ترندهای لباس زمستانه

ترندهای لباس زمستانه

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شاید محبوب‌ترین لباس زمستانی برای خانم‌ها پالتو باشد. یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌ها در خرید لباس زنانه است.. پالتو زنانه را می‌توان ماندگارترین البسه در میان تمام لباس‌های یک کمد پر از لباس دانست

پالتو معمولاً از جنس پارچه‌های مرغوب و باکیفیت تولید می‌شود و همین مسئله باعث شده تا این لباس سال‌های سال مورداستفاده قرار گیرد.

تابه‌حال با این مسئله مواجه شده‌اید که فردی از دوستان یا خود شما  از یک پالتو سال‌ها استفاده کند؟ شاید برای شما جالب باشد که کهنه سربازهای جنگ جهانی دوم که از جنگ جان سالم به دربرده‌اند . هنوز هم پالتوهای خود را در گنجه‌ها نگهداری می‌کنند و این پالتوها هنوز هم قابل‌استفاده هستند، همین موضوع شاید دلیل محکمی باشد بر این‌که کیفیت پالتوها از گذشته تابه‌حال، بهترین کیفیت در میان البسه موجود در بازار است.

آیا قیمت پالتو گران است؟

قیمت پالتوها نسبت به لباس‌های دیگر البسه به‌مراتب بالاتر است اما با توجه به توضیحاتی که در مورد مدت طولانی‌تر استفاده از پالتو و البته جنس پارچه‌ها بیان شد، این قیمت بیشتر تا حد زیادی منطقی به نظر می‌رسد. این مسئله این ضرب‌المثل مشهور را یادآور می‌شود که یک‌بار هزینه کن!

درواقع در بعضی از مواقع خرید یک لباس باکیفیت و باقیمت بالاتر کار اشتباهی نیست. چراکه یک‌بار هزینه کردن بهتر از بارها هزینه کردن است. شاید این سؤال در ذهنتان به وجود بیاید که وقتی چند سال از یک پالتو استفاده می‌کنیم، آیا آن پالتو از مد نمی‌افتد؟
در پاسخ به این سؤال باید گفت که بر خلاق کاپشن های مردانه جدید سیر تحول پالتوها خصوصاً مدل پالتو مردانه در طول تاریخ تفاوت بسیاری نکرده و تغییرات مدل‌های پالتو در واقع به نسبت دیگر البسه بسیار ناچیز است. البته در مدل پالتو زنانه تنوع بیشتری از مدل پالتو مردانه به چشم می‌خورد ولی این تنوع به‌اندازه‌ای نیست که نتوانید یک پالتو را چندین سال بپوشید. پالتوها در مدل زنانه معمولاً در فرم یقه یا دکمه دستخوش تغییر می‌شوند و تغییرات اساسی دیگری نمی‌کنند و ممکن است تغییرات آن‌ها در جنس پارچه،طرح پارچه و یا قد پالتو محدود شود.

در ادامه به معرفی یکی از محبوب‌ترین انواع مدل پالتو زنانه می‌پردازیم.

مدل پالتو زنانه چهارخانه

همان‌طور که می‌دانید پالتو چهارخانه یکی از محبوب‌ترین مدل‌های پالتو است. مدل‌های چهارخانه امسال ویژگی‌های مختلفی دارند که می‌توان از ویژگی‌های شاخص مدل‌های امسال به، ‌راحتی بیشتر پالتوها و قدِ بلندتر آن‌ها اشاره کرد.

طراحان لباس در مدل‌های چهارخانه که بیشترین تنوع را در میان پالتوها داشته و دارند، امسال اغلب به سراغ پالتوهای اورسایز رفته‌اند.

پالتو اورسایز، پالتویی است که معمولاً سایز آن فری سایز است و طیف زیادی از مشتریان می‌توانند از آن استفاده کنند. پالتوهای اورسایز معمولاً آستین‌های معمولی و متعادل دارند و در مابقی بخش‌ها بزرگ‌تر از حد مجاز هستند. این پالتو در مدل بسته شکل مربعی دارند. این نوع پالتو در میان جوانان برای استایل‌های کژوال به‌ویژه، مورداستفاده قرار می‌گیرد.

همچنین مدل پالتو در رنگ‌های جدیدی به بازار ارائه شده است که تنوع رنگ در پالتوها برای استایل‌های روزمره بیشتر کاربرد دارد.

هر مدل پالتو چهارخانه زنانه را کجا بپوشیم؟

استایل رسمی

برای استایل‌های رسمی سعی کنید از پالتو چهارخانه ریز استفاده کنید. این نوع پالتو شما را خوش‌اندام تر و باوقارتر نشان می‌دهد و از طرفی نیز نظم حاکم بر این نوع پالتو مناسب یک قرار رسمی است. در قرارهای رسمی تلاش کنید پالتوهایی با رنگ‌های خنثی استفاده کنید چراکه در قرار رسمی و کاری بهتر است، شخصیت شما و البته آراستگی شما جلب نظر کند تا هر چیز دیگری!

استایل‌ کژوال

در استایل‌های کژوال شما با دنیای بی‌انتهایی از مدل‌ها مواجه و درواقع بسته به سلیقه خود هیچ حدومرزی در امتحان کردن مدل‌های مختلف ندارید. مدل‌های مختلفی مثل مدل پالتو چهارخانه درشت، مدل پالتو چهارخانه ریز و مدل پالتو چهارخانه ریزودرشت در دسترس شما هستند و تنوع بسیاری  دارند. گاهی اضافه شدن یکرنگ به‌سادگی می‌تواند به‌کلی ساختار پالتو چهارخانه را تغییر دهد مثلاً امسال رنگ قرمز و سبز بسیار در طراحی پالتوها موردتوجه قرار گرفتند که استایل‌های زیبا ایرانی نیز خلق کرده‌اند.

برای مشاهده وخرید جدیدترین پالتوهای زنانه با بهترین قیمت و کیفت نیز می‌توانید به فروشگاه آنلاین بانی‌مد   مراجعه کنید و استایل خود را بسازید! https://www.banimode.com/

بدون نظر

ورود