نگاهی به گران‌ترین خانه دنیا که در همسایگی خانه سیلوستر استالونه قرار دارد

نگاهی به گران‌ترین خانه دنیا که در همسایگی خانه سیلوستر استالونه قرار دارد

یک عمارت بسیار بزرگ در بورلی هیلز به گران‌ترین ملک ممکن تبدیل شده است. در این عمارت ۱۳ اتاق خواب و ۱۷ حمام و دستشویی بوده و قبلا به استیون اودوار-هزی تعلق داشته است. این خانه در ۲ فوریه در یک حراجی آنلاین به قیمتی نامعلوم به فروش رسید.

مالک قبلی این عمارت یعنی استیون اودوار-هزی که یک مولتی میلیاردر و رئیس شرکت Air Lease Corporation محسوب می‌شود عمارت بزرگش را در نوامبر ۲۰۲۰ در مزایده قرار داد. شرکت املاک Concierge Auctions که در مزایده این عمارت نقش داشت در این رابطه گفته است: «وقتی حراج به پایان رسید، قیمت این خانه به بالاترین میزان قیمت یک ملک در دنیا رسید.» این فروش بسیار پر زرق و برق نظر ۳۳,۰۰۰ نفر را از اقصی نقاط دنیا مانند کشورهای ایالات متحده، کانادا، هلند، سوئیس، انگلستان، اسپانیا، بلژیک، اتریش و آلمان را به خود جلب کرد. اما پیشنهادهای نهایی از ایالات متحده و چین ارائه شد.

قیمت نهایی حاصل از فروش این عمارت بزرگ نامشخص است اما بالای ۵۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. متخصصان تخمین می‌زنند حداکثر قیمتی که این ملک به فروش رسیده است ۹۰ میلیون دلار بوده است. طبق صحبت‌های شرکت املاک مذکور، فروش این عمارت به ۱۰۰ هزار دلار ودیعه از طرف خریدار احتیاج داشته است.

طبق اعلام شرکت املاک Concierge Auctions این ملک ۱۰ هزار هکتاری دارای امکاناتی مانند اتاق بازی‌های ویدئویی، محلی برای نگه داری سگ‌ها، ۴ آشپزخانه در فضای باز و یک زمین تنیس در فضای باز دارد. این شرکت اضافه می‌کند که سقف استفاده شده در این عمارت از نوع سقف طاقدار بوده است. همچنین کف آن از سنگ مرمر و چارچوب‌های در نیز قوسی شکل ساخته شده‌اند و چندین شومینه هم در این خانه وجود دارد.

گفتنی است این خانه دارای اتاق‌ها و فضاهای متعدد با عنوان‌های جالب مانند اتاق غذاخوری، اتاق خانواده، اتاق نشیمن، سالن بدنسازی، تئاتر خانگی، کتاب خانه، اتاق صبحانه، اتاق خدمتکاران و اتاق خواب صاحب خانه است. این ملک که در بورلی شمالی حضور دارد دارای سه حیاط، جای پارک برای ۳۰ خودرو، مسیر پیاده‌روی و دویدن و استخر است.

به گفته شرکت املاکی که از آن صحبت کردیم، این عمارت در سال ۱۹۹۸ ساخته شده و از اخبار خوش به خریدار این خانه این است که در همسایه او دنزل واشینگتن، ادی مورفی و سیلور استالونه قرار دارند.

 

منبع: nypost
مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود