هنرپیشه هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند

هنرپیشه هایی که با جراحی پلاستیک چهره خود را خراب کردند

اعمال جراحی زیبایی همیشه به نتیجه مطلوب ختم نمی شوند و گاهی تبعات آنها آنچنان جبران ناپذیر است که چیزی جز افسوس و پشیمانی برای فرد ندارند. در ادامه این مطلب قصد داریم نگاهی بیاندازیم به ۱۴ مورد از بدترین اعمال جراحی پلاستیک که تاکنون روی هنرپیشه های هالیوودی انجام شده اند و نتایج جبران ناپذیری را به بار آورده اند. در بسیاری از این عمل ها چهره فرد قبل از عمل به مراتب از چهره او بعد از عمل بهتر بوده است.

جوآن ریورز

جوآن ریورز تایید کرده که اعمال جراحی متعددی را به منظور زیبایی انجام داده و به مواردی نظیر لیفت صورت، لیفت گردن و جراحی چشم هایش اشاره کرده. نتیجه این اعمال جراحی چهره ای به شدت مصنوعی را برای او ساخته و فعالیت حرفه ای را به شدت تحت تاثیر قرار داده تا جایی که بسیاری از کارگردان ها و تهیه کننده های هالیوودی دیگر علاقه ای به همکاری با او ندارند.

دوناتلا ورساچه

اولین نکته ای که بعد از نگاه کردن به چهره خانم ورساچه بعد از عمل جلب توجه می کند لب بالای ورم کرده و غیرطبیعی اوست. در چهره های طبیعی لب پایین معمولا ۵۰ درصد بزرگ تر از لب بالایی است اما در مورد خانم ورساچه این نسبت برعکس شده و ظاهری نامتفارن و نازیبا را برای او ساخته است. علاوه بر این پوست صورت این خانم نیز شکلی کشسان به خود گرفته که احتمالا به خاطر لیزر تراپی های متعدد اوست.

مایکل جکسون

دماغ سربالا، پوست روشن شده، چال ساختگی در چانه و خدا می داند چه چیزهای دیگری؛ اینها مشخصات خواننده مطرح آمریکایی مایکل جکسون بودند. فردی که به گفته پزشکان به سندروم BDD (اختلال بدشکلی بدن) مبتلا بوده. این اختلال نوعی بیماری روانی است که باعث می شود مبتلایان خود را به شکل متفاوتی ببینند و در نهایت این نگاه متفاوت فرد را بر آن می دارد که زیر تیغ جراحی برود و هر تغییری که امکان پذیر است را در  ظاهر خود ایجاد کند.

ژاکلین ویلدنشتاین

ژاکلین ویلدنشتاین را میتوان بهترین مثال برای اعمال جراحی زیبایی ناموفق دانست. طبق گزارشات ژاکلین برای آنکه شوهرش را عاشق خود کند و او را در زندگی نگه دارد ده ها بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است. به گفته پزشکان ژاکلین احتمالا اعمالی مثل لیفت ابرو، تزریق ژل به لب ها، زاویه سازی چانه، لیپوساکشن، کاشت گونه، جراحی پلک بالا و پایین و گربه ای کردن چشم را انجام داده است.

میکی رورک

میکی رورک از جمله هنرپیشه های مرد هالیوود است که تاکنون اعمال جراحی متعددی از جمله لیفت صورت، لیفت پلک بالا و همچنین کاشت مو انجام داده است. فیس لیفت این هنرپیشه اما چندان موفق و مطلوب نبوده و آنقدر ناشیانه انجام شده که خط ریش میکی را از بین برده است. علاوه بر این انحنای غیرطبیعی بین گوش و گونه میکی و همچنین نرمه گوش او که حالا به صورتش متصل شده همگی نشان دهنده فیس لیفت صورت هستند که ظاهری غیرطبیعی به او داده اند.

پریسیلا پریسلی

اگر الویس پریسلی همسر سابق پریسیلا به یکباره زنده می شد قطعا به خاطر تغییر چهره بدش او را نمی شناخت. چند سال پیش بود که پریسیلا اعمال کرد تزریق سیلیکون به گونه انجام داده است و از آنجا که پزشکش چندان در این کار تبحر نداشته این نتیجه به بار آمده است. البته صورت پف دار پریسیلا صرفا به خاطر تزریق سیلیکون به گونه هایش نیست و تزریق های پی در پی بوتاکس و لیزردرمانی های متعدد هم در این عمل دخیل بوده اند. در هر حال او که زمانی به خاطر زیبایی مثال زدنی اش شناخته می شد حالا به خاطر ظاهر پلاستیکی و مصنوعی اش بر سر زبان ها افتاده است.

کاروت تاپ

این کمدین آمریکایی به خاطر اعمال جراحی مختلفی که روی صورتش انجام داده شکلی شبیه به کاراکترهای کارتونی پیدا کرده که البته این کار او میتواند به خاطر شغلش باشد. به گفته پزشکان این هنرپیشه در سالیان گذشته اعمال جراحی مختلفی را روی صورتش انجام داده که از آن جمله میتوان به هلالی کردن ابروها و صاف کردن پوستش اشاره نمود. اما از آنجایی که او با کمک لیزر پوستش را بهبود داده صورتش ظاهری غیر طبیعی پیدا کرده است.

هیدی مونتاگ

هیدی در یک روز ۱۰ بار تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته و حالا بیشتر از آنکه شبیه به انسان باشد یک باربی را در ذهن تداعی می کند. این چهره تلویزیونی برنامه های ریالیتی شو تایید کرده که اعمالی نظیر لیفت ابرو، بوتاکس پیشانی، جراحی بینی، تزریق چربی به گونه، کوتاه کردن چانه، لیپوساکشن گردن، عقب کشیدن گوش، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن کمر، پهلو و داخل ران و همچنین تزریق ژل به باسن را انجام داده است. خود او بارها در مصاحبه های مختلف گفته که از انجام این اعمال زیبایی پشیمان است. او در همین باره گفته: جای زخم روی بدن آدم هایی که تصادف داشته اند بیشتر از من است.

 

منبع: cbsnews
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • A فروردین ۳, ۱۴۰۰

    خیلی از هالیوودیا از کندال جنر و بلا حدید گرفته تا حتی انجلینا جولی و مرلین مونرو عمل زیبایی داشتن

    و حتی بازیگرای مرد دوران کلاسیک
    و اکثرنم خوب درمیومدن ماله اینا چرا بد شد؟

  • ی عاقاهه بهمن ۱۶, ۱۴۰۰

    مایکل جکسون اختلال پوستی ب اسم پیسی داشته ک لکه های سفید روی پوستش بوجود میاورده و مجبور بوده با کرم و آرایش اون لکه هارو با پوستش یکدست کنه…لطفا اصلاح کنید….در ضمن تغییر قیافه مایکل جکسون بخاطر لاغری زیاد بوده وگرنه جر عمل بینی و چانه هیج جراحی دیگه ای نداشته……