دیدار با ایوب آقاخانی: نقش «جاوید» سریال بیگانه‌ای با من است

دیدار با ایوب آقاخانی: نقش «جاوید» سریال بیگانه‌ای با من است

ایوب آقاخانی بازیگر نقش جاوید در سریال بیگانه ای با من است که در زمستان ۹۹ از شبکه ۲ سیما روی آنتن می رود. ایوب آقاخانی در سریال بیگانه ای با من است، در نقش جاوید صناعی نقش آفرینی کرده است. جاوید صناعی هم همسر سمیه است.

سمیه شهرابی، با بازی نگار عابدی، دختر بهمن و حمیده بوده و خواهر امیرعلی و صادق نیز محسوب می شود. بهمن شهرابی با بازی مرحوم پرویز پورحسینی و حمیده با بازی پوراندخت مهمین، از پیشکسوت های سینما و تلویزیون ایران، پدر و مادر همسر ایوب آقاخانی بازیگر نقش جاوید به شمار می روند.

ایوب آقاخانی در سریال بیگانه ای با من است، هم بازی شبنم قلی خانی در نقش نسا ، پژمان بازغی در نقش صادق شهرابی، مهرداد ضیایی در نقش یاور و شیوا ابراهمیی در نقش اکرم شده است. سریال بیگانه ای با من است از نخستین کارهای ایوب آقاخانی در شبکه ۲ سیما است.

ایوب آقاخانی بازیگر نقش جاوید در سریال بیگانه ای با من است، متولد اول آبان ماه سال پنجاه و چهار در تبریز، دیار اولین های ایران است. ایوب آقاخانی، دانش آموخته نمایش و کارشناسی ارشد نمایش گرایش ادبیات نمایشی از دانشگاه تربیت مدرس است که در سال هشتاد و یک اخذ کرد. ایوب آقاخانی را در دهه نود شمسی در تئاترهای بسیاری روی سن دیده ایم.

ایوب آقاخانی بازیگر نقش جاوید سریال بیگانه ای با من است، فعالیت هنری خود را در سن نوزده سالگی آغاز کرد. در سال هشتاد بود که نخستین نمایشنامه خود به نام «دوئنتی کوتااه برای پاییز» را منتشر کرد. اکنون دوره های کارشناسی نمایش را تدریس می کند.

کیک تولد فوندانتی مشکی رنگ ایوب آقاخانی

سلفی ایوب آقاخانی با شبنم قلی خانی در پشت صحنه سریال بیگانه ای با من است

ایوب آقاخانی متاهل است و هیچ نسبتی هم با سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سریال نوروزی نون خ ندارد.

لیلا بلوکات و استاد مسعود کیمیایی از دوستان ایوب آقاخانی هستند.

ایوب آقاخانی و مسعود کیمیایی در دفتر کارش

ایوب اقاخانی پسری به نام نیاسان دارد. فرزندش نیز ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۴ متولد شد. یکی از کتاب های ایوب آقاخانی، واگویه است. ایوب آقاخانی از سال هشتاد و چهار، مسئول تئاتر و شورای نظارت مرکز هنرهای نمایشی بوده و به عنوان داور در جشنواره های مختلف حضور یافت.

ایوب آقاخانی در پشت صحنه فیلمبرداری یکی از کارهایش با شبنم قلی خانی

اینستاگرام جاوید سریال بیگانه ای با من است

ایوب آقاخانی حضور فعالی در اینستاگرام دارد و بیش از ۶۵۰ پست وده ها استوری از شب های تئاترش به اشتراک گذاشته است.

ایوب آقاخانی به عنوان نمایشنامه نویس و بازیگر و مدرس دانشگاه، مطالب جالبی در اینستاگرامش دارد. اینستاگرام جاوید سریال بیگانه ای با من است را در نشانی: @ayoubaghakhaniofficial در دسترس است. ایوب آقاخانی از شاگردان وهمراهانش خواسته تا سایت: posshetheatre.com را دنبال کنند.

کتاب رگ نوشته ایوب آقاخانی و فرهاد امینی و ویدا دانشمند از جمله نمایشنامه هایی به قلم جاوید سریال بیگانه ای با من است.

ایوب آقاخانی

اینستانوشته ای از ایوب آقاخانی به مناسبت چاپ نمایشنامه جدیدش

اگر درباره کتاب ها و آثار و نقش آفرینی ایوب آقاخانی در سریال بیگانه ای با من است، دیدگاهی دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید. فهرست کتاب های ایوب آقاخانی را در سایت کتابخانه ملی ایران پیدا کنید.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود