مشاغل جدید و تغییر فضای کسب و کار با اسباب کشی آنلاین

مشاغل جدید و تغییر فضای کسب و کار با اسباب کشی آنلاین

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اینترنت و کسب و کارهای آنلاین تحول عظیمی در زندگی همه ما به وجود آورده‌اند. ترس همیشگی از بیکار شدن افراد با ورود تکنولوژی به کسب و کارهای مختلف که در قرن پیش نقل محافل بود و کتاب‌ها و مقالات زیادی درمورد آن نوشته می شد، خیلی زود از بین رفت. حالا می‌دانیم که اینترنت و تکنولوژی‌های نو حامل فرصت‌های شغلی زیاد و تغییرات مثبت بی‌شماری هستند. در این مقاله قصد داریم نگاهی به آنلاین شدن فضای کسب و کارهای مرتبط با حمل و نقل و اسباب کشی داشته باشیم. این حوزه اگرچه دیر با تکنولوژی آشتی کرد و اخیرا شاهد ورود جدی کسب و کارهای آنلاین به آن هستیم، اما با خود فرصت‌های بی‌شماری را به ارمغان خواهد آورد.

خداحافظ پارکینگ وانت‌ها، سلام به شهر

پیشتر رسم بود که وانت‌ها و نیسان‌هایی که کار حمل بار انجام می‌دادند در نقاط خاصی متمرکز شوند. مردم هم متناسب با نیازشان به این محل‌ها رجوع می‌کردند. این پارکینگ‌ها ظرفیت محدودی داشتند و مشاهده ی حجم بیشمار ماشین‌هایی که منتظر بار بودند،  موجب میشد افراد کمتری راغب باشند که به عنوان راننده‌ی حرفه‌ای حمل بار به این حوزه ورود کنند. حالا به کمک کسب و کارهای آنلاین، دیگر لازم نیست خودروها یک جا متمرکز شوند. به کمک گوشی‌های هوشمند و اینترنت، مردم درخواستشان را به نزدیک‌ترین راننده ارسال می‌کنند. این بدان معنی است که درخواست‌های حمل بار لازم نیست به محل خاصی ارجاع داده شوند و در تمام نقاط شهر امکان پاسخگویی به این درخواست‌ها وجود دارد. همین موضوع موجب افزایش درخواست‌ها شده است.

از سوی دیگر سیستم امتیازدهی سبب شده که راننده‌‌ها نیز برای جلب رضایت مشتریان بیشتر تلاش کنند و درنتیجه فضای رقابتی باعث شده است که تمام درخواست نصیب یک یا چند راننده‌ی خاص نشود. این موضوع هم موجب افزایش فرصت‌های شغلی شده است هم مشتریان را راضی کرده است. حالا فقط کافیست یک خودروی مناسب و گواهینامه رانندگی داشته باشید و اصول اولیه‌ی رانندگی خودروهای حمل بار را بدانید و با نصب یک اپلیکیشن روی گوشی موبایل حتی در خانه‌تان نیز سفارش حمل بار بپذیرید!

خدمات اسباب کشی آنلاین، تکمیل‌تر از همیشه

سرویس‌های آنلاین اسباب کشی با گردهم آوردن تمام خدمات لازم برای اثاث کشی فرصت‌های شغلی متعددی خلق کرده‌اند. حالا صرفا راننده تمام کارها را پیش نمی‌برد. خدمات اینترنتی حالا شامل انواع مختلفی است و تخصص‌ها و مهارت‌های گوناگونی را گرد هم می‌آورد.

به عنوان مثال باربری اینترنتی نوبار که شرکت آنلاین اسباب کشی و حمل تخصصی بار است، ضمن اینکه به کمک وبسایت و اپلیکیشن امکان ثبت سفارش خودرو را به شکل آنلاین فراهم کرده، به شما کمک می‌کند همزمان برای کارگران متخصص حمل بار، نیروهای بسته‌بند، چیدمان و متخصصان امور فنی درخواست بدهید. با نوبار حتی می‌توانید درخواست ضدعفونی کردن وسایل و خودرو را بدهید و با خیال راحت اسباب‌کشی کنید.

درواقع یکی از بزرگترین مزیت‌های اسباب کشی‌های آنلاین این است که تمام درخواست‌ها و نیازمندی‌های شما برای اثاث کشی را یکجا جواب خواهند داد. این شرکت‌ها از این طریق توانسته‌اند کارگران باربری و خدماتی و متخصصان فنی را نیز به کار بگیرند و برای هرکدام فرصت شغلی‌های جدید خلق کنند.

حذف دلال‌ها و ارائه قیمت منصفانه

همانطور که همیشه مردم از قیمت نامشخص و غیرمنطقی شرکت‌های باربری شکایت داشتند، رانندگان نیز از پرداخت غیرمنصفانه این شرکت‌ها ناراضی بودند و این باعث می‌شد به کمک درخواست انعام از صاحب بار سعی کنند این اختلاف را جبران کنند. درواقع هم مشتری و هم راننده و کارگر ناراضی بودند و سود کلانی نصیب دلالان می‌شد. حالا به کمک شرکت‌های اینترنتی این مشکل حل شده و در عوض آن شغل‌های مفیدتری در سمت‌های فروش و بازرسی و کیفیت‌سنجی شکل گرفته است. حالا با سفارش یک وانت بار اینترنتی هم خیال مشتری از قیمت ثابت و کیفیت خدمات راحت خواهد بود، هم راننده و کارگر دستمزد عادلانه‌ای دریافت خواهند کرد.

حفظ و پاسداشت کرامت کارگر

شاید ارزشمندترین تغییر به وجود آمده پس گرفتن شان و جایگاه اجتماعی کارگران و رانندگان باشد که به سبب شکل کار سنتی از بین رفته بود. با مشخص شدن قیمت و به کارگیری یک سیستم درست قیمت‌گذاری حالا دیگر راننده و کارگر نیازی به اصرار برای گرفتن انعام ندارند. شما با سفارش یک کامیون اسباب کشی با یک راننده‌ی متخصص و تیمی از کارگران زبده و مسئولیت‌پذیر مواجه خواهید بود. سیستم‌های بازخوردگیری اپلیکیشن‌های اسباب‌کشی سبب می‌شوند با بررسی رفتار مشتری و کارگران شرایط لازم برای افزایش کیفیت خدمات‌رسانی و فرهنگ‌سازی فراهم شود.

آنطور که به نظر می‌رسد با ورود شرکت‌های اینترنتی به حوزه اسباب کشی، آینده‌ی روشنی پیش روی این صنعت است. نظر شما در این مورد چیست؟

دیجیاتو
بدون نظر

ورود