حمایت جاری سوپرمدل ایوانکا ترامپ از جو بایدن رقیب انتخاباتی ترامپ

حمایت جاری سوپرمدل ایوانکا ترامپ از جو بایدن رقیب انتخاباتی ترامپ

کارلی کلاس سوپر مدل ۲۸ ساله ی آمریکایی که با برادر جرد کوشنر همسر ایوانکا ترامپ، ازدواج کرده، در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به ابراز آشکار عقاید سیاسی خود پرداخته است.

جاری سوپرمدل ایوانکا ترامپ جو بایدن

این سوپر مدل علیرغم آنکه برادر همسرش جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ و یکی از مشاوران ارشد او است، اعلام کرده به جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جهموری آمریکا و معاون انتخاباتی اش کامالا هریس رأی داده است.

کلاس هفته ی گذشته از خود دو عکس در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن ها ماسکی مزین به لوگوی کارزار انتخاباتی بایدن و هریس به صورت داشت. او همچنین در این تصاویر برگ رأی پستی خود را در دست گرفته بود.

کلاس در کپشن پست اینستاگرامی خود نوشت: «شما چطور می خواهید رأی دهید؟ این رأی من بود – امضا شد، مهر و موم شد، (تأیید شد) و دریافت شد.» پست کلاس همچنین با هشتگ های «آبی رأی دهید» (رنگ نماد حزب دموکرات) و «علم علیه جعل» (مشابه شعار انتخاباتی جو بایدن: حقیقت در برابر دروغ) همراه بود.

کلاس در سال ۲۰۱۸ بعد از ۶ سال رابطه عاشقانه با برادر کوچک تر جرد کوشنر یعنی جاش کوشنر که یک سرمایه گذار خطرپذیر است، ازدواج کرد. و گرچه برادر جاش و جاری اش، ایوانکا ترامپ مجدانه به دنبال رئیس جمهور شدن دوباره ی دونالد ترامپ هستند، اما اینطور که گفته می شود هم کلاس هم جاش دموکرات هستند.

این سوپر مدل پیشتر در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۹ با اشاره به تنوع عقاید سیاسی در خانواده ی خود، رفتن راه خود در این شرایط را دشوار توصیف کرده بود.

کلاس گفته بود: «سخت بوده. ولی من تصمیم گرفتم تمرکزم را بگذارم روی ارزش های مشترکم با همسرم و آن هایی که همان ارزش های آزادی خواهانه ای هستند که با آن ها بزرگ شده ام و در تمام عمرم راهنمای من بوده اند.»

کلاس در سال ۲۰۱۶ حمایت خود را از هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات آن زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد.

کلاس در آن زمان هم در پستی اینستاگرامی اعلام کرد به کلینتون رأی داده و مخاطبان خود را هم دعوت به رأی دادن کرد.

و گرچه کلاس ثابت کرده یک دموکرات دو آتشه است، اما تجربه ی برخوردهای ناخوشایند به خاطر نسبتش با خانواده ی کوشنرها را داشته است.

کارلی کلاس در ژانویه ی ۲۰۲۰ داور یک مسابقه ی تلویزیونی در حوزه ی مد بود. در این مسابقه از یکی از شرکت کنندگان خواسته شد با فرض اینکه کلاس قرار است در یک مراسم رسمی در پاریس شرکت کند، لباسی برای او طراحی کند.

وقتی طراحی نهایی شرکت کننده به مذاق داوران برنامه خوش نیامد و یکی از داوران گفت که فکر نمی کند کلاس این لباس را هیچ جا بپوشد، شرکت کننده ی مسابقه گفت: «یعنی حتی در مهمانی شام با کوشنرها؟»

کلاس که به وضوح از پاسخ این شرکت کننده شوکه شده و زبانش بند آمده بود، واکنشش به صحبت های او سوژه ی شبکه های اجتماعی شد.

کلاس بعدتر در مصاحبه ای به این ماجرا پرداخت و گفت: «افخار می کنم که سوژه ی یکی از اولین تصاویر طنز فضای مجازی در دهه ی جدید میلادی شدم. ولی راستش را بخواهید بخش غم انگیز ماجرا این است که هیچ کس نمی گوید که آن لباس چقدر بد بود. آن شرکت کننده به خاطر این باخت.»

کلاس در ادامه گفت: «به علاوه، خیر، من آن لباس را در هیچ مهمانی شامی نمی پوشیدم.»

بیشتر بخوانید:

۲۰ نکته جالب در مورد زندگی ایوانکا ترامپ که باید بدانید

ثروت ۱.۱ میلیارد دلاری «ایوانکا ترامپ» و «جرد کوشنر» چگونه بدست آمده است؟

هزینه شیدایی؛ دخترانی که برای شبیه شدن به «ایوانکا ترامپ» دست به هر کاری می زنند

«ایوانکا ترامپ» با روسری و لباس پوشیده در دیدار از مسجد جامع شیخ زاید دبی

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • عرشیا آبان ۱۱, ۱۳۹۹

    اگه این سوپر مدله ایوانکا چیه پس؟