رنگ لاک تان درباره شخصیت تان چه می گوید؟

رنگ لاک تان درباره شخصیت تان چه می گوید؟

لاک زدن یکی از ساده ترین راه ها برای ابراز خود است. چرا که راحت زده و پاک می شود و می توانیم رنگش را طبق آخرین مد روز انتخاب کنیم و هر طور که خواستیم تغییرش دهیم. اما با وجود انتخاب های زیادی که برای لاک زدن در اختیار داریم، معمولاً یک رنگ هست که مخصوص خودمان است و با شخصیت یا خلق و خویمان کاملاً جور است.

درادامه می خواهیم ببینیم رنگ لاک تان چه نکاتی را درباره ی شخصیت تان آشکار می کند.

قرمز

رنگ قرمز یعنی شما آدم پر حرارتی هستید. ممکن است کمی پرخاشگر و احساسی هم باشید. قرمز رنگ تندی هم هست که معنایش آن است که شما از آن دست آدم هایی هستید که دوست دارند اعتماد به نفس یا تسلط خود را نشان دهند. شما ترسی از فریبنده بودن و کشیده شدن نگاه ها به سمت خودتان ندارید.

صورتی

لاک صورتی حس و حال زنانه ای دارد که شاید از سرزندگی و لذت جویی شما نشأت می گیرد. احتمالاً از آن دست آدم های شهودی هستید و هنجارهای اجتماعی چندان برایتان مهم نیستند. اگر لاک صورتی کمرنگ می زنید، احتمالاً جاه طلب و شغل محور هستید.

نارنجی

اگر لاک نارنجی می زنید، جسور و تکانشی بودن (فکر نشده و آنی عمل کردن) احتمالاً بارزترین ویژگی شما است. این رنگ مملوء از گرما و انرژی است و اغلب تداعی گر اشتیاق و خلاقیت است. برایتان مهم نیست دیگران چه فکری درباره ی شما می کنند و به طور قطع می دانید که چطور خوش بگذرانید.

بنفش

اگر لاک بنفش دوست دارید، شاید این علاقه از تمایل تان به ابراز بُعد خیالباف و خلاق تان نشأت می گیرد. رنگ بنفش تداعی گر جلال و شکوه و اشرافیت و نیز اعتماد به نفس و فردیت هم هست. احتمالاً زمانی دوست دارید لاک بنفش بزنید که می خواهید حس و حالی شهوانی یا مرموز ایجاد کنید.

آبی

آبی شاید تداعی گر آرامش و صلح باشد اما اینجا درباره ی لاک ناخن صحبت می کنیم که شاید داستانش متفاوت داشته باشد. لاک آبی به خصوص طیف های روشن تر آن، نشان می دهد شخص سرخوش و پرشوری هستید. این رنگ روحیه ی صمیمی و شاداب شما و پذیرا بودن تان برای امتحان کردن چیزهای جدید را نشان می دهد.

مشکی

بله درست است، زدن لاک مشکی کمی یاغی تان می کند، اما این همه ی ماجرا نیست. اگر دوست دارید لاک مشکی بزنید، آدم خلاقی هستید و از متفاوت فکر کردن لذت می برید. ممکن است شخص سلطه جویی باشید اما می توانید کمی بی پروا هم باشید. هر چه باشد، هر کسی نمی تواند لاک مشکی بزند.

نئونی

این رنگ جلب توجه می کند و شما ترسی از نشان دادنش ندارید. شما نترس، پر انرژی و مجلس گرم کن هستید. دوست دارید در مرکز توجه باشید و می توانید به راحتی سر صحبت را حتی با غریبه ها باز کنید. رنگ های نئونی می توانند بسیار متنوع باشند، از سبز لیمویی گرفته تا صورتی پررنگ و هیچ روش درست یا غلطی هم در مورد زدن لاک نئونی وجود ندارد ، امری که فضای بیشتری برای کشف بُعد خلاق وجودتان ایجاد می کند.

رنگ پوست

اگر لاک های رنگ پوست را دوست دارید معنایش این است که آدم سختگیر و وسواسی ای نیستید. شاید بعضی ها این رنگ را به خاطر آنکه چندان به چشم نمی آید زیاد از حد معمولی بدانند اما کماکان رنگ کاملاً شیکی است. به علاوه، این رنگ نشان می دهد آدم رکی هستید و از امنیت روانی برخوردارید.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

 • زری اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۰

  چقدر زرد و مسخره
  خوب خیلی ها که لاک نمی‌زنند چی
  خیلی ها که هر روزی یک لاک میزنند
  همینو برای رنگ روسری و … هم میشه تعمیم داد
  خواهشاً با ترجمه های زرد وقت ارزشمند خودتون و مردم محتوای زرد فارسی رو زیاد نکید