طالع بینی سال ۲۰۲۱ بر اساس زودیاک چینی : در سال گاو نر چه چیزی در انتظار شماست؟

طالع بینی سال ۲۰۲۱ بر اساس زودیاک چینی : در سال گاو نر چه چیزی در انتظار شماست؟

سال ۲۰۲۱ بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است. بر اساس افسانه های چینی، امپراطور جید اعلام کرده بود که نظم حیوانات ۱۲ گانه بر اساس رسیدنشان به جشن تعیین خواهد شد. نزدیک بود گاو نر اولین حیوانی باشد که به این جشن می رسد اما موش او را گول زده و سوارش شد. وقتی که به محل برگزاری جشن نزدیک شدند، موش از روی دوش گاو پایین پریده و زودتر از او وارد جشن شد. بدین ترتیب گاو نر به دومین حیوان در زودیاک چینی تبدیل شد. همچنین گاو نر با شاخه زمینی Chǒu و ساعات ۱ تا ۳ صبح در ارتباط است. بر حسب یین یا یانگ نیز گاو نر از نوع یانگ به شمار می آید. در فرهنگ چینی، گاو نر حیوان بسیار باارزشی است زیرا نقش بسیار مهمی در کشاورزی داشته و  ویژگی های شخصیتی مثبتی مانند سخت کوشی و صادق بودن به آن نسبت داده می شود. گاو نر در پس زمینه موجودی سختکوش، باهوش و قابل اتکاست که هیچگاه درخواست تمجید و تشکر ندارد.

سال 2021 بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است.

سال های گاو نر در زودیاک چینی: ۱۹۲۵, ۱۹۳۷, ۱۹۴۹, ۱۹۶۱, ۱۹۷۳, ۱۹۸۵, ۱۹۹۷, ۲۰۰۹, ۲۰۲۱

شخصیت و ویژگی ها: گاو نر بسیار صادق و صمیمی است. آن ها بسیار سختکوش و کم توقع بوده و انتظار تمجید و ستایش یا قرار گرفتن در کانون توجه را ندارند. آن ها معمولاً استعدادهای خود را مخفی می کنند اما به خاطر سخت کوش بودنشان مورد توجه قرار می گیرند. آن ها بر این باورند که هر کسی باید کارهایی که از او خواسته می شود را انجام دهد و در محدوده هایی که خود و دیگران برایش تعیین کرده اند باقی بماند. اگر چه گاو نر، و به تبع آن متولد سال گاو نر، مهربان است اما برای آ ها درک ترغیب شدن از طریق ترحم و مهربانی دشوار است. گاو نر به ندرت کنترل اعصابش را از دست می دهد، منطقی فکر می کند و رهبران فوق العاده ای هستند.

مردان متولد سال گاو نر بسیار قابل اعتماد و مطمئن هستند و تمام تلاش و تعهدشان را در کاری که انجام می دهند به کار می گیرند. همچنین آن ها نسبت به خانواده خود بیشترین مقدار تعهد و مسئولیت را دارند. متولد سال گاو نر به خاطر اعتماد به نفس و غرورش، به دیگران اجازه نمی دهد که با قانون هایی که وی تعیین می کند یا درست می داند مخالفت کند یا از آن ها سرپیچی نماید. آن ها از فرزندان خود و دیگران توقعات بالایی داشته، استانداردهای دشواری برای آن ها در نظر می گیرند اگر چه ممکن است این استانداردها و خواسته ها گاه غیرواقع بینانه و دست نیافتنی باشند.

زنان متولد سال گاو نر بسیار آرام و مهربان هستند. آن ها هیچ وقت در برابر سرنوشت تسلیم نشده و به ندرت به گزینه های جایگزین و انتخاب های دیگر فکر می کنند. این خصلت باعث می شود که آن ها در زندگی شان با مشکلات عدیده و سختی هایی مواجه شوند. اما بدون توجه به این مشکلات و شرایط، آن ها مسیری که برای خود ترسیم کرده اند را تا پایان طی خواهند کرد. علیرغم این کله شقی، آن ها خوش فکر بوده و سریع واکنش نشان می دهند.

سال 2021 بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است.

سازگاری با دیگر بروج فلکی

بیشترین سازگاری با: موش، مار و خروس

شاخه زمینی ثابت موش را آب می دانند در حالی که شاخه زمینی گاو نر همان زمین یا خاک است. موش و گاو نر شخصیت هایی تکمیل کننده یکدیگر داشته و در زندگی اهداف مشترکی دارند. مار و خروس نیز به خوبی با گاو نر و متولد این سال سازگار هستند. مار نه تنها گرما و عشق به متولد سال گاو نر می بخشد بلکه در کار نیز بسیار کمک کننده و حامی است. وفاداری و قابل اعتماد بودن گاو نر نیز می تواند او را جذب لطافت و مهربانی خروس نماید.

کمترین میزان سازگاری با: بز، اسب و سگ

شاخه های زمینی بز و گاو نر به شدت با هم درگیر هستند. آن ها می توانند تفاوت های یکدیگر را تحمل کنند اما همیشه بین آن ها تنش وجود خواهد داشت. اسب ها روح آزاد و سرکشی دارند و شاید دیدگاه جدی نسبت به زندگی نداشته باشند. این دیدگاه درست در نقطه مقابل شخصیت گاو نر قرار دارد. با سگ ها نیز سخت است که گاو نر بتواند کنار بیاید.

سال 2021 بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است.

چیزهای خوش یمن و خوش شانس برای گاو نر:

رنگ ها: آبی، زرد و سبز

اعداد: ۱ و ۴

گل ها: زنبق و بامبو

جهت های خوش شانسی و خوشبختی: شرق، جنوب شرقی

جهت های ثروت: شمال غربی

جهت های عشق: جنوب

چیزها ناخوشایند و بدیمن برای گاو نر:

رنگ ها: قرمز و قهوه ای

اعداد: ۳ و ۶

شغل های مناسب برای گاو نر: گاو نر اغلب خانواده تشکیل داده و با هم کار می کنند. آن ها به دنبال شغل های بلند مدت و مداوم هستند. به همین خاطر، آن ها در مدرسه سختکوش هستند و در هر زمینه ای خوب عمل می کنند. این موضوع به متولد سال گاو نر کمک می کند که یک پشتیبانی قوی برای مسیر کاری آینده ایجاد کند. به خاطر شخصیت متین و کم توقعشان، یک شغل ثابت و بادوام بهترین گزینه برای متولدین سال گاو نر است.حس قوی مسئولیت پذیری نیز باعث می شود که متولدین این سال بهترین کاندیداها برای شغل های حرفه ای و پر از استرس باشند.

این شغل ها شامل پزشکی، وکالت، تجارت و معلمی می شود. با توجه به مهارت های تکنیکی و تلاششان، آن ها در جامعه می توانند شناخته شده باشند و به استانداردهایی که برای خود تعیین کرده اند دست یابند. مهم نیست که چه حرفه ای را انتخاب کنند، این شغل باید چیزی باشد که واقعاً به آن علاقه داشته باشند. اگر چه متولدین سال گاو نر با هر شغلی که متناسب با مهارت هایشان باشد مشکلی ندارند اما باید برای پیدا کردن شغلی که دوست دارند وقت بگذارند. تنها در یک محیط باثبات که با علایقشان سازگار باشد، متولدین سال گاو نر به خواسته واقعی خود می رسند.

سال 2021 بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است.

سلامت و سبک زندگی

همانند گاو نر وحشی که در چمنزارها آزادانه می چرخد، اغلب افراد متولد این سال سالم بوده و از تناسب اندام برخوردار هستند. آن ها به ندرت به بیمارستان و پزشک مراجعه می کنند اما گاهی اوقات بیش از حد به خود اطمینان دارند. بی توجهی و ساده انگاری در دوران جوانی ممکن است به دشواری و سختی در سال های بعد منجر شود. به عنوان کسانی که به کار خود اعتیاد دارند، متولدین سال گاو نر گاهی اوقات در طول روز غذا و استراحت کمی دارند و به طور کلی توازنی بین کار از یک طرف و میزان استراحت و غذا خوردنشان وجود ندارد. به طور کلی آن ها یا یکسره کار می کنند یا برای مدت طولانی می خوابند و در غذا خوردن زیاده روی می کنند.

رژیم غذایی بدون نظم و غیرمعمول در این افراد می تواند به بدگوارشی و مشکلات در سیستم گوارشی منتهی شود. تمرینات ورزشی نامرتب نیز چیزی است که باعث می شود شما گاه گاهی به بیماری دچار شوید. وقتی متولدین سال گاو نر به میانسالی رسیدند احتمال بیماری های قلبی در آن ها افزایش می یابد. علاوه بر این، این افراد ممکن است به مشکلات مفاصل و روماتسیم مبتلا شوند. بسیاری از این مشکلات از ورزش نکردن مرتب نشأت می گیرند. برای داشتن یک زندگی سالم، باید به یاد داشته باشید که مدتی دست از کار کردن کشیده و استراحت و ورزش را نیز در برنامه خود قرار دهید.

طالع متولد سال گاو نر در سال ۲۰۲۱

سال تولد علامت تولد یک شخصی که بن مینگ نیان نامیده می شود، بر اساس زودیاک چینی برای فرد ناخوشایند و بدیمن است که از تناقض و درگیری آن با تای سوی نشأت می گیرد. از این رو، سال ۲۰۲۱ برای متولدین سال گاو نر سال پرفراز و نشیب و سختی خواهد بود. در این سال ممکن است با چالش هایی غیرمنتظره ای مواجه شوید، به ویژه در زمینه شغلی و آموزشی که می تواند باعث استرس فراوان، حواس پرتی و احساسی شدنتان شود. ریشه آسمانی خین سال ۲۰۲۱ به فلز تعلق دارد که تا حدودی به متولد سال گاو نر کمک خواهد کرد. نکته کلیدی برای پیروز شدن بر بدیمنی و بدشانسی این است که روحیه خود را تقویت کنید. برای تقویت روابط تان وقت بگذارید. با حمایت دوستان و خانواده، می توانید از مشکلات و سختی ها عبور کرده و به داشته هایتان توجه داشته باشید.

شغل

در سال ۲۰۲۱ ممکن است با بدشانسی ها و بدبیاری هایی مواجه شوید اما در زمینه شغلی به ثبات خواهید رسید. به خاطر اینکه انرژی گاو نر در بن مینگ نیان سرکوب می شود، ممکن است رسیدن به موفقیت های بزرگ در سال جاری در زمینه شغلی برایتان بسیار دشوار باشد. ممکن است به نتایج دلخواهتان نرسید اگر چه بسیار متمرکز و سختکوش هستید. علاوه بر این، گاو نر باید نسبت به روابط در محیط کار در سال ۲۰۲۱ بسیار با احتیاط رفتار کند. برای جلوگیری از برخوردهای ناخوشایند و دشمنی در محیط کار با همکارانتان باید با آن ها کنار بیایید. سال ۲۰۲۱ سال فوق العاده ای برای متولد سال گاو نر به منظور توسعه مهارت ها و استعدادها خواهد بود. به یاد داشته باشید، وقتی که شانس با شما یار نیست، سختکوشی می تواند گزینه جانشین مناسبی برای آن باشد.

سال 2021 بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است.

ثروت

در سال ۲۰۲۱ ریشه آسمانی خین باعث سرکوب ثروت شما به مقدار مشخصی شود. بن مینگ نیان ثروت متولد سال گاو نر را تهدید می کند و به همین دلیل است که متولد سال گاو نر باید در زمینه مدیریت مالی قوی تر عمل کرده و خود را برای روزهای سخت آماده کند. از خریدهای گرانقیمت در طول این سال خودداری کرده و برای جلوگیری از مشکلات مالی، صرفه جویی پیشه کنید.

ماه های خوش شانسی: آوریل، سپتامبر و دسامبر

ماه های بدشانسی: می، ژوئن و جولای

تحصیل

متولد سال گاو نر شاید در سال ۲۰۲۱ در زمینه پیشرفت تحصیلی با دشواری مواجه شود. گاو نر قوانین کاری ذاتاً قوی و سختگیرانه ای دارد که باعث ایجاد حس ثبات در زمینه آموزش خواهند شد. اما با وجود ثبات نوید داده شده، باید شرایط را برای اقدامات آینده فراهم کنید. شاید مجبور شوید امسال در زمینه تحصیلات انتخاب های دشواری داشته باشید، مانند نقل مکان به یک دانشگاه جدید، یا تغییر رشته و انتخاب استاد جدید. هنگام این تصمیم گیری ها با دقت و تمرکز عمل کنید.

روابط شخصی

در سال جدید ممکن است برای تقویت رابطه با شریک زندگی خود دچار مشکل شوید. فراز و نشیب در روابط ممکن است شرایط روحی و ذهنی تان را تحت تاثیر قرار دهد و اتفاقات خاص ممکن است خارج از کنترل شما به نظر برسد. شریک زندگی شما باید با کنار گذاشتن خواسته های خودخواهانه اش به شما کمک کند. این سختی ها به موقع به پایان خواهند رسید. اگر چه مسیر شما هموار نیست اما مهربانی و عشق همیشه شما را به هم نزدیک می کند. شوربختانه متولدین مجرد سال گاو نر در سال ۲۰۲۱ شانس زیادی در زمینه عشق نخواهند داشت. به خاطر شخصیت ذاتاً منفعل و بدیمن بودن سال گاو نر، در سال ۲۰۲۱ شرایط خوبی برای عشق وجود ندارد.

سال 2021 بر اساس زودیاک چینی سال گاو نر است. گاو نر (Ox) دومین حیوان بر اساس زودیاک چینی است.

طالع سال ۲۰۲۱ برای متولدین دیگر بروج فلکی موافق

سال موش

برای کسانی که در سال موش به دنیا آمده اند، سال ۲۰۲۱ سال بسیار مهمی برای ایده آل ها و ارتباطات شخصی خواهد بود. سال ۲۰۲۱ با انرژی خاصی برای آن ها همراه خواهد بود زیرا خوش بینی آن ها در این سال در حد اعلای خود قرار دارد.

سال مار

سال ۲۰۲۱ به متولدین سال مار کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات شخصی و عمیق خود را بیابند. آرزوهای آنان در بهترین زمان ممکن محقق خواهند شد، درست وقتی که بیش از هر وقت دیگری به آن ها نیاز خواهند داشت کسانی که متولد سال مار هستند کمکی قابل اعتماد برای دوستانشان هستند و الهام بخش دیگران نیز خواهند بود.

سال اسب

رویاها، جاه طلبی ها و ارتباطات شخصی برای متولد سال اسب در سال ۲۰۲۱ بسیار مهم خواهد بود. همانند متولدین سال موش، سال ۲۰۲۱ برای متولدین سال اسب نیز پر از انرژی و خوش بینی خواهد بود. در این سال اعتماد شما به خودتان و اطرافیانتان نیز بسیار بیشتر از قبل خواهد بود. سال گاو نر سال بسیار خوبی برای شما خواهد بود پس دست از رویاپردازی برندارید.

سال میمون

متولد سال میمون در سال ۲۰۲۱ ثبات و بهترین مسیر را پیدا خواهد کرد. آرزوهای شما محقق خواهند شد. از دوستانتان و کمکشان غفلت نکنید.

سال خوک

در سال ۲۰۲۱ پول به سمت متولد سال خوک جریان خواهد یافت. اگر می خواهید در پروژه ای جدید سرمایه گذاری کنید، بدون هیچ تردیدی وارد عمل شوید. متولد سال خوک به استراتژی و برنامه ریزی اعتقاد دارد و قبل از تصمیم گیری بسیار فکر می کند اما در سال ۲۰۲۱ انرژی سال گاو نر با شماست و خوش شانسی را برای شما به همراه دارد.

بیشتر بخوانید: آموزش شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد و علم طالع بینی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • گلي بهمن ۹, ۱۳۹۹

  سلام
  مرسی از اشتراک مطالب ٢٠٢١ , من داشتم سرچ میکردم دقیقا از چه تاریخی در بهمن ماه سال گاو شروع میشه ، اینجا پیدا نکردم
  میشه جوابمو بدید؟؟

 • طناز بهمن ۱۰, ۱۳۹۹

  پس برای متولدین سال خروس چه جور سالیه چرا ناقص موند مطلب!

  • بیتا بهمن ۲۳, ۱۳۹۹

   چرا سال خروس رو نگفتید ؟

 • مانی بهمن ۲۵, ۱۳۹۹

  چرا نصفه است واسه بقیه متولدین ماه های دیگر چرا نگذاشتی