تیک تاکر ۲۵ ساله ای که ۱۰۰,۰۰۰ دلار خرج کرده تا شبیه یک باربی واقعی شود

تیک تاکر ۲۵ ساله ای که ۱۰۰,۰۰۰ دلار خرج کرده تا شبیه یک باربی واقعی شود

جاسمین فارست برای عمل بینی و کوچک کردن پیشانی به کره جنوبی سفر کرد و عاشق نتیجه عمل ها شده است. این دختر ۲۵ ساله اغلب نظرات تند و زننده ای از ترول های آنلاین در مورد ظاهر و معتاد بودنش به عمل های زیبایی دریافت می کند، اما او اجازه نمی دهد قلدری این مخاطبان او را تحت تأثیر قرار دهد.

این اینفلوئنسر استرالیایی با عمل های زیبایی بیگانه نیست و در گذشته بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار برای لیپوساکشن، دو بار بزرگ کردن سینه، فیلر لب و بوتاکس هزینه کرده است، اما این اولین بار است که روی صورت خود جراحی می کند.

تیک تاکر معتاد به عمل های زیبایی که می خواهد شبیه باربی شود

قبل از عمل بینی و کوچک کردن پیشانی در ماه آوریل، او از پزشکان درخواست کرد که او را شبیه یک شاهزاده خانم دیزنی باربی مانند کنند. جاسمین معتقد است که چهره اش قبل از جراحی‌ بانمک بود، اما از چهره جدید و جوان تر و زنانه تر خود خوشحال است. او در تیک تاک خود گفت: «من به جراحان گفتم لطفاً مرا به یک شاهزاده خانم دیزنی تبدیل کنید و آنها این کار را کرده اند. من واقعاً از همه چیز راضی هستم.»

او گفت که صورتش هنوز به طور کامل بهبود نیافته است و ممکن است تا یک سال طول بکشد تا تورم به طور کامل از بین برود. یک جای زخم بر اثر جراحی پیشانی در امتداد خط موهایش به وجود آمده، اما او می تواند آن را با آرایش و موهایش بپوشاند. او افزود: «من قطعاً معتاد این چیزها هستم اما واقعاً از آن راضی ام.»

تیک تاکر معتاد به عمل های زیبایی که می خواهد شبیه باربی شود

جاسمین در مورد عمل های زیبایی خود صحبت کرده است و بهبودی خود را در صفحه تیک تاک خود به اشتراک می گذارد.

بسیاری از فالورهای جاسمین از او حمایت می کنند، اما برخی او را جعلی و افسرده می دانند؛ او در جواب به آنها گفته است که هر صورتی طبیعی و زیباست، اما او دوست داشته این عمل ها را انجام دهد. جاسمین همچنین یک عمل مجدد پروتز سینه انجام داده است تا عمل جراحی ناموفقی را که در ۱۹ سالگی انجام داده بود را اصلاح کند. به گفته جاسمین سینه هایش از ۱۳ سالگی بزرگترین دلیل عدم اعتماد به نفسش بوده اند، چراکه به صورت متقارن رشد نکرده بودند. او پس از اتمام مدرسه برای رفع مشکل آنها تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما عوارضی را تجربه کرد و یک سینه بزرگتر از دیگری باقی ماند. جاسمین ۴۲,۰۰۰ دلار خرج کرد تا در فوریه ۲۰۲۲ به لس آنجلس پرواز کند و عمل اصلاحی انجام داده است.

تیک تاکر معتاد به عمل های زیبایی که می خواهد شبیه باربی شود

به گفته خودش هزینه های بالای این جراحی ها را نامزد پولدارش که خیلی از او بزرگ تر است پرداخت می کند. او برای افرادی که ظاهری معمولی دارند و برای هزینه های جراحی نیاز دارند که کار کنند اظهار تاسف کرد. او گفت: «من در یک خانه شگفت انگیز با نامزد مسن و پولدارم زندگی می کنم و مجبور نیستم کار کنم یا آشپزی کنم. او هزینه تعطیلات، لباس های برند و تمام جراحی های من را پرداخت می کند. پسرهای زیادی وجود دارند که حاضرند از دختری مثل من مراقبت کنند».

تیک تاکر معتاد به عمل های زیبایی که می خواهد شبیه باربی شود

جاسمین که سبک زندگی لاکچری خود را با ۲۰۶,۰۰۰ دنبال کننده تیک تاک خود به اشتراک می گذارد، گفت که در سنین پایین متوجه شده است که دختران زیباتر در زندگی موفق تر هستند. او گفت: «زمانی که شروع به استفاده از آرایش و جراحی کردم، با من متفاوت رفتار شد و توجه بیشتری به من شد. من سعی کردم کارهای معمولی انجام دهم، اما خیلی سخت بود. می‌دانم که تنبل به نظر می‌رسم، اما همیشه می‌خواستم سبک زندگی پرنسس واری داشته باشم که در آن همه چیز داشته باشم، بنابراین می‌دانم که باید از ظاهرم استفاده کنم.»

او گفت: «مردانی بوده اند که برای جراحی های قبلی هزینه ها را پرداخت کردند و حالا نامزد پولدارم به من اجازه می دهد که در خانه میلیون دلاری او زندگی کنم و تمام هزینه های من را می پردازد، در نتیجه نیازی به کار کردن ندارم. من به افراد عادی هم سن و سال خود نگاه می کنم و برای آنها احساس بدی دارم. اگر این جراحی ها را انجام نمی دادم قطعا در مک دونالد کار می کردم».

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود