اینستاگردی: از ازدواج پیمان قاسم خانی تا سفر خارجی بهاره رهنما

اینستاگردی: از ازدواج پیمان قاسم خانی تا سفر خارجی بهاره رهنما

در اینستاگردی هفته اول آخرین اسفند قرن در اینستاگرام شاهد اتفاقات زیاد و گوناگون بودیم، از خبر ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی توسط برادرش تا پست جنجالی سحر دولتشاهی در مورد همایون شجریان. سفرهای بهاره رهنما هم همچنان به راه است و از پست آخر علی کریمی نیز این احتمال برمی آید که برنامه خود را بخواهد در اینستاگرام پخش کند.

در یکی دو روز گذشته از اتفاقات مهمی که در اینستاگرام رخ داد تایید شایعات و خبر ازدواج پیمان قاسم خانی بود که توسط برادرش مهراب قاسم خانی انجام شد. او در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویری از پیمان قاسم خانی، نوشت: «دیشب هر بار نگات کردم چشام پر اشک شد قاسم جون. نمیدونی چقدر خوشحالم که خوشحال میبینمت. از اونی که باعث خوشحالیته هم خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه همینجوری عاشق باشین و قدر همو‌ بدونین و حالتون خوب باشه و ما کنار هم ببینیمتون و کیف کنیم.»

تصویر پیمان قاسم خانی در صفحه برادرش

میترا ابراهیمی، همسر جدید پیمان قاسم خانی نیز از این فرصت استفاده کرده و با انتشار تصویری از خود و همسرش این خبر ر ا به گوش مخاطبان خود رساند.

تایید خبر ازدواج توسط میترا ابراهیمی

روز گذشته هم خبری مبتنی بر مصوبه جدید مجلس منتشر شد که اینفلوئنسرهای اینستاگرامی که بالای ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارند از این پس باید مالیات مشمول بر درآمد خود را بپردازند. این خبر نیز با واکنش مهراب قاسم خانی همراه بود و او در یک استوری به شکایت از این مصوبه جدید پرداخت. او در استوری خود نوشت: «خود اپلیکیشن به خاطر سرویسی که میده از کاربراش پول نمیگیره. شما بابت چه خدماتی میخواهید مالیات بگیرید؟ منت فیلتر نکردنش رو میذارید یا سرعت بالای اینترنت دو برابر قیمتتون رو؟»

علی کریمی نیز که اخبار ضد و نقیضی از گرفتن مجوز برنامه اینترنتی اش به گوش می رسد قسمتی از حرف های مهدی مهدوی کیا و خودش را در صفحه اینستاگرام خود گذاشت تا شاید در صورت نگرفتن احتمالی مجوز پخش اینترنتی، آن را از طریق صفحه اینستاگرام به سمع و نظر مردم برساند.

این هفته سحر دولتشاهی نیز کم خبرساز نبود. شایعه رابطه او با همایون شجریان از قدیم برپا بوده ولی به دلیل منتشر نشدن خبر تایید یا تکذیب این موضوع این اتفاق به دست فراموشی سپرده شد. اما وی با شرکت در مراسم ختم استاد شجریان دوباره این شایعه را بر زبان ها انداخت و بعضی ها هم معتقند که این دو پنهانی با یکدیگر ازدواج کرده اند، حال در چند روز گذشته او در صفحه خود قسمتی از یکی از ترک های همایون شجریان را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشت.

تصویری از آسمان ابری همایون شجریان

بهاره رهنما هم که هفته پیش تصویر خود در کنار همسرش در کیش را به اشتراک گذاشته بود این هفته در استوری هایش به سفر خارجه اش پرداخت و نشان داد که به کرونا آنچنان هم اهمیت نمی دهند و به سفرهایشان می رسند. وی به تازگی نیز در یکی از استوری هایش اعلام کرده که تهیه کنندگی فیلم کوتاهی را به عهده گرفته است. او که تیک آبی اینستاگرام هم دارد، ۴.۷ میلیون نفر را به عنوان دنبال کننده خود می بیند و در صفحه اش از اتفاقات روزمره تا برنامه آشپزیش را به اشتراک می گذارد.

استوری دوم بهاره از سفرش

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۰ نظر

ورود

 • ناشناس اسفند ۶, ۱۳۹۹

  عجب کسی رو مخ کردش. نوش جونش

  • Reyhaneh اسفند ۹, ۱۳۹۹

   هی چی بگم حالا بیام غصه اینا رو بخورم به من چه ???????

 • ناشناس اسفند ۷, ۱۳۹۹

  بهبه چ عروسی رهنما حالااشک بریز انقده کیف داره☺

 • ناشناس اسفند ۷, ۱۳۹۹

  انشاالله ازدواج کاسبی وشغل اول باشه برا همه هنرمندان، نوش جانشون

  • علی اسفند ۸, ۱۳۹۹

   شغل نه. لذت.
   تو خارج مثلا با همه میخوابن کسی کاری نداره. اینجا خب برا اینکه باهمدیگه بخوان باید ازدواج کنن.
   مثلا ۱۰ سال پیش یه بازیگر درجه اول خانوم هم شوهر داشته هم چندتا دوست پسر همزمان. با همشون بوده. وقتی میفهمن بهش کار نمیدن دیگه. الانم اسمی ازش برده نمیشه. اما اون موقعا بالاترین دستمزدو داشت. اما قضیه اینه که رسانه ایی نشه مردم نفهمن. چون جلو تلویزیون تو فیلم و سریالا یه چیزی میگن تو حقیقت زندگیشون یه چیز دیگس.
   یا همین خانوم س.ق معروف شوهر داره. متاهله اما میره دبی با یکی. و جدیدا فکر کنم جزیره بالی اندونزی با یکی دیگه رفته. تایلند با یکی دیگه رفته.
   اما رویه اینه هرکای میکنی صداشو در نیار و جلو دوربین اون چیزو بگو. حالا میخوای ۱۰ تا شوهر همزمان داشته باش. اما طوری ۱۰ تا شوهر همزمان داشته باش کسی نفهمه.

 • من اسفند ۷, ۱۳۹۹

  بسوزه بهاره بی عقل

 • پری اسفند ۸, ۱۳۹۹

  انتخاب هر دوشون عالیه

 • بچه اسفند ۸, ۱۳۹۹

  در دوران کرونا و تحریم برای افراد ثروتمند سفر کردن امری مستحب و قابل بیان است و باعث می‌شود دیگران هم یا در خیال سفر باشند یا به فکر سفر.

 • نازی اسفند ۸, ۱۳۹۹

  این همسرش هم ساده تر هم جوون هم خوشگلتره بهاره چی بود چاق افاده ای پرزرق و برق و الکی خوش ظاهر بین متظاهر ان شاالله خوشبخت بشه آقای قاسم خانی

 • حسین اسفند ۸, ۱۳۹۹

  هی خدا من برا شیر خشک بچم به هزار در میزنم ولی از راه حلال اونوقت نگاه اسطوره ها والگوهای جوانان ما چه میکنند از دق همدیگه