جزییات تجاوز گروهی ۶ پسر به دختر ۱۸ ساله در مشهد

جزییات تجاوز گروهی ۶ پسر به دختر ۱۸ ساله در مشهد

استان خراسان رضوی در ماه های اخیر در کانون توجه رسانه ها به دلیل انتشار اخبار قتل و جنایت و تجاوز شده است. در تیر ماه امسال، عشق واتس آپی عامل جنایت هولناکی در خیابان شاهنامه ۱۸ مشهد شد که در این لینک جزییات بیشتری را ارائه کردیم.

در بهار امسال نیز خیابان توس شصت و پنج مشهد، محل یک جنایت باورنکردنی شده بود. پدر شصت و دو ساله مشهد توسط فرزندش در شامگاه بیست و شش خرداد ماه، سر بریده شده و سر پدر داخل یک ظرف پلاستیکی داخل حمام قرار گرفت که جزییاتی را اینجا بخوانید. کشف جسد زن جوان در خیابان توس مشهد ۸۵ نیز بخشی از جنایت هایی است که در ماه های اخیر در بلوار توس مشهد رخ داده است.

در جدید ترین اتفاق، تجاوز گروهی پنج پسر به یک دختر ۱۸ ساله مشهدی بازتاب های زیادی داشته است. خانه وحشتی که این دختر هجده ساله در آن از شب تا صبح مورد تجاوز گروهی پنج نفر قرار گرفت، در بیابان های اطراف منطقه سیدی مشهد قرار داشته و او با یک خودرو ریو سفید رنگ دزدیده شد.

پنج فردی که متهم به تجاوز گروهی به دختر هجده ساله هستند، همگی با دستورات ویژه قضایی دستگیر و روانه زندان شده اند. متین پسر بیست ساله ای است که عاشق یک دختر ۱۸ ساله می شود. دختر ۱۸ ساله به نام «م»، دختر یک کارگر است که خانه ای از پدر متین اجاره کرده اند.

متین در بازجویی هایی که توسط دادستان مرکز خراسان رضوی و نیروهای اطلاعات و تجسس کلانتری میرزا کوچک خان مشهد به عمل آمده گفته بود که شماره تلفن دختر را از روی قولنامه بنگاه املاک یادداشت کرده و به وی در شبکه های اجتماعی پیام می دادم. اما دختر ۱۸ ساله، متین را بلاک کرد. وقتی با مخالفت دختر مواجه شد، با دوستانش قرار بر آدم ربایی گذاشت.

متین و ۲ دوستش، دختر را به زور سوار ماشین کرده و او را به خانه وحشت می برند. متین و دوستانش با یک چوپان بیست و هفت ساله هماهنگ می کنند تا دختر را به آن خانه مجردی برده و به همراه دوست دیگر، یعنی شش نفر، شب وحشت را خلق کنند.

متین می گفت توسط ۶ پسر به دختر ۱۸ ساله تجاوز کردیم. آن ها به دختر گفته بودند که اگر ماجرا را به کسی بگوید، بلای بد تری سر او خواهند آورد. متین دختر را به محله خودشان آورد و پس از مدتی دستگیر شد.

پرونده تجاوز گروهی به دختر ۱۸ ساله مشهد در دستور کار شعبه سوم دادگاه کیفری خراسان رضوی قرار گرفته است تا قضیه آدم ربایی و تجاوز جنسی، هر دو در پرونده رصد شود. یکی از متهمان این پرونده تجاوز گروهی به دختر ۱۸ ساله مشهد، متواری است.

پس از انتشار خبر تجاوز گروهی شش مرد به یک دختر ۱۱ ساله در تهران که در روزنامه قانون منتشر شده بود، شماری از نمایندگان مجلس خواستار برخورد قاطعانه دستگاه قضا به پرونده های آدم ربایی و تجاوز شدند.

حکم زنای به عنف

خبر سایت خبرگزاری میزان (پایگاه خبری قوه قضاییه) درباره حکم زنای به عنف در ایران

در ماده هشتاد و دوم قانون مجازت اسلامی، مجازات تجاوز به عنف ، اعدام است. زنا به معنی رابطه جنسی بین زن و مردی که با هم زن و شوهر نیستند. عنف نیز به معنای خشونت و زور است. زنای به عنف یعنی مردی بدون رابطه زوجیت به زنی تجاوز کند. در بند ت ماده ۲۲۴ قانون مجازت اسلامی، زنای به عنف یا اکراه از سوی زانی، مصادیق اعدام دارد. در موارد زنای به عنف و در حکم آن، در صورتی که زن باکره باشد مرتکب علاوه بر مجازات مقرر به پرداخت ارش ‌الباکره و مهرالمثل نیز محکوم می‌شود.

طبق ماده دویست و بیست و چهار قانون مجازات اسلامی، زنای به عنف یا اکراه یا اغفال یا بیهوشی از سوی زانی، مستوجب مجازات اعدام برای زانی است. حکم زنای به عنف، اعدام است، حتی اگر شاکی گذشت کند.

۵ نظر

ورود

 • مریم احمدی مهر ۲۹, ۱۳۹۹

  با سلام و عرض خسته نباشید، خدمت شما، ممنون که این اخبار را تهیه میکنید،خیلی ناراحت و متاثر میشم از این اخبار هولناک، دیگه خبری از ایمان،عاطفه ، حیا و جوانمردی نیست،از اول بشریت تا بحال مردان حاکم دیکتاتور و مستبد جسم و روح زنان بوده و هستن، خدایا پس چه وقت امام زمان (عج) ظهور میکنه؟ خسته شدیم از گناه، کفر، بی رحمی، گرانی بی پایان، فساد، ظلم به زنان، دختران، کودکان، بی احترامی به والدین، تجاوزات به محارم، زنا، خودکشی، خدایا دبگر بس است، ظرفیتمان تمام شده،

 • مریم احمدی مهر ۲۹, ۱۳۹۹

  سلام،وقتی اخبار رو از تلویزیون پخش میکنن، با زمانی که خبر ها رو از اینترنت و شبکه های اجتماعی دنبال میکنیم، تفاوت از زمین تا اسمونه، کاش در خیابانها، مجامع عمومی، در مدارس حضوری یا مجازی ،در محلات شهری و روستایی این اخبار را به گوش ملت برسونن، شاید شخص گنه کاری توبه کنه، یا دختر نوجوانی پی به ذات پلید پسرها و مردان ببرد، و از انها دوری کنه، واقعا جای تاسفه،خدایا خودت کمک کن، ملت ما از غرب فقط بی ایمانی، فحشا،دزدی، قتل و تجاوز را یاد گرفتن،

  • A آبان ۱۱, ۱۳۹۹

   ملت ما یعنی کلا معصوم بودن از اول تمام بدبختیارو از غرب یاد گرفتن دیگه اره،تا تو و امثال تو با ابن افکار پوچ و غرب ستیز در قید حیاتین بهت قول میدم مملکت هر روز بدتر از دیروز خواعد بود،تمام مخلوقاتو‌خدا آفریده همون خدایی که تو رو برای زندگی و آزمون خلق مرده خدای همون غربی ها هم‌هست،ریشه مشکلات از خودمونه تظاهر به پاکی تظاهر به امت مسلمان بودن خود رو تافته ی جدا بافته ی خلقت فرض کردن ،تمام مشکلاتو گردن غرب یا این و اون انداختن و هزاران خصلت حقیر رو طوطی وار نسل به نسل به اولادهامون به جامعه ی مریضمون انتقال دادن نتیجش میشه حالو روز امروز جامعه مون و قول میدم تا این چرخه ی کثیف ادامه داره حال مملکت بدو بدتر از اینها خواهد بود،بخودت بیا تا خودتو اصلاح نکنی دیگران رو همیشه مورد قضاوت نادرست خواهی نمود،غرب انقد که ما جرم‌و‌جنایت داریم‌نداره اینو‌مطمن باش

  • A آبان ۱۱, ۱۳۹۹

   در ضمن یجا نوشتید اینارو تو تلوزیون هم ابلاغ کنید تا دختر نوجوانی پی به ذات پلید پسرها و مردها ببره،شما ریخت کلماتت نشان از شخصیتتون داره،خام عقده ای بیسواد تعصبی و…اگه مردها و پسرها پلیدن پس باید بگم پدرتون برادراتون اگه پسر داری پسرتون برادر زاده هاتون و کلا تمام فک و فامیل نرتون هم جزو‌ همین پسرها و مردان پلیدن یا اینجا هم خودتون رو‌معصوم و تافته ی جدا بافته خلقت فرض میکنید!!!کسانی که عقل کافی برای حرف زدن ندارن کاش شعور کافی برای سکوت کردن داشتن،من پسرم و باید بگم اینجای پیام و عقیدتون بهم برخورد اگه حرفهای صریح من هم به شما برخورد به درک

 • رضا خرداد ۲۴, ۱۴۰۰

  واقعا اگه قانون ما اینو میگه چرا توی خاش /سیستان و بلوچستان/هفت نفر به زور به یک دختر نظامی تجاوز کردن حتی توی اعترافاتشون به تجاوز چند نفر دیگه هم اعتراف کرده بودن…فیلم این تجاوز هم پخش شده بود و دست قانون هم بود با وجود اینکه به طور قطع مشخص شد که این چند نفر گناه کارن…ولی بعد چهار ماه آزاد شدن.فقط نفری۸۰ میلیون جریمه شدن و عزت و آبرو دختر و خانوادش هم هیچی…طبق چه قانونی این شرایط ایجاد شده؟