جنیفر لوپز و الکس رودریگز جدایی خود را به صورت رسمی اعلام کردند

جنیفر لوپز و الکس رودریگز جدایی خود را به صورت رسمی اعلام کردند

روز گذشته جنیفر لوپز و الکس رودریگز خبر پایان نامزدی دو ساله خود را اعلام کردند و گفتند که «متوجه شدیم بهتر است به عنوان دو دوست در کنار هم باشیم». جنیفر لوپز و الکس رودریگز در بیانیه مشترک خود به برنامه Today شبکه NBC اعلام کردند که «ما به همکاری و پشتیبانی از یکدیگر در کارهای مشترکمان ادامه خواهیم داد».

آن‌ها همچنین افزودند : «ما برای همدیگر و فرزندانمان آرزوی بهترین‌ها را داریم. تنها جمله‌ای که در این رابطه می‌توانیم بگوییم تشکر کردن از تمامی افرادی است که با جملات محبت‌آمیز خود از ما حمایت کردند».

جنیفر لوپز از همسر سابق خود مارک آنتونی دو قلوهای ۱۳ ساله‌ای به نام مکس و اِم دارد و رودریگز نیز پدر دو دختر ۱۲ و ۱۶ ساله با نام‌های الا و ناتاشا است.

جنیفر لوپز و الکس رودریگز
فرزندان جنیفر لوپز

ماه گذشته شایعاتی منتشر شده بود که این خواننده و بازیگر موفق ۵۱ ساله به رابطه خود با بازیکن سابق بیسبال که ۴۵ سال دارد، پایان داده است؛ اما آن‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند که همچنان در کنار هم هستند و در حال حل کردن برخی مسائل هستند. برخی افراد دلیل این اتفاق را شایعاتی مبنی بر خیانت الکس رودریگز عنوان کردند.

در آن زمان منابع نزدیک به این زوج این گونه اعلام کردند: «آن‌ها به طور رسمی از هم جدا نشده‌اند و فقط در مورد آن حرف زده‌اند. آن‌ها با شرایط دشواری روبرو شدند که سبب گردید به فکر راه حلی برای آن باشند. آن‌ها همچنان کنار هم هستند و می‌خواهند برخی مسائل را حل کنند».

آشنایی جنیفر لوپز و الکس رودریگز

جنیفر لوپز و الکس رودریگز
جنیفر لوپز و الکس رودریگز به رابطه ۴ ساله خود خاتمه دادند

جنیفر لوپز و الکس رودریگز  ۴ سال پیش در یک مسابقه بیسبال با هم آشنا شدند. بعدها در یک رستوران با هم قرار گذاشتند و رودریگز از علاقه خود به جنیفر گفت. این دو بیشتر با هم آشنا شدند و رابطه بین آن‌ها صمیمی‌تر شد تا جایی که در سال ۲۰۱۹ نامزدی خود را اعلام کردند و تصمیم داشتند تابستان سال گذشته نیز مراسم عروسی خود را در ژاپن برگزار کنند، اما این مراسم به علت بیماری کرونا لغو شد. این دومین بار بود که مراسم عروسی آن‌ها لغو می‌شد.

جنیفر لوپز در گفتگویی با اندی کوهن گفته بود: «ما در این رابطه با هم صحبت کرده بودیم. منظورم این است که ما در سنی هستیم که قبلاً ازدواج کرده‌ایم. در تردید بودیم که آیا ازدواج کنیم یا نکنیم و اینکه ازدواج برای ما چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟»

وی همچنین در رابطه با لغو شدن مراسم عروسی خود گفته بود که از به هم خوردن مراسم خیلی ناراحت شدند زیرا برای همه چیز در ماه ژوئن برنامه ریزی کرده بودند و چند ماه بعد به این نتیجه رسیدند که احتمالاً چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

 • Abbas HSm فروردین ۲۹, ۱۴۰۰

  اخه… یعنی اخیش…اخیش.. واقعا با بغض دارم درباره خاله { جی لو } صحبت میکنم ….????????
  بیچاره ها …دیدید چی شد نه خاله جی لو و نه عمو الکس تونستن هر گدوم برای چهارمین یا پنجمین بار
  باهم ازدواج کنن.. مخصوصأ اینکه ازدواج میون زنهای میانسال متمول و … خیلی سخت شده…
  بابا ای جوونا شماها چرا گول شیطون رو میخورید والله به الله من و بقیه جوونهای هم سن و سال خودم
  باید خوشحال باشیم که عروسی تو کشور ما خیلی خیلی خیلی راحته… بچه تا یکمی هم چشماتون ر باز کنید و مملکت خودمون و ببینید چقدر پیشرفت کرده هستیم… مخصوصا تو مسأله وام ازدواج…
  مثلا تو کشورهای دیکه اول وام ازدواج رو میدن تا اون پسری که تو جیبش شپش پشتک نیم وارو میزنه بتونه تر چه سریعتر بتونه ازدواج کنه ..ولی تو کشور ما اول باید دختر پسر عقد بکننن برن زیر یه سقف بعد اکه مسؤلین بخو بخورظون تموم و سیر شده باشن یه استخون میندازن جلوی پسر تا بتونه قرض و قله هاییی که لابت عروسی بدهکار شده تازه اونم اگه تا حاا زندوننیفتاده باشه….
  واسلام… علی برکت الله…….