۲۰ نظر

دختر آبادانی کلید واژه جدید شبکه های اجتماعی برای افشای واقعیت هتک حرمت به یک دختر جوان ایرانی در خوزستان است.

ماجرای کتک زدن یک دختر جوان در شهرک پالایشگاه در شهر آبادان استان خوزستان در اولین روز آبان ماه ۹۹، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است و مثل داستان تلخ خودکشی پرستو جلیلی آذر دختر دانش آموز ۱۳ ساله ارومیه ای که بخاطر نداشتن نرم افزار شاد، خود را دار زد، در کانون توجه افکار عمومی قرار گرفت. خبر ۲۰:۳۰ شبکه دوم سیما در روز جمعه ۲ آبان ۹۹ تلاش کرد واقعیتی متفاوت از اتفاقی که برای دختر آبادانی رخ داده به نمایش بگذارد.

فیلم پخش اعترافات دختر آبادانی در روزهای اخیر با واکنش تند کاربران در شبکه های اجتماعی روبرو شده است.

دختر آبادانی که خبر ضرب و شتم او در راس خبرهای شبکه های اجتماعی قرار گرفته گفته که در زمان کتک کاری، در حالت طبیعی نبوده و وارد خانه شدم و اعضا خانواده جیغ می زدند و فرار میکردند و مساله را به حراست شهرک پالایشگاه آبادان اطلاع دادم.

طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبادان، دختر جوانی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته، با صاحب خانه اش اختلاف قدیمی داشته و برای تسویه حساب به خانه وارد می شود که توسط چند خانم از اهالی خانه مورد ضرب شتم قرار میگیرد و با کمک مامور حراست شهرک پالایشگاه، تحویل کلانتری می شود.

طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبادان، مامور حراست حاضر در فیلم کتک کاری دختر جوان آبادانی به دلیل رفتار خشن، بازداشت و تحویل مقامات قضایی گردید. مامور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان در صحنه دستگیری بدن زن جوان را لمس کرده و مرتکب رفتاری غیر اخلاقی شده بود.

بر اساس گزارشی که اخبار شبکه آبادان اخیرا منتشر کرده است، دختر آبادانی با یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته و با شوکر برقی و تیغ موکت بری و چسب وارد خانه آن ها شده و به کودک خانواده هم آسیب زده است.

لذا مادر کودک و زن فامیل به دختر آبادانی حمله ور شده و دماغ وی را شکسته اند. مامور حراست شهرک نیز پا روی بدن دختر آبادانی می گذارد و با باتوم روی بدنش فشار وارد می کند. با دست خود بدن دختر آبادانی را لمس کرده است. دختر آبادانی طبق گفته های مقامات آبادان، با پدر خانواده در ارتباط صمیمی بوده است. مامور حراست روانه زندان شده است .

دختر آبادانی

تصاویری از فیلم کتک کاری دردناک دختر آبادانی در شهرک پالایشگاه که با صورت خونین فریاد می زند

خبرگزاری برنا خبر داده که دختر جوان در شهرک پالایشگاه این شهر با اسید به صاحب خانه قبلی خود حمله ور شده است. تعرض به یک دختر بی پناه و رفتار وحشیانه مامور حراست، غیر قابل قبول و توجیه است. امیدواریم دستگاه قضایی در اسرع وقت با این رفتار غیر انسانی عاملان هتک حرمت دختر جوان آبادانی برخورد کند.

طبق اعلام رکنا، مامور حراست که نسبت به تعرض و هتک حرمت دختر آبادانی اقدام کرده بود روانه زندان شد و دختر جوان نیز  با قرار وثیقه ۱۴۰ میلیون تومانی آزاد شده تا روند درمان او پیگیری شود. رئیس کل دادگستری استان خوزستان هم ساعاتی پیش اعلام کرد که اقدامات قضایی برای برخورد با ضاربان دختر آبادانی در دستور کار دستگاه قضا است.

طبق اطلاعاتی که لحظاتی پیش در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، برخی از کاربران مدعی شدند که به دختر آبادانی توسط یکی از مدیران نفتی این منطقه تجاوز شده و او باردار شده است. گزارش پزشکی قانونی و دستگاه قضا می تواند در روشن شدن موضوع جنجال دختر آبادانی و هتک حرمت به این هموطن، کمک کند.

دختر آبادانی

تصویر مامور حراستی که به دختر آبادانی هتک حرمت کرده و اول آبان ۹۹ روانه زندان شد

هر اتفاقی هم که افتاده باشد، تاکید: «هراتفاقی»! برخورد حاضران در صحنه با #دختر_آبادانی غیرقانونی، غیرشرعی، غیراخلاقی و غیرانسانی است. جزییات بیشتر درباره حادثه کتک کاری دختر آبادانی در شهرک پالایشگاه این شهرستان و روایت های مستند اهالی حاضر در روز حادثه را در هشتگ آبادان در شبکه های اجتماعی نیز می توان دنبال کرد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲۰ نظر

ورود

 • ممد آبان 2, 1399

  عجب سیرکی شده ایران
  دیگه حالم از ایرانی بودنم بهم میخوره

  اگه موقعیتش پیش بیاد، از ایران نمیرم، از ایران فرار میکنم.

  • علی زمانی آبان 2, 1399

   کانادا در انتظار است 🙂 بیا تا برویم

   • سلام آبان 3, 1399

    سلام علی اقا. به خدا اگه اینا رو راهشون بدن. همون کانادا به نخبه ها به سختی ویزا میده بعد اینا یه سری لمپینن فکر میکنن براشون فرش قرمز پهن کردن. اخرشم یه قتلی یه تجاوزی میکنن و ابرو ماها رو میبرن. تو المان حداقل ۴ تا فامیل نزددیک دارم قشنگ از اوضاع اونورا باخبرم.

  • سهراب آبان 2, 1399

   الکی دل نسوزون. دختره از اون کلاشای حقه باز بوده . حقشه

   • دختر ایرانی آبان 3, 1399

    زمونه عجیبی شده.
    رومینا کشته شدن بعضیا گفتن حقش بود نباید فرار میکرد.
    پدری دخترشو کشت بعضیا گفتن لابد دختره کاری کرده که کشته شده پس حقشه.
    به دخترای سرزمینت تجاوز شد بعضیا گفتن لابد کرم از خودشون بوده وگرنه این بلا سرشون نمیومد.
    زن سیستانیی برای آب مجبور به تن فروشی شد.لابد برای اینم بعضیا میگم خب آب نمیخوردن!
    قبل از هر چی انسانیت و انسان بودنو تو ذات خودتون به وجود بیارید
    بعد با خوندن این تکستا پرورشش بدید
    در غیر اون صورت بازم همش ادعا و شعاره..!

    • مرادی آبان 3, 1399

     از بس شما زنها سر هر موضوعی دنبال جنجال درست کردن و ناله های فمینیستی هستین. این بدبختیها صد برابر بیشترش سر مردها هم میاد. هم قتل ناموسی هم ضرب و شتم و نقص عضو هم فروش اعضای بدن برای خرج خانواده و خیلی چیزهای بدتر. فقط چیزی مثل فمینیسم برای مردها نیست که تو کلشون کرده باشه که شما مظلومین، بقیه حقتون رو خوردن و … مردها اگر اعتراض کنند هم میزنند تو دهنشون که چقدر ضعیفی باید رو پای خودت وایسی ولی ناله های بی سر و ته زنها رو رسانه ها حلوا حلوا می کنند. یک بار دو بار آدم همدردی میکنه بعدش دیگه وقتی ببینه سر هر موضوع چرندی دنبال هشتگ زدن و توهین به مردان هستین میفهمه که قضیه از چه قراره.

     • دختر ایرانی آبان 3, 1399

      بهتون بگم فک نکنید فقط مرد ها دارن خرج خانواده ها رو میدن.هم من میدونم و هم تد که کلی زن هست که سرپرست خانوادس.این که میگید نقص عضو هم برای خانم ها هست و هم برای آقایون.این که مورد ضرب و شتم قرار میگیرن درسته و بر منکرش لعنت.چه مرد و چه زن نباید مورد ضرب و شتم قرار بگیره گناهش هرچی باشه.اما میبینی که داره به اندام جنسی زن دست میزنه.نمیخوای که حلوا حلوا کنم این کارو؟
      خب شما میگی مظلوم نمایی اوکی.
      اما ی زن میتونه به ی مرد تجاوز کنه؟
      آقا مرادی اما به این فکر کردی که وقتی به ی دختر تجاوز میشه آینده اون دختر چی میشه؟
      و این که چرا اعتراض رو دلیل بر ضعف میدونید؟
      چرا اعتراض رو دلیل بر عدالت و امنیت و آسایش نمیدونید؟

  • سعید آبان 2, 1399

   برو جایی که نادر رفت حضرت تخیل

  • برو گمشو آبان 3, 1399

   اتفاقا برو گمشو. با رفتنت ما رو خوشحال کن.
   حالا واستا قبل رفتن و چمدون بستن یه چیزایی رو بگم چون داماد خودمون پلیس مهاجرت فرودگاه امام کار میکرد تا یه سال پیشا. الان یه جای دیگس. اینوگفتم که بدونی خودم این چیزا رو از خودم نمیسازم . همش حقیقته.
   شبی حداقل ۵۰۰ تا از همینایی که رفتن خارج با پای خودشون و با یه برگه سفارت برمیگردن و مامورای فرودگاه تحویلش میگیرن. ایران دیپورتی اجباری رو تحویل نمیگیره. تنها کسایی رو تحیول میگیره یا داوطلبانه برگشته باشه یا جرمی کرده باشه و از اون کشور خارجی اخراج شده باشه.
   بلااستثنا اکثر این ۵۰۰ نفر یا قتلی کردن یا تجاوزی کردن یا یه جرمی کردن و اخراج شدن. اینطوری بگم ۱۰ درصدشون خلاف نکردن. ادمایی مثل شما خارجو بهشت میبینه میره خارج میبینه عه بهشتی در کار نیست سرخورده میشه یا تجاوز میکنه به یه دختری یا یه قتلی میکنه یا عضو یه گروه تبهکاری میشه و بعدم ابرو هرچی ایرانیه رو میبره. برو ببین هامبورگ مونیخ برلین چه گندی زدن کل شهر افتاده دست چندتا گروه تبهکاری ایرانی. همشونم با این پیش فرض رفته بودن میرن المان دو سه ساله بارشونو میبندن.
   ایندت تو خارج اینه. اما یه توصیه دارم رفتی خارجی لطفا برنگرد. باشه؟ همونجا یه خلاف سنگین کن ۱۰ نفرو بکش و تا اخر عمرت تو زندونیا خارج بپوس اما برنگرد.
   با تشکر مرسی عاه

 • سعید آبان 2, 1399

  برو جایی که نادر رفت حضرت تخیل

 • Khorkhe آبان 2, 1399

  عجیبترین برهه زمانی و مکانی گیر کردیم!

 • خسرو آبان 3, 1399

  ما شما رو به مقام انسانیت می رسانیم……

  دلخوش به همین مقدار نباشید …..

 • وحید آبان 3, 1399

  حالا دیگه باید برای یک دختر جانی و وحشی هم دل بسوزونیم؟ چرا چون دختره؟ نمیگم باید با یک مجرم اینطوری برخورد بشه ولی دیگه اینقدر مظلوم نمایی بیخود هم فقط به خاطر جنسیت طرف مسخره است. حالا اگر جای این دختره یک مرد زورگیر بود که پلیس کتکش میزد و توی خیابون میگردوند (کاری که بارها انجام شده) همینها که برای این دختره خودشون رو خفه کردن درحال تقدیر و تشکر از پلیس بودن.

  • نیما آبان 3, 1399

   داداش داره اندام های جنسی طرفو با دست میگیره …حتی یه مرد هم دوست نداره این اتفاق براش بیفته یکم فکر کنیم بعد حرف بزنیم!!!

   • محسن آبان 3, 1399

    برای خیلی از مجرمهای مرد بدترش اتفاق میوفته ولی خوب در اون موارد همه خفه خون میگیرن یا راحت میگن حقشه ولی اینجا مجرم چون دختره همه آه و فغان حمایت از زنان سر میدن. البته درهرصورت چنین رفتاری با مجرم غلطه ولی اگر یکم چشمات رو باز کنی و ببینی رسانه های رسمی و فعالین شبکه های اجتماعی چطوری این خبر و اخبار مشابه رو پوشش میدن میفهمی که هدفشون هرچیزی هست غیر از حمایت از مظلوم.

  • نسرین آبان 6, 1399

   معلومه از همون کثافتای پدر سوخته و بی ناموسی

 • محمد آبان 3, 1399

  خدا لعنت کنه هرچی حامیه دزده .یک مشت آدمهای نادون توی این مملکتن که این مملکتو به گند زدن جمع کنید برید دزدها رو هم با خودتون ببرید جون مادرتون.

 • فرهاد آبان 6, 1399

  همه بازداشت شدن بجز مرد سرشناس که معلوم نیست چه غلطی کرده که این داستان درست شده. مشکل مملکت ما که ریشه اصلی فراموش میشه و دنبال شاخ و برگ میگردن چون همیشه ریشه کار یه شخص سرشناسه

 • ساره آبان 8, 1399

  هرکاریم ک کرده باشه نبایداون مردک بی ناموس دست بهش میزدشمام مردام بجایه این ک مازنارومقصربدونین یکمم ب رفتارایه خودتون نگاه کنیدبدنیست