داستان «زشت ترین گربه تاریخ» که به باور بسیاری توسط شیطان تسخیر شده است

داستان «زشت ترین گربه تاریخ» که به باور بسیاری توسط شیطان تسخیر شده است

یک گربه از نژاد کورنیش رکس که پیکسل نام دارد، با بعضی از حالات چهره اش مردم را نگران کرده است.، مردمی که او را تسخیر شده شیطان می دانند. اما آلسیون ۳۹ ساله و صاحب آن در مورد چیزی که مردم می گویند اصلا اهمیتی نمی دهد و بیشتر سرگرم نشان دادن گربه اش در شبکه های اجتماعی است. او معتقد است که پیکسل گربه دوست داشتنی است. او در شبکه های اجتماعی ۱۲۰۰۰ فالوور برای گربه اش جمع آوری کرده و معتقد است پیکسل گربه زیبا و ملوسی است. حتی با وجود این که او هزاران پیام مبنی بر شیطانی بودن گربه دریافت می کند و مردم به گربه او زشت ترین گربه تاریخ را داده اند.

آلسیون که در ایالت ویسکانزین زندگی می کند به این فکر می کند که چنین پیام هایی از  حاصل از ترس و تردید مردم است. او می گوید:«مردم در همه اوقات می گویند که این زشت ترین گربه ای است که دیده اند. بختک شکل واقعی به خود گرفته! و اگر در نیمه شب این گربه را ببینند احتمالا از ترس سکته خواهند کرد.» مردم تمام مدت می گویند این گربه شیطانی است و شیطان کنترل آن را به عهده گرفته است. این نماینده خدمات مشتری توضیح می دهد که گربه او بخاطر چشمان بزرگ و سر کوچکش مردم را به حیرت وا می دارد که البته این به نژاد او بستگی دارد.»

 

 

او ادامه داد: «اگر مردم گربه ای مانند او ندیده باشند، برای اولین بار که او را می بینند دچار اضطراب می شوند. چون چیزی که برای اولین بار به آن نگاه می کنند برای آن ها عجیب است. بعضی اوقات به پیام های مردم که می گویند این گربه زشت ترین گربه ای است که دیده اند یا این گربه نیست و یک موش است، می خندم. بعضی فکر می کنند او از فضا به زمین آمده است و می گویند این گربه با این چشم هایش حتما یک فضایی است. او گربه بامزه ای است. بخاطر این که با اشکال صورتش بعضی اوقات مردم را می ترساند. قبلا مردی برای پارو کردن برف به خانه من آمده بود و وقتی پیکسل را دید خطاب به او گفت که تو چقدر عجیبی!»

بیشتر بخوانید:

با ۲۰ خرافه و باور غلط در کشورهای مختلف دنیا آشنا شوید

با ۱۰ خرافه بسیار عجیب اما رایج مردم در سراسر دنیا آشنا شوید

منبع: mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • شیری اسفند ۱۴, ۱۳۹۹

  سلام
  این گربه شیطانی نیست.
  متاسفانه یه سری خارج رفته خیلی از حقایق خارجو نمیگن. خیلی از کشورا مثل امریکا تقریبا ۲۰ تا ۳۰ درصدشون دانشگاه رفتن و حتی خیلیاشون تو دبیرستان نخواستن خیلی از درسا رو قبول کنن. مثلا پدر دانش اموزی معتقده زمین گرد نیست. و به بچه ش میگه این درس اشتباهه و زمین صاف هست. بچه قبول میکنه. دوست دوستم میامی یا جورجیا دانشگاه میره. مقطع فوق لیسانس. دنبالش میکنم مطالبشو. میگه شاید همین دو سه تا شهر ساکنینش باسواد باشن. بقیه حتی دانشگاه نرفتن و حتی معتقد به گردی زمین نیستن. میگفت حتی تو همسایه هاشون ادمایی زندگی میکنه فکر میکنن کل کره ی زمین به وسیله ادم فضایی اداره میشه. و شدیدا معتقدن به این چیزا. یا سوسمارها شبیه ادم خودشونو در اوردن و زمینو اداره میکنن.
  چون اکثر مردمشون اینطوری هستن و میشن به اینا پوپولیست میگن یعنی حرفایی که اشتباه و غلطه اما مردم چون سواد یا تخصص ندارن این حرف اشتباهو قبول دارن. و حتی پول خرج میکنن تا بقیه رو قانع کنن.
  مخصوصا تو کلیساها که هر روز بیشتر اینطوری میشن و شنبه ها سخنرانی میکنن میگن زمین گرد نیست و دولت گول میزنه. اصلا ترامپ همینطوری رای اورد. ترامپ حرفای پوپولیسمی میزد. این پوپولیستها هم دیدن یه نامزد ریاست جمهوری حرفشونو میزنن به همین خوش شدن رای دادن. دوست دوستم میگه مثلا مناطق حاشیه ایی بری همش اینطوریه مردمشون. اینا حتی بارها ماشین مردمی که اومدن تو منطقه شون رو اتیش زدن. چون جامعه شهری رو وابسته به دولت و دولتی میدونن و مخالف چیزی به اسم دولت هستن. یا درس خوندن به سبک امروزی رو بد میدونن. خیلیا تو خونه درس میدن بچه هاشون رو. فقط خوندن نوشتن یاد میدن جمع و ضر یاد میدن . بقیه چیزا رو نه. تو بقیه چیزا فقط چیزی که دوست دارن یاد میدن مثلا میگن زمین تخته.

  این طفلک شیطانی نیست. مردم شیطانی ان. هر روز بدتر میشه وضعشون. همشونم سفیدپوستای افراطی ان.
  حتی به انسانهایی که یکم پوستشون تیره تر هست میگن شیطانی ان.