قتل فجیع مادر و به آتش کشیدن جسد وی توسط پسران در مشهد

قتل فجیع مادر و به آتش کشیدن جسد وی توسط پسران در مشهد

دو پسر ۱۹ و ۲۵ ساله مادر ۵۱ ساله ی خود را به دلیل آنچه اختلافات مالی عنوان شده به قتل رساندند و پیکرش را در کوه های خلج مشهد به آتش کشیدند.

روز ۲۱ آبان زنی از گم شدن ناگهانی مادر میانسال خود به پلیس خبر داد. او به مأموران پلیس گفت از روز یک روز قبل که مادر وی به منزل یکی از پسرانش رفته بود دیگر خبری از او نشده بود. مأموران پلیس تحقیقات مقدماتی را آغاز کردند و در بررسی های اولیه وقوع جنایت به عنوان یکی از فرضیات مطرح شد.

پس از آن پسر ۲۵ ساله ی زن گمشده که طاهره نام داشت به پلیس آگاهی احضار شد اما او ادعا کرد که مادرش آن روز عصر پس از ۲ ساعت خانه ی او را به مقصد منزل دخترش ترک کرده بود و او هم دیگر خبری از مادر خود نداشت.

کاراگاهان پلیس در جریان تحقیقات خود به گم شدن قولنامه ی منزل مسکونی این زن ۵۱ ساله پی بردند. همین موضوع احتمال وقوع جنایت با انگیزه ی مالی را قوت بخشید.

تحقیقات در خصوص این ماجرا ادامه داشت تا آنکه روز پنجشنبه ی هفته ی گذشته به دستور قاضی پرونده دو پسر جوان و عروس زن گم شده بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند.

پس از گذشت چند ساعت از دستگیری مظنونین، مأموران پلیس متوجه تناقض گویی ها و داستان سرایی های آن ها شدند. بالاخره عروس جوان زن گم شده لب به اعتراف گشود و راز قتل طاهره را فاش کرد.

او گفت همسرش با همدستی برادرش او را در منزل آن ها به قتل رساندند.

پس از کشف بقایای جسد زن میانسال فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: «متهمان پس از چند ساعت داستان سرایی و تناقض گویی، قتل مادرشان را فاش کردند که در این میان دو پسر ۲۵ و ۱۹ ساله مقتول اظهار کردند: مادرمان را از روی پله ها به پایین پرت کردیم و سپس با کشیدن پلاستیک به سر نیمه جان او، راه تنفس اش را بستیم و بعد هم جسد او را در کوه های خلج به آتش کشیدیم!»

سردار تقوی با اشاره به اعترافات یکی از متهمان ادامه داد: «یکی از متهمان مدعی است: وقتی مادرم به منزل ما آمد، نپرداختن اقساط وام ازدواجم را به رخم کشید که دایی ام ضمانت مرا کرده بود! به همین دلیل من عصبانی شدم و زمانی که او به قصد رفتن از منزل، روی پله ها ایستاده بود او را هل دادیم!»

«او هنوز نبض داشت که پلاستیک را به سرش کشیدیم تا خفه شد. بعد خودرویی را به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اجاره کردیم و جسد او را درون یک چمدان به کوه های خلج بردیم و با تینر آتش زدیم. روز بعد هم دوباره به محل رفتیم و جسد سوخته را چند کیلومتری بالاتر بردیم و دوباره آتش زدیم تا اثری باقی نماند.»

نیروهای پلیس روز جمعه ی گذشته پس از ساعت ها جستجو بالاخره بقایای جسد سوخته و لنگه کفش مقتول را پیدا کردند و به این ترتیب سه متهم این پرونده جنایی دوباره مورد بازجویی قرار گرفتند تا زوایای پنهان دیگر این جنایت وحشتناک نمایان شود.

یکی از متهمان به برداشتن قولنامه منزل مادرش، به منظور فروش آن درحالی اعتراف کرد که بقایای جسد، روز گذشته با دستور قاضی ویژه قتل عمد به پزشکی قانونی انتقال یافت. بررسی های ویژه در این پرونده جنایی همچنان با دستورات محرمانه قضایی ادامه دارد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

  • Jef osun دی ۲۷, ۱۳۹۹

    کانالهای دیگه برای جلب مشتری کم مونده سارا و نیکا را به پای میز محاکمه ببرند و یا از ضیغمی و….و…و….

    چشمـــــــــــــــه باید خود جوشد نه آب درآن ریزند

  • بی نام دی ۲۷, ۱۳۹۹

    خدایا چطور میشه انسان انقدر پست و بی وجود میشه این انسان بی ارزش قراره تا کجا بره .سرم سوت کشید از اینهمه پست فطرتی این دو فرزند حیوان صفت