از خوردن مار تا نوشیدن خون؛ تمرینات نظامی آمریکا که خبرساز شده اند

از خوردن مار تا نوشیدن خون؛ تمرینات نظامی آمریکا که خبرساز شده اند
۶ نظر

جمعی از حامیان حقوق حیوانات در آمریکا اخیرا نسبت به خوردن مارمولک و خون مار در تمرینات نظامی آمریکا ابراز نگرانی کرده اند.

طبق ادعای سازمان مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران، تمرینات تفنگداران آمریکایی می تواند همانند کووید-۱۹ باعث انتقال بیماری بین انسان و حیوان شود و همچنین جان مار شاه کبرا را به خطر بیانداز.

گفته می شود هم اکنون گروهی از حامیان حقوق حیوانات در حال جمع آوری امضا و دادخواست برای این تمرینات وحشتناک در تایلند هستند. این کمپ تمرینی که به کبرای طلایی معروف است از سال ۱۹۸۲ همه ساله در جنوب شرقی آسیا برگزار می شود.

تمرینات نظامی آمریکا

سربازان حاضر در تمرینات نظامی آمریکا یاد می گیرند در شرایطی که از واحد خود دور مانده و تنها هستند چه کاری برای زنده ماندن انجام دهند و برای مثال کدام گیاه را بخورند.

براساس یکی از گزارشات به دست آمده از این تمرینات که با همکاری نیروهای آمریکایی و تایلندی انجام می شوند، سربازان باید سر مار را قطع کرده و خون آن را بنوشند. سربازان در این تمرینات یاد می گیرند که چگونه در جنگل زنده بمانند. آن ها همچنین می آموزند که قبل از خوردن گکو (نوعی مارمولک) پوستش را جدا کنند.

ناگفته نماند در دادخواست مربوط به متوقف سازی این نوع تمرینات خطاب به وزیر دفاع وقت آمریکا گفته شده که باید هر چه سریع تر تمرینات وحشتناک کبرای طلایی پایان یابد. معاون ارشد سازمان مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران می گوید: «یک دختر که در مدرسه آموزش دیده می تواند بدون کشتن حیوانات در جنگل زنده بماند».

تمرینات نظامی آمریکا

سازمان مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران همچنین در پیامی از پنتاگون درخواست کرده تا هر چه سریع تر از کشتار خونین حیوانات در کمپ کبرای طلایی جلوگیری کند چراکه این اعمال سلامت جامعه را در تهدید کرده و گونه حیواناتی که در معرض انقراض هستند را در خطر قرار می دهد. گروهی از حامیان حیوانات نیز ادعا کردند این تمرینات باعث انتقال بیماری از حیوان به انسان شده و می تواند کرونا ویروس دیگری را به وجود بیاورد. این گروه خاطر نشان کرد که تمرینات بعدی کبرای طلایی بخاطر همه گیری کرونا تا آگوست بعدی انجام نمی شود.

در سال ۲۰۱۱ تفنگداران آمریکایی در کمپ آموزشی خود در کالیفرنیا، تمرینات خود را پس از اختلاف نظری که بین آن ها و سازمان مردمی مذکور رخ داد، تعطیل کردند.

 

بیشتر بخوانید:

۱۵ مورد از دردناک ترین و دیوانه وار ترین آموزش های نظامی در میان ارتش های جهان [قسمت اول]

۱۵ مورد از دردناک ترین و دیوانه وار ترین آموزش های نظامی در میان ارتش های جهان [قسمت دوم]

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 4.1 / 5. تعداد رای: 8

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • رضا اسفند 6, 1399

  چندسال قبل تیپ نوهد تو شیراز مصاحبه کرده بودن. تو تمریناتشن مار میخوردن. گربه میخوردن. ادرار میخوردن. عقرب میخوردن. چرا؟ چون حالت تهوع یا حالت چندش اولیه بریزه تا نیروهای ویژه اگه غذا و اب نبود معطل نکنن و سریعا گربه ایی ماری چیزی گیر اوردن رو بخورن. ادرارشون رو سریعا بخورن تا قبل اینکه دچار شوک یا کمبود یا لرزش یا ضعف بدنی بشن. اون نیروی ویژه تو مصاحبه صورتش کاملا شطرنجی بود و میگفت بدترین چیز اینه غذا نباشه اب نباشه و وارد شوک و ضعف بشی. چون وقتی وارد شوک و ضعف بشی و بعدش گربه یا مار یا ادرار بخوری ممکنه تا ۲۰ ساعت طول بکشه تا از حالت شوک و ضعف در بیایی. برا همین خیلی خیلی مهمه دچار حالت چندش یا تهوع نشی و سریعا گربه یا مار رو بزنی به بدن یا ادرار رو سر بکشی. تو تمرین مار گربه یا ادرار میخورن برا همینه تا عادت کنن و دچار چندش نشن

  • ناشناس اسفند 6, 1399

   تو اموزشی به ما گفتن تیر خوردی زخمی شدی هرجات خراش برداشت ادرار کن روش. تکاور بود مربیمون. چیزای زیادی گفتن یادم نیست. مثلا خوردن حیوونات وحشی دیگه عادی الان. همه کشورا میگن. ادرار چون اوره داره و خودش ضد باکتری هست چیز بدی نیست خوردنش. منتها ادراره دیگه.

 • س اسفند 7, 1399

  فرق نیروهای ویژه ایران باارتش جنایت کارآمریکا اینه که مؤسس وسازنده داعش نبود،زمانیکه مردم سوریه وعراق روباخنجرو چاقوهایی سرمی بریدند که روش نوشته ساخت آمریکاmade in usaواین زمانی بودکه جنایتکاران آمریکایی به اسم مبارزه باداعش موقع بمباران با هواپیماکمپوت ومهمات و اسلحه برای داعشی های محاصره شده باهواپیماو نیروی هوایی آمریکاارسال می شد

  • ع اسفند 8, 1399

   اکانت فیک سایبری 😂😂😂😂😂

 • س اسفند 7, 1399

  یکی دیگه ازافتخارات این ارتش تروریست جنایتکار انداختن بمب اتم روی دو شهرژاپن که فقط بچه ها وخانمهاتواین دوشهربودو فاقدنیروی نظامی بوداما بعدازدیدن جنایت وکشتار شهرغیرنظامی اول ژاپن چرااقدام به انداختن بمب دوم کردند؟جوابش اینه: بمب اول اورانیوم بود،اما بمب دوم پلوتونیوم بودکه بایدبازخوردتأثیروآزمایش هردوبمب اتمی توسط جنایتکاران آمریکایی تست وآزمایش میشدآنهم برروی کودکان وزنان غیر نظامی دوشهرکشورژاپن!

  • ع اسفند 8, 1399

   جونم اکانت فیک سایبری 😂😂😂😂😂