زن مهاجر با شماره هایی که همسرش در خواب دیده بود برنده قرعه کشی ۶۰ میلیون دلاری کانادا شد

زن مهاجر با شماره هایی که همسرش در خواب دیده بود برنده قرعه کشی ۶۰ میلیون دلاری کانادا شد

دنگ پراواتودوم ۵۷ ساله ۲ دهه است که با ارقامی که همسرش در این ۲۰ سال در خواب دیده در قرعه کشی ها شرکت می کند. در ماه دسامبر سال گذشته ی میلادی پس از آنکه دنگ با استفاده از شماره هایی که او در خواب دیده بود برنده ی جایزه ی ۶۰ میلیون دلاری یک قرعه کشی در کانادا شد، رویای همسر دنگ بالاخره به حقیقت پیوست.

دنگ که ۲ فرزند دارد و در دوران کرونا شغلش را از دست داده بود روز اول دسامبر برای پرداخت چند صورتحساب به بانک رفت و همسرش نیز در همان حین مشغول چک کردن اعلامیه ی مربوط به قرعه کشی شد.

وقتی دنگ به خودرو بازگشت، همسرش به او گفت که ۶۰ میلیون دلار برنده شده است.

دنگ در جریان جشنی که به صورت مجازی برگزار و در آن چک جایزه اش به او اعطا شد گفت: «از خوشحالی از خود بی خود شده بودم و همزمان داشتم گریه می کردم. اولش باورم نمی شد. می خواهم یک خانه بخرم و بعد اگر شد بعد از کرونا بروم دنیا را بگردم.»

دنگ در سال ۱۹۸۰ به همراه ۱۴ برادر و خواهرش از کشور خود، لائوس، به کانادا مهاجرت کرد. به گفته ی دنگ، او و همسرش دهه ها برای حمایت از خانواده ی خود سخت کار کرده اند.

او گفته: «یک کلیسای محلی هزینه های ما را پرداخت می کرد چون هیچی نداشتیم. من سپاسگزار حمایت بزرگی هستم که سال ها از ما شد. من و همسرم بیشتر از ۴۰ سال ساعت های طولانی کارگری کردیم و سعی کردیم چیزی که برای خانواده ی خود از دست مان برمی آید را حفظ کنیم. بهار سال قبل به خاطر کرونا بیکار شدم به همین خاطر این پول قطعاً به راحت تر شدن زندگی ما کمک می کند.»

دنگ می خواهد برای خود چند تایی الماس بخرد اما او و همسرش قبل از هر کاری قصد دارند با این پول صورتحساب های خود را پرداخت کنند و به فرزندان شان کمک کنند که دنگ می گوید به خاطر پدر و مادرشان غرق در شادی اند.

دنگ گفته: «بچه ها به ما گفتند شما ۴۰ سال سخت کار کردید و فداکاری های زیادی کردید پس لیاقت این شادی را دارید.»

منبع: cnn
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود