امیر جدیدی از تیم ملی تنیس انصراف داد

امیر جدیدی از تیم ملی تنیس انصراف داد

چند روز قبل وقتی سرمربی تیم ملی تنیس کشور خبر از دعوت از امیر جدیدی ، بازیگر مشهور سینما به اردوی تیم ملی داد، این موضوع واکنش هایی را به دنبال داشت.

امیر جدیدی بارها در صفحه ی شخصی اش تصاویر و ویدئوهایی از خود در حال بازی تنیس منتشر کرده و از علاقه اش به این ورزش گفته است. با این حال دعوت از او برای اردوی تیم ملی حواشی زیادی ایجاد کرد.

اکبر طاهری سرمربی تیم ملی تنیس درخصوص دعوت امیر جدیدی به اردوی تیم ملی اظهار کرد: «امیر جدیدی قبل از اینکه بازیگر باشد در مسابقات مختلف تنیس بازی می‌ کرد و گاهی اوقات نتایج خوبی هم کسب کرده ولی از دو جنبه می‌ توان به این موضوع نگاه کرد. یکی اینکه بازیکن خوبی است و دیگر اینکه حال و هوای بهتری به مسابقات مان می‌ داد؛ به نظرم بازخورد مثبتی بوده که رسانه‌های مختلف پیگیری می‌کنند.»

او در ادامه گفت: «هر چه قدر بیشتر به تنیس پرداخته شود تأثیر بیشتری روی مخاطبانی که می‌ خواهند این رشته را یاد بگیرند می‌ گذارد و بازیکنان حرفه‌ ای هم در کارشان جدی تر می‌ شوند و این به نفع تنیس ایران است.»

حالا اما خبر رسیده که امیر جدیدی که به انتخابی تیم ملی دعوت شده و قرار بود در این مسابقات شرکت کند از حضور در مسابقات انصراف و اینگونه به این حاشیه پایان داده است.

متأسفانه در سال‌ های گذشته تلاش چندانی جهت پیشرفت و ارتقاء رشته تنیس انجام نشد به طوری که تنیس ایران که زمانی برای عنوان قهرمانی آسیا تقلا می کرد اکنون در جایگاه سطح چهار قاره کهن قرار دارد.

حضور چهره‌ های سرشناس ورزشی و هنری از جمله علی کریمی و امیر جدیدی در سال های اخیر تنیس شاید بتواند تا حدودی انگیزه ی علاقمندان و جوانان برای فعالیت در این رشته را بیشتر کند اما به طور قطع این موضوع راهکاری اساسی جهت حل مشکلات تنیس و رسیدن به جایگاهی بالاتر در سطح آسیا نیست و با برنامه ریزی مدون و فراهم آوردن امکانات این مهم دست یافتنی خواهد شد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود