سن ۳۲ سالگی بدون شغل و بیکار بوده و مهارتی هم ندارد و مدتی هم دستفروشی در بازار تهران می‌کرد.

کفتار تهران طی گفتگویی با رکنا گفته بود که سابقه دار است. او سرقت و حمل مواد مخدر از سن ۱۳ سالگی را به عنوان سوابق بزهکاری خود معرفی کرده است. کفتار تهران گفته بود که ۲خواهر داشته و  در ترکیه ساکن هستند. او چند سالی با پدر و مادرش در تهران زندگی می کرد. پدر و مادر کفتار تهران فوت کرده و او را پدر بزرگ و مادر بزرگش بزرگ کرده اند.

کفتار تهران پس از آزار و اذیت دختران و پسرانی که قربانی اعمال شیطانی وی شده بودند، طلا و جواهرات آن ها را به سرقت می برد. کتفار تهران با پول هایی که از راه فروش طلا و جواهرات سرقتی بدست می آورد، قمار بازی می کرد و آن ها را در قمار از دست می داد.

او ۵ سال است که مصرف شیشه دارد. منازلی که کفتار تهران از آن ها سرقت میکرد، در محدوده جوادیه و نازی آباد قرار داشت. کفتار تهران گفته بود که قربانیان خود را بر این اساس شناسایی می کرد که زنگ خانه ها را می زد و اگر نوجوانی تنها در خانه بود، خود را دوست پدرش معرفی میکرد و وارد خانه می شد و دست به سرقت می زد. او دست و پای قربانیان کم سن و سال خود را با طناب می بست تا حرکت نکنند و وی بتواند سرقت خود را انجام دهد.

کفتار تهران با این ترفند که پول برای پدر شما آورده ام، مطلع می شد که کودک تنها است و او نیز درب را بر روی کفتار تهران باز میکرد و وارد خانه می شد و پس از تهدید کودک تنها، نسبت به سرقت اموال خانه اقدام می نمود.

کفتار تهران گفته بود که زنگ هزاران خانه را در تهران می زد تا ببیند کدام خانه، کودک تنها دارد تا نسبت به شناسایی و اقدام به عملیات سرقت با سلاح سرد اقدام کند.

در میان قربانیانی که کفتار تهران از آن ها سرقت کرده است، یک خانم و ۲۰ دختر و پسر بچه وجود دارد. گویا کفتار تهران در زمانی که وارد خانه ها می شد قربانیان خود را مورد تعرض جنسی هم قرار می داد. کفتار تهران برای آرام کردن قربانیان خود در خانه ها، از چاقو استفاده میکرده تا باعث رعب و وحشت قربانی شود .

کفتار تهران پدرش را در یک دعوا چند سال پیش از دست داد. پدر کفتار تهران در یک نزاع کشته می شود.

شبکه مستند سیما ، گفت و گویی پس از دستگیری کفتار تهران آماده و پخش کرد. در این مستند این شیطان می گوید که روزی ۳ گرم شیشه مصرف کرده و ۳۰۰ هزار تومان برای آن پرداخت می کرد. ویدیو اعترافات کفتار سیاه تهران را در زیر مشاهده کنید.

میزان مصرف شیشه مثل میزان مصرف الکل و کاهش سن مصرف مواد مخدر در ایران در حال افزایش است. ورود مخدر گل به کشور از دلایل کاهش مصرف شیشه در کشور اعلام شده است. دبیر همایش سالانه روان پزشکان چند سال پیش گفته بود که توزیع شیشه در برخی از سوپرمارکت های سطح شهر نیز گزارش شده است.

شیشه، مخدری با اعتیاد زایی بالا بوده و مصرف آن دارای عوارض جبران ناپذیر است. کشورهایی که در منطقه ، بیشترین مصرف شیشه را دارند، بازار هدف قاچاقچیان قرار می گیرند. بیکاری و ناهنجاری های فرهنگی، آسیب بسیاری به آینده کشور می زند و پدافند غیرعامل کشور باید این ۲ موضوع را در صدر توجهات خود در برنامه ریزی های استراتژیک قرار بدهد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • mehdi مهر ۲۷, ۱۳۹۹

    یه سر برین رازی. پارک رازی منظورمه. ۱۰ دقیقه بشینین. ببینین چقدر میان رد میشن یواش میگن شیشه تریاک سوخته و غیره.