مصاحبه تازه علی دایی: از استقلالی بودنش در جوانی تا گلایه از وضعیت مرغ

مصاحبه تازه علی دایی: از استقلالی بودنش در جوانی تا گلایه از وضعیت مرغ

علی دایی در تازه‌ترین مصاحبه خود راجع به وضعیت مرغ و مصاحبه کارشناس شبکه دو که گفته بود میوه نخورید صحبت‌هایی را ارائه کرده است. او در ابتدا اشاره می‌کند، هنگامی که صدا و سیما راجع به مرغ برنامه می‌گذارد او ناراحت شده و گریه‌اش می‌گیرد.

علی دایی

او در ادامه بیان می‌کند: «مگر می‌شود در مملکتی به این عظمت با چنین مردمی، صف خرید مرغ تشکیل شود؟ خنده‌دار است!» او سپس با اشاره به پیامک‌هایی که راجع به گرانی و ارزانی مرغ دریافت می‌کند گفت: «اتفاقاتی که در حال رخ دادن در سطح کشور است برای من قابل هضم نیست. مگر می‌شود مردم ما در صف مرغ بایستند؟ به نظر من این کارها اصلا در شان و جایگاه مردم ما نیست. هر چه سریع‌تر این موارد باید در سطح کشور اصلاح شود.»

علی دایی

او ادامه داد: «کسانی که دستی بر آتش دارند، آن‌هایی که مسئول هستند، این دست موارد مانند صف مرغ را باید هر چه سریع‌تر حل بکنند. این حق طبیعی مردم است. این خیلی خنده دار است که در صدا و سیما برنامه تشکیل داده و می‌گویند «نخورید». مگر می‌شود؟ اصلا یعنی چی؟ این حرف توهین به یک ملت است. متاسفانه به پخش این موارد اجازه داده می‌شود.»

علی دایی

علی دایی افزود: «من اصلا نمی‌دانم این کارشناسان را چه کسی دعوت می‌کند. مگه می‌شود که نخورد؟ مردم نخرند و نخورند آن وقت خودتان بخرید و بخورید؟ همه چیز برای مردم حرام است؟ اگر قرار باشد نخوریم همگی نمی‌خوریم، اگر قرار باشد بخوریم همه باید بخوریم.»

علی دایی

علی دایی همچنین در اظهاراتی راجع به زلزله‌ای که سال‌های گذشته کرمانشاه را به لرزه درآورد گفت: «هنگامی که وارد کرمانشاه شدم اصلا باور نمی‌کردم که چنین مناطقی را در ایران داریم. بنده اگر سیاستمدار می‌شدم که خداروشکر نشده‌ام، نقاط مرزی کشور را تقویت می‌کردم چرا که اگر خدای نکرده جنگ شود اولین نقاطی که مورد حمله قرار می‌گیرند نقاط مرزی بوده و حق مردم کرمانشاه این نیست.

علی دایی

علی دایی همچنین در قسمتی از گفتگویش به استقلالی بودنش در جوانی سخن گفته است. او در این رابطه می‌گوید: «ما در خانواده‌مان ۵ برادر هستیم. از این ۵ نفر فقط برادر بزرگتر من پرسپولیسی بود و ما ۴ برادر همگی استقلالی بودیم.» علی دایی در ادامه سپس اشاره می‌کند از وقتی که فوتبال را در تهران به صورت جدی دنبال کرده بین استقلال و پرسپولیس هیچ فرقی برای او وجود نداشته است. او می‌گوید: «از وقتی که لباس پرسپولیس را پوشیدم یک پرسپولیسی شدم و طرفدار این تیم بودن افتخار من است. این که در حال حاضر استقلالی هستم اصلا صحت ندارد.»

 

بیشتر بخوانید:

استفاده از سبیل علی دایی برای آموزش ریاضی توسط مجله ورزشی آلمانی

بدون نظر

ورود