برنامه‌های شبکه HBO به مناسبت ۱۰ سالگی سریال بازی تاج و تخت

برنامه‌های شبکه HBO به مناسبت ۱۰ سالگی سریال بازی تاج و تخت

مجموعه بازی تاج و تخت در این ماه به سالگرد ۱۰ سالگی خود می‌رسد. اولین قسمت از این سریال بسیار محبوب در ۱۷ آوریل سال ۲۰۱۱ عرضه شد و شبکه HBO نیز اکنون به فکر بخاطر ده سالگی مجموعه محبوبش که در ۸ فصل پخش شد به فکر تدارک برنامه‌های ویژه است.

سریال بازی تاج و تخت

شبکه HBO در حال تدارک فستیوالی برای ده سالگی مجموعه بازی تاج و تخت در سرویس HBO Max است. از برنامه‌هایی که شبکه HBO تدارک دیده است ایجاد یک صفحه اختصاصی برای مجموعه بازی تاج و تخت و اضافه کردن همه نوع محتوایی است که مربوط به سریال می‌شود. از جمله مواردی که به این صفحه اضافه شده، می‌توان به فیلم‌های پشت صحنه این سریال، مصاحبه بازیگران و عوامل، فیلم‌های مربوط به مجموعه و تریلرهای گوناگون اشاره کرد.

سریال بازی تاج و تخت

از پنجم ماه آوریل، شبکه HBO جشن خود را شروع کرده و هدف این کار علاوه بر جذب دوباره طرفداران این سریال، جذب مخاطبان جدید برای مجموعه House of the Dragons (خانه اژدها) است. این مجموعه جدید پیش درآمد سری بازی تاج و تخت بوده و وقایع موجود در آن قبل از وقایع سریال بازی تاج و تخت رخ می‌دهند. ساخت House of the Dragons طبق برنامه ریزی‌ها از امسال شروع می‌شود.

سریال بازی تاج و تخت

از دهم ماه آوریل HBO برنامه‌ای به نام MaraThrone (ماراترون، برگرفته از کلمه ماراتن) را در نظر دارد که قرار است تمام قسمت‌های فصل اول سریال بازی تاج و تخت از شبکه HBO2 در ساعت ۱۰ صبح شروع به پخش شوند. همچنین HBO در نظر دارد تا به سه خانواده‌ای که مراسم خود را با تم و مضمون سریال بازی تاج و تخت برگزار کرده بودند جوایز اختصاصی را اهدا کند.

سریال بازی تاج و تخت

سری House of the Dragons بر اساس کتاب Fire & Blood (آتش و خون) ساخته خواهد شد و سرنوشت خانواده تارگاریان را به نمایش خواهد گذاشت. جرج‌آر‌آر مارتین نیز در این سری به نوشتن این سریال کمک خواهد کرد. فصل نخست خانه اژدها ۱۰ قسمت خواهد داشت و تایید شده که این سریال از نظر کیفیت در حد سری پیشین، یعنی بازی تاج و تخت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

سه اسپین آف جدید بازی تاج و تخت در دست ساخت است

۱۰ دلیل برای اینکه «جان اسنو» تراژیک ترین شخصیت سریال «بازی تاج و تخت» بود

بدون نظر

ورود