شُره کردن رنگ مو در کنفرانس خبری؛ حاشیه جدید وکیل دونالد ترامپ

شُره کردن رنگ مو در کنفرانس خبری؛ حاشیه جدید وکیل دونالد ترامپ
بدون نظر

رودی جولیانی وکیل دونالد ترامپ که روز پنجشنبه گذشته در یک کنفرانس خبری شرکت کرده بود به خاطر شُره کردن رنگ مو روی صورتش حسابی خبرساز شد.

رابرت دنیرو که یکی از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ به شمار می آید، رودی جولیانی را متهم کرده که از تلاش برای دستگیری مافیا به نمایندگی یک خانواده مافیایی تغییر موضع داده است. بازیگر سرشناس و ۷۷ ساله هالیوودی که در سال های اخیر همواره و آشکارا مخالفت شدید خود با دونالد ترامپ را اعلام کرده است، رییس جمهور ایالات متحده را «احمق پرسروصدا»، «نژادپرست واقعی»، «جانی» و «احمق» خطاب قرار داده است. ترامپ نیز رابرت دنیرو را که به خاطر ایفای نقش ویتو کورلئونه در The Godfather برنده جایزه اسکار شد، را یک بازیگر بیش از حد مورد توجه قرار گرفته توصیف کرده و مدعی شده که وی به دلیل بازی در سکانس های متعدد مبارزه دچار آسیب مغزی شده است.

رابرت دنیرو 77 ساله رودی جولیانی را متهم کرده که از تلاش برای دستگیری مافیا به نمایندگی یک خانواده مافیایی تغییر موضع داده است.

صبح روز جمعه، رابرت دنیرو انتقاد خود را متوجه رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ، کرد که اکنون رهبری تیم حقوقی اعتراض به نتایج انتخابات و ادعای تقلب را بر عهده دارد. او در سخنان خود به نقش رودی جولیانی به عنوان دادستان ایالات متحده در بخش جنوبی نیویورک در دهه ۱۹۸۰ در دستگیری گروه های مافیایی اشاره کرده است. جولیانی در موزه ملی پلیس ایالات متحده به عنوان یک «ضد اراذل و مافیا»ی بسیار خوشنام شناخته می شود. دنیرو در یک مصاحبه ویدیویی در این باره چنین گفته است: «او کسی بود که بر اساس قانون ریکو عمل می کرد، به همان شیوه ای که برای من قابل درک بود. و اکنون او وکیل یک خانواده مافیایی است. دیوانه کننده است. نمی دانم برای او چه اتفاقی افتاده است، دلم برایش می سوزد».

رابرت دنیرو 77 ساله رودی جولیانی را متهم کرده که از تلاش برای دستگیری مافیا به نمایندگی یک خانواده مافیایی تغییر موضع داده است.

وقتی از دنیرو پرسیده می شود که به نظر او چرا جولیانی وکالت ترامپ در پرونده های ادعایی تقلب در انتخابات را بر عهده گرفته، این بازیگر مشهور چنین پاسخ می دهد: «به نظرم فقط برای جلب توجه. شاید هم از روی درماندگی. برایم قابل درک نیست زیرا خیلی ساده است که بگوید ببین، نمی توانم این را قبول کنم. من می روم. او آنقدر محترم بود که مردم او را استخدام می کردند یا می خواستند او را استخدام کنند». او به ماجرای کریستوفر کرب اشاره می کند، رییس بخش امنیت سایبری وزارت امنیت داخلی، که گفته بود انتخابات اخیر ریاست جمهوری کاملاً امن بوده است.

رابرت دنیرو 77 ساله رودی جولیانی را متهم کرده که از تلاش برای دستگیری مافیا به نمایندگی یک خانواده مافیایی تغییر موضع داده است.

دنیرو در ادامه تصریح می کند: «او گفت که هیچ مداخله ای در کار نبوده است، در کمترین مقدار ممکن. او کار درست را انجام داد». رودی جولیانی ۷۶ ساله از نزدیکان دونالد ترامپ و از چهره های اصلی او در رقابت های انتخاباتی ماه اخیر بوده است. بعد از انتخابات، جولیانی رهبری تیم دونالد ترامپ برای بررسی ادعاهای تقلب را بر عهده گرفت. جولیانی روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری شرکت کرد که در آن مدعی شد دستگاه های شمارش آرا هک شده و آرا به یکباره تغییر کرده اند. وی مدعی شد که این کار به کمک تکنولوژی ساخته شده توسط هوگو چاوز، کوبا و چین صورت گرفته است. در همین نشست خبری بود که به خاطر گرمای چراغ دوربین های فیلمبرداری، رنگ موی او به صورتش ریخت و خبرساز شد.

بیشتر بخوانید: رابرت دنیرو: ترامپ دیگری هم سطح با موسولینی و هیتلر در راه است

انتقاد تند رابرت دنیرو از ترامپ؛ یک دیوانه آمریکا را مدیریت می کند

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود