اظهارات جنجالی مجری ممنوع الکار شده تلویزیون: «از صدا و سیما متنفرم» + ویدئو

اظهارات جنجالی مجری ممنوع الکار شده تلویزیون: «از صدا و سیما متنفرم» + ویدئو

رزیتا قبادی مجری شبکه دو سیما که به دنبال پیشنهاد رقص مهمان ویژه برنامه ی شب یلدای این شبکه ممنوع الکار شده، به افشاگری درباره ی ماجرای ممنوع الکاری خود پرداخت.

در ویژه برنامه شب یلدا برنامه ی عصر خانواده شبکه دو سیما، کارشناس برنامه، دکتر فهیمی از مردم خواست با حضور در کنار هم و شعرخوانی و رقص ، اضطراب ایجاد شده در ماه های اخیر به دنبال شیوع ویروس کرونا را کاهش دهند. این کارشناس گفت حرکات جسمی باعث می ‌شود حداقل شب راحت‌ تر بخوابند.

این صحبت های کارشناس برنامه ی عصر خانواده واکنش های مختلفی را به دنبال داشت. چند روز بعد رزیتا قبادی، مجری برنامه روی آنتن زنده ی تلویزیون این موضوع را اشتباهی لفظی عنوان کرد و به خاطر طرح چنین موضوعی که آن را دور از شأن برنامه و بینندگان خواند، رسماً عذرخواهی کرد.

اما پس از این عذرخواهی، قبادی دیگر در برنامه عصر خانواده دیده نشد و گمانه زنی ها از ممنوع التصویری او حکایت داشت.

حال دیروز رزیتا قبادی ، مجری شیرازی این برنامه در لایوی اینستاگرامی از ممنوع الکاری خود به دنبال این اتفاق خبر داد و به تشریح این ماجرا پرداخت.

این مجری سابق برنامه عصر خانواده شبکه دو گفت: «اگر گفتن رقص اشتباه است و مجری باید به خاطر آن ممنوع الکار شود پس چرا بارها در همین تلویزیون ایران رقص های محلی و آیینی را نشان داده اید؟ من در صدا و سیمایی کار نمی کنم که به خاطر کلمه رقص مجری را کنار می گذارند. من ترسو نیستم. حرفم هم سیاسی نیست. صدا و سیما را نقد می کنم. الان به من می گویند امشب لایو نرو، از شنبه می توانی بیایی سر کارت. من دیگر نمی خواهم مجری صدا و سیما باشم. دیگر از شما متنفر شده ام.»

وی گفت: «در اولین برنامه پس از آن برنامه جنجالی در اتاق گریم بودم که کاغذی به من دادند و گفتند باید این را بخوانی؛ طبق نوشته های آن کاغذ باید حتماً سه بار به خاطر برنامه شب قبل روی آنتن زنده از مردم عذرخواهی می کردم. من هم مجبور به این کار شدم و سه باز عذرخواهی کردم اما باز هم مرا ممنوع الکار کردند.»

قبادی گفت: «از استرس آن برنامه جنجالی حتی مشکل قلبی پیدا کردم. طی این مدت خیلی ناراحت بودم. شب ها تا صبح گریه می کردم و حال مناسبی نداشتم. الان هم حال خوبی ندارم اما مقاومم.»

وی افزود: «کلی هزینه مزون دادم برای برنامه شب یلدا تا با پوششی مناسب در مقابل مردم عزیز ظاهر شوم. مقنعه ام را با مانتو ست کردم اما چند دقیقه قبل از آغاز برنامه گفتند مقنعه ات را عوض کن. در نهایت مجبور شدم مقنعه صدابردار را سرم کنم که نه مناسب اجرا بود و نه اندازه مناسبی داشت.»

قبادی در توضیح علاقه اش به اجرا و سختی هایی که در این رابطه متحمل شده گفت: «در روزهای سخت شیوع کرونا هر هفته روزهای شنبه و یکشنبه با هزینه خودم از شیراز به تهران سفر می کردم از ۱۵ نفر کارکنان برنامه حاضر در استودیو ۷ نفر کرونا گرفتند. من هم کرونا گرفتم تا دم مرگ هم رفتم. همسر و دو فرزندم هم کرونا گرفتند.»

رزیتا قبادی در کنار فرزندانش

مجری سابق شبکه استانی سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه نمی خواهد از حرف هایش سوء استفاده شود افزود: «من فقط به عشق مردم ایران برنامه اجرا می کردم.من کشورم را دوست دارم و این حرف ها را نمی زنم که بروم مجری فلان تلویزیون بیگانه شوم.»

رزیتا قبادی با بیان اینکه از یک کارگردان خوب سینمای ایران پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی دریافت کرده، گفت: «از وقتی عادل فردوسی پور و برنامه پرمخاطب نود کنار گذاشته شد متوجه شدم برای تلویزیون بیننده مهم نیست. این ها برای خودشان برنامه ضبط می کنند.»

مجری سابق برنامه عصر خانواده در پایان حرف هایش گفت: «مردم عزیز من از همینجا دست شما را می بوسم و به خاطر آنکه آن شب به خاطر کلمه رقص از شما معذرت خواهی کردم از شما معذرت خواهی می کنم. من بابت آن معذرت خواهی شرمنده هستم. الان هم بابت آن عذرخواهی اجباری از شما معذرت خواهی می کنم.»

قبادی ساعاتی پس از لایو جنجالی خود در یک استوری تأکید کرد به خاطر ممنوع الکار شدن این صحبت ها را مطرح نکرده و تا یک ساعت پیش از لایو، مدیران صدا و سیما در تلاش بودند تا وی را به برنامه بازگردانند اما او خود تصمیم گرفته دیگر در صدا و سیما کار نکند.

در ادامه می توانید خلاصه ای از لایو رزیتا قبادی را تماشا کنید:

مطالب مرتبط
۸۰ نظر

ورود

 • سمانه بهمن ۲۶, ۱۳۹۹

  اگر اینایی که گفت درست باشه حق با این خانم مجری هست و بسیار سلیقه ای تصمیم گیری شده انشاالله مشکل ایشون هم حل بشه فقط خانم مجری لطفا حجابتون رو رعایت کنید لطفا

 • Nigma بهمن ۲۷, ۱۳۹۹

  این خانم یه دروغگوی کثیفه فقط همین، خبرش امد که برای چی انداختنش بیرون…

 • باقرخان سالار ملی بهمن ۲۷, ۱۳۹۹

  احسنت درود بر شرفت

 • یه نفر بهمن ۲۷, ۱۳۹۹

  واقعا رزیتا جان دمت گرم که نمیری صدا و سیما خب اخه ملت ما چقدر باید تو انزوا بمونه فقط به بهانه اینکه دینمون مسلمان بودنه والا الان عربا هم مسلمانن ولی چقدر شادن؟اونا مسلمانان واقعین نه ما که تو غم و اندوه داریم زندگی می کنیم و به قول خودمون مسلمانیم
  هر دختری که موش از روسری بزنه بیرون هزار تا حرف پشت سرش در میاریم
  یه مجری خوب مثل شما رو به خاطر بهانه های الکی مثل همین از کار بیرون می ندازن
  به کسی که داره شاد زندگی می کنه و معنی شاد زندگی کردن رو میدونه رو می گن سبک
  این جامعه داره به کجا میره؟
  ما داریم به کجا میریم؟چ
  تا کی می خوایم توی انزوا و افسردگی زندگی کنیم؟