رضا شیری خواننده مطرح موسیقی پاپ نیز مهاجرت کرد + ویدیو

رضا شیری خواننده مطرح موسیقی پاپ نیز مهاجرت کرد + ویدیو

رضا شیری خواننده مطرح ایرانی در ویدیو کوتاهی اعلام کرده که مهاجرت کرده و به یکی از کشورهای اطراف می رود. وی در ادامه این صحبت های بسیار مبهم می گوید که بهترین تصمیم را گرفته و طرفداران خود را در جریان همه چیز قرار خواهد داد. با توجه به لحن صحبت های رضا شیری نمی توان به طور قطع گفت که او از ایران مهاجرت کرده و آنطور که از صحبت هایش بر می آید او قصد مهاجرت دارد و اکنون در ایران نیست.

رضا شیری خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران در یک پیام ویدیویی کوتاه مهاجرت خود از ایران را تایید کرد هر چند به مقصد خود در این باره اشاره ای نداشت.

بهمن بابازاده در حساب توییتری خود درباره مهاجرت رضا شیری چنین نوشته است: «باز هم مهاجرت یک خواننده پاپ از ایران. رضا شیری پس از خروج از ایران در یک گفتگوی لایو اینستاگرامی با مسعود صادقلو (دیگر خواننده پاپ پرطرفدار) ضمن تایید خبر مهاجرت اش، گفت: نه فرار کردم و نه پشت به مملکت ام کردم. فقط برای تفییر سبک زندگی ام بعد ۳۷ سال از ایران خارج شدم».

رضا شیری خواننده سبک پایا ایرانی و متولد ۲۲ تیر سال ۱۳۶۲ در شهر تهران است. و در رشته معماری تا سطح فوق دیپلم تحصیل کرده است. او اصالتاً ترک اردبیل بوده و مدتی نیز به دلیل فعالیت هنری غیرمجاز ممنوع الکار شده بود.

رضا شیری خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران در یک پیام ویدیویی کوتاه مهاجرت خود از ایران را تایید کرد هر چند به مقصد خود در این باره اشاره ای نداشت.

رضا شیری خانواده ای ورزشکار دارد و پدر او مرتضی شیری است که یکی از قهرمانان بوکس ایران بوده و در کنار داشتن مدال طلای آسیا، اولین بوکسور ایرانی بود که بعد از انقلاب توانست در مسابقات المپیک حضور یابد. شیری تنها پسر خانواده بوده و سه خواهر او ناشنوا هستند. خواهر کوچکتر رضا شیری به نام مونا قهرمان المپیک تکواندو معلولین جهان است. رضا شیری ۱۵ سال پیش ازدواج کرده و یک پسر به نام محمدرضا ۱۴ ساله و یک دختر به نام پریا ۷ ساله دارد. این خواننده سرشناس موسیقی پاپ ایران کار خود را از قرائت قرآن و فعالیت های مذهبی شروع کرده و در نوجوانی دو بار به عنوان نفر اول کشور در رشته قرائت قرآن انتخاب شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • مصطفی آذر ۱۱, ۱۳۹۹

  اخه کی اینو میشناخت داره با همین خبرای حاشیه ای زرد و قهوه ای فالوور جمع میکنه

  • A.m اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

   اتفاقا بسیار صدای زیبایی دارن و حاشیه هاشون یک دهم خواننده های دیگه نیست

 • A.m اسفند ۲۲, ۱۴۰۰

  چه خانواده پر افتخاری😂👏