دیدار با «نگار عابدی»: «شهره» سریال طنز ۰۲۱ شبکه ۳

دیدار با «نگار عابدی»: «شهره» سریال طنز ۰۲۱ شبکه ۳

نگار عابدی هنرپیشه نقش شهره در سریال طنز صفر بیست و یک شبکه ۳ سیما است که از ۵ آبان هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن می رود. نگار عابدی در این سریال، هم بازی سید جواد رضویان و سیامک انصاری است که در این مجموعه طنز، داماد های غفور خان با بازی سیاوش طهمورث هستند. نگار عابدی ، متولد سال چهل و نه در شهر اهواز است.

نگار عابدی در سریال صفر بیست و یک همسر جلال سیف با بازی سید جواد رضویان است. شهره سریال ۰۲۱ ، برادری به نام تورج دارد که امیر حسین رستمی نقش آن را بازی می کند.

شهره سریال ۰۲۱، هم بازی سیامک انصاری (بازیگر نقش مازیار سریال ۰۲۱)، رویا میرعلمی (بازیگر نقش مرجان و همسر مازیار سریال ۰۲۱)، سروش جمشیدی (بازیگر نقش نادر پسر مازیار سریال ۰۲۱)، آزیتا ترکاشوند (بازیگر نقش همسر تورج در سریال ۰۲۱)، مریم شیرازی (بازیکر نقش دختر عمه سریال ۰۲۱)، پادینا کیانی (بازیگر نقش شادی دختر جلال در سریال ۰۲۱) و مهبد بیور (بازیگر نقش پسر کوچک جلال در سریال ۰۲۱) است.

در رشته تئاتر دانشکده هنر و معماری دانش آموخته شده و سابقه تحصیل در رشته زبان انگلیسی مثل باربد بابایی دارد. نگار عابدی چند سال پیش از همسرش هدایت هاشمی جدا شد و با دخترش «اما» زندگی میکند. شروع فعالیت نگار عابدی به اوایل دهه هفتاد شمسی باز می گردد. او در دوره های بازیگری مهتاب نصیرپور و رویا تیموریان حضور یافت و با فیلم مانا به سینما ها آمد.

او را در سریال نگرانی شبکه ۲ دیدیم. در سال ۱۳۹۲ نیز در سریال طنز دودکش شبکه ۳ نقش آفرینی کرد و در کنار بهنام تشکر و سیما تیرانداز حضور یافت. در سریال شمعدونی شبکه ۳ نیز یکی از هنرپیشه های فعال، نگار عابدی بود.

نگار عابدی در سریال گاندو در سال ۹۷ به کارگردانی جواد افشار نیز بازی کرد. فوق لیسانسه ها در سال ۹۸ از سروش صحت، دومین تجربه همکاری نگار عابدی با آقای «کتاب باز» است.

البته نباید فراموش کرد که معروفیت نگار عابدی از سریال دودکش  به کارگردانی سروش صحت ارتقا یافت. نگار عابدی از سال ۱۳۷۵ تا به امروز در ده ها تئاتر نقش آفرینی کرده است. از مصاحبه محمد رحمانیان در تالار چهارسو در سال ۱۳۷۸ تا تئاتر مافیا به کارگردانی افرزو فروزند در تئاتر باران در سال ۱۳۹۵.

از کلکسیون تیپ های نگار عابدی در تابستان ۹۹

تیپ های نگار عابدی از تئاتر تا تولدش در سال های اخیر

فیلم های سینمایی نگار عابدی نگار عابدی سریال صفر بیست و یک شبکه ۳ در شب های پاییزی، در بیش از ۱۰ فیلم سینمایی حضور یافته است. فیلم سینمایی دارکوب سال ۹۶، سد معتبر سال ۹۵، صدای منو می شنوید سال ۹۵، آبنبات چوبی سال ۹۴، نیم سال ۹۴، خانه ای کنار ابرها سال ۹۲، دهلیز سال ۹۱، یه حبه قند سال ۸۹ و شیرین سال ۸۷ از کارهای وی هستند.

نگار عابدی شهره سریال صفر بیست و یک

سکانسی از حضور شهره سریال صفر بیست و یک در کنار رویا میرعلمی

جواد رضویان، همسر شهره سریال صفر ۰۲۱ (نگار عابدی) در کنار پادینا کیانی و مهبد بیور در نمایی از سریال صفر بیست و یک

نگار عابدی دارای ۲۶۳ هزار دنبال کننده در اینستاگرامش است که احتمالا با پخش قسمت های بیشتر فصل اول سریال ۰۲۱، شاهد افزایش شمار مخاطبان شهره خانم سریال ۰۲۱ باشیم. متن و حاشیه و پشت صحنه ها و نظرات داغ بینندگان سریال ۰۲۱ را در کامنت های اینستانوشته های نگار عابدی می توان تماشا کرد.

سکانس های مشترک رویا میرعلمی و شهره خانم

نگار عابدی در اینستاگرامش مخاطب را با سبک زندگی خود و اندیشه هایش تا حدی آشنا می کند. هوشنگ ابتهاج از جمله شاعران معاصر مورد علاقه نگار عابدی است.

از جدید ترین اینستانوشته های نگار عابدی شهره سریال صفر بیست و یک

نگار عابدی در کنار دخترش اما هاشمی

اگر درباره نقش آفرینی شهره سریال صفر ۲۱ نظر و دیدگاهی دارید مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید. احتمالا یکی از پرمخاطب ترین سریال های پاییزی شبکه ۳ همین سریال باشد. نگار عابدی شهره سریال صفر بیست و یک سایت شخصی ندارد.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود