با ماسک چطور رژ لب بزنیم که پخش نشود؟

با ماسک چطور رژ لب بزنیم که پخش نشود؟

همه گیری کرونا از یک سو رونق ماسک و از سویی دیگر کاهش شدید فروش رژ لب را به دنبال داشته است.

برای مثال زنان انگلیسی پیش از این سالانه بیشتر از ۱۰۰ میلیون پوند صرف خرید رژ لب می کردند، اما تحقیقات نشان می دهد فروش رژلب در این کشور در فاصله ی ماه های اوت تا اکتبر سال جاری میلادی ۴۹ درصد کاهش داشته است.

همزمان با کاهش فروش رژلب، بازار لوازم مخصوص آرایش چشم رونق چشمگیری داشته چرا که حالا خانم ها سعی می کنند از هر آنچه که از ماسک بیرون می ماند نهایت استفاده را کنند، به همین دلیل تمرکز خود را آرایش چشم هایشان می گذارند.

این روزها خیلی ها از خود می پرسند با وجود ماسک چه لزومی به زدن رژ لب است. اما ماسک همواره روی صورت ما نیست و در موقعیت هایی ممکن است آن را از صورت برداریم. بد نیست زمانی که ماسک را از صورت برمی داریم رژ لب داشته باشیم چون این وسیله آرایشی طراوت زیادی به چهره می بخشد.

اگر ترس از پخش شدن رژ لب مانع تان شده، حتماً خوشحال خواهید شد اگر بدانید راه هایی برای دور زدن این مشکل کوچک وجود دارد.

در حقیقت میکاپ آرتیست های مطرح دنیا ترفندهایی معرفی کرده اند که با استفاده از آن ها می توانید جلوی این مشکل خجالت آور را بگیرید.

برای ماندگاری بیشتر رنگ رژ لب اول باید لب های خود را با مداد لبی به همان رنگ رژ لب مدنظرتان پر کنید. این ترفند زیرکانه ماندگاری رنگ رژ لب را بیشتر می کند و حتی یک رژ لب معمولی را تبدیل به رژ لبی بادوام می کند.

یک ترفند دیگر برای افزایش ماندگاری رژ لب این است که به جای اینکه آن را مستقیم به لب های خود بزنید از انگشتان خود برای این کار استفاده کنید. فشاری که در این روش هنگام زدن رژ لب به لب ها وارد می شود ماندگاری و دوام آن را تضمین می کند.

بیشتر بخوانید:

کرونا و زیبایی؛ کاهش شدید فروش رژ لب در دنیا با رونق بازار ماسک

رنگ رژ لب تان نکات زیادی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند

منبع: cnalifestyle
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود