پیام تبریک سال نو متفاوت جانی دپ برای ۹ میلیون فالوئرش در اینستاگرام

پیام تبریک سال نو متفاوت جانی دپ برای ۹ میلیون فالوئرش در اینستاگرام

جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوودی سال ۲۰۲۰ را با آرزوی «هیچ چیز غیر از شادی و سلامتی برای همه» و امید به اینکه طرفدارانش «امشب لحظه ای برای لبخند زدن» و «خنداندن دیگران» بیابند به پایان رساند. دپ ۵۷ ساله که سال بسیار بدی را گذراند با انتشار تصویری از پیشگفتار رمان The Time of Your Life که در سال ۱۹۳۹ توسط ویلیام سارویان نوشته شده، سال نو را به طرفدارانش تبریک گفته و برای آن ها آرزوی سال خوبی کرده است. در بخش هایی از این پیشگفتار چنین آمده است: «برای مهربانی و دلرحم بودن خجالت نکشید اما اگر زمانی در زندگی تان برای کشتن فرا رسید، بکشید و پشیمان نباشید».

جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوودی سال 2020 را با آرزوی «هیچ چیز غیر از شادی و سلامتی برای همه» و امید به اینکه طرفدارانش «امشب لحظه ای برای لبخند زدن» و «خنداندن دیگران» بیابند به پایان رساند.

جانی دپ از ۹.۱ فالوور خود ساخت که در دنیای پرآشوب کنونی به دنبال شادی باشند. وی در پیام خود چنین نوشته است: «آرزوی سال نو برای همه. اگر چه جهان افسوس روزهای بهتر را می خورد، امیدوارم که همه شما بتوانید امشب لحظه ای را برای لبخند زدن و مهم تر از آن خندیدن و خنداندن دیگران پیدا کنید، تا جایی که ممکن است. می دانم که چنین کاری در بحبوحه این دوران سخت دشوار است اما چیزی جز شادی و سلامتی برای همه را آرزو ندارم. به امید اینکه اطرافتان را کمال پر کند. با تمام عشق و احترامم، جی دی». یک روز بعد از کریسمس نیز جانی دپ پیام دیگری منتشر کرد: «امسال سال بسیار سختی برای بسیاری بود. روزهای بهتری در پیش است. سال نو مبارک به همگی. عشق و احترامم برای همه. برای همیشه. جی دی.

جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوودی سال 2020 را با آرزوی «هیچ چیز غیر از شادی و سلامتی برای همه» و امید به اینکه طرفدارانش «امشب لحظه ای برای لبخند زدن» و «خنداندن دیگران» بیابند به پایان رساند.

سال ۲۰۲۰ سال بسیار دشوار  پرآشوبی برای ستاره فیلم های Pirates of the Caribbean بود که یک دعوای حقوقی بزرگ و پرسروصدا را علیه روزنامه سان بریتانیا به دلیل انتشار مقاله ای که در آن از وی به عنوان همسرآزار یاد شده بود از دست داد. این روزنامه مدعی شده بود که جانی دپ در طول ازدواج کوتاهش با امبر هرد این بازیگر را کتک زده است. یک قاضی بریتانیایی در پایان چند هفته دادرسی رأی داد که ادعاهای مربوط به خشونت خانگی دپ علیه هرد که در روزنامه سان منعکس شده تا حدود زیادی درست بوده است. پیش از انتشار پست تبریک سال نو میلادی به طرفدارانش، جانی دپ عکسی سیاه و سفید از خود و شین مک گووان خواننده اصلی گروه موسیقی Pogues منتشر کرده و در شرح آن نوشت: «اینجا روزگار بهتری در پیش است».

بیشتر بخوانید: روایت قرص اکستازی خوردن جانی دپ در هنگام ساخت فیلم دزدان دریایی کاراییب

منبع: pagesix
مطالب مرتبط
۶ نظر

ورود

 • قادر دی ۱۳, ۱۳۹۹

  تف به ذات امبرهرد و فمینیست جماعت.

 • Soheyl دی ۱۴, ۱۳۹۹

  اون امبر هرد کثافت به ایلان ماسک هوس باز پا داد تا بتونه رای دادگاه رو عوض کنه عکساشون رو میتونید تو گوگل سرچ کنید

 • Zahra دی ۱۵, ۱۳۹۹

  چرا اینقدر مهربونه:’)

 • ندا دی ۱۵, ۱۳۹۹

  فداش:)

 • تینا دی ۱۵, ۱۳۹۹

  جانی دپ بهترین بازیگر دنیاست

 • رها دی ۲۱, ۱۳۹۹

  جانی دپ عشقه