میلیونر شدن مرد فقیر لس آنجلسی تنها چند ماه پس از خرید رمز ارز دوج کوین

میلیونر شدن مرد فقیر لس آنجلسی تنها چند ماه پس از خرید رمز ارز دوج کوین

یک سرمایه گذار حوزه رمز ارز دوج کوین (Dogecoin) داستان میلیونر شدن خود پس از سرمایه گذاری پس اندازهای خود در قالب این رمز ارز را بیان کرده است. این شهروندی لس آنجلسی ۳۳ ساله که خواسته نامش مخفی بماند، تمامی ۱۸۸,۰۰۰ دلار پس انداز زندگی خود را در ماه فوریه سال جاری صرف خرید دوج کوین نمود. از آن زمان به بعد ارزش این رمز ارز نیز مانند دیگر رمز ارزها در ماه های جاری با افزایش سرسام آوری مواجه شده و حمایت چهره های سرشناس و متمولی مانند ایلان ماسک نیز در این امر بی تاثیر نبوده است. تنها در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش رمز ارز داج کوین بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته در حالی که این افزایش در یک هفته اخیر بیش از ۴۳۵ درصد بوده است.

یک سرمایه گذار حوزه رمز ارز دوج کوین (Dogecoin) داستان میلیونر شدن خود پس از سرمایه گذاری در قالب این رمز ارز را بیان کرده است.

ارزش هر رمز ارز دوج کوین اکنون به رکورد ۰.۴۰ دلار رسیده است. بدین ترتیب سرمایه این سرمایه گذار خوش شانس اکنون به حدود ۲ میلیون دلار رسیده است. در ویدیویی که برای مجله نیوزویک فرستاده، این سرمایه گذار اسکرین شاتی از پورتفوی سیستم معاملاتی رابین هود خود در ماه فوریه گذشته و زمانی که دوج کوین تنها ۰.۰۵ دلار ارزش داشت ارسال کرده و در پایان ویدیو می گوید: «به وضوح قابلیت تغییر ارزش بسیار بالاست، به همین خاطر من یک مشاور مالی نیستم و این یک مشاوره مالی نیست، تنها برای لذت بردن است». او کمی بیش از ۵ میلیون رمز ارز دوج کوین را خریداری کرده بود و اکنون ارزش این مقدار دوج کوین به ارزش روز به حدود ۱,۸۸۱,۵۳۳ دلار رسیده است. این سرمایه گذار در ابتدا خبر میلیونر شدن خود را در یک پست در Reddit در روز پنج شنبه گذشته اعلام کرده بود که با لایک بیش از ۷۰,۰۰۰ کاربر همراه شد.

یک سرمایه گذار حوزه رمز ارز دوج کوین (Dogecoin) داستان میلیونر شدن خود پس از سرمایه گذاری در قالب این رمز ارز را بیان کرده است.

او در تماس با مجله نیوزویک چنین گفته است: «اکنون احساس بسیار فوق العاده ای دارم. من در یک خانواده بسیار فقیر بزرگ شدم. از خانواده پولداری نیامده بودم و به همین خاطر در تمام زندگی ام سخت کار کردم تا نیازهایم را برآورده کنم. در حال حاضر به شکل معمول از ساعت ۹ تا ۵ کار می کنم و هزینه هایم را از یک حقوق تا حقوق دیگر مدیریت می کنم. همچنین مالک یک خودرو تویوتا کرولا مدل ۲۰۰۴ قراضه هستم که بیش از ۲۰۰ هزار کیلومتر کارکرد داشته و کاملاً فرسوده است». این مرد سال ها پیش سرمایه گذار در بورس را آغاز کرد و بخش کوچکی از دستمزد خود را صرف خرید سهامی می کرد که به نظرش کمتر از مقدار واقعی ارزش گذاری شده بودند. او می گوید که بعد از مدتی به فساد و مشکل در سیستم وال استریت پی برده و تصمیم به مطالعه در مورد روش های سرمایه گذاری دیگر گرفته است.

یک سرمایه گذار حوزه رمز ارز دوج کوین (Dogecoin) داستان میلیونر شدن خود پس از سرمایه گذاری در قالب این رمز ارز را بیان کرده است.

این مرد در ادامه می گوید: «دوج کوین را کشف کردم و بعد از تحقیقات گسترده در حدود یک هفته در مورد مزایا و معایب رمز ارز، به این نتیجه رسیدم که این رمز ارز نیز کمتر از مقدار واقعی ارزش گذاری شده، تمام سهامم را فروختم، حساب پس اندازهایم را خالی کردم و تا آخرین دلاری که داشم را صرف خرید دوج کوین کردم. باقی ماجرا هم که یک داستان جالب است». این سرمایه گذار می گوید که در حال حاضر قصد فروش دوج کوین هایش را ندارد.

بیشتر بخوانید: ساتوشی ناکاموتو، خالق رمز ارز بیت کوین چقدر ثروت دارد؟

منبع: newsweek
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۰ نظر

ورود

 • رستم فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  چجور فقیری بوده که ۱۸۰ هزار دلار تو حسابش داشته!!!!

 • ترانه فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  حالا اگه ما بودیم پولمون سوخت میشد کامل به خاک سیاه می شستیم

 • babak khoram فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  لطفا اصلاح کنید..ایشون فقر نبوده! آخه یه کم فکر کردن هم بد نیست! ۱۸۰ هزار تا داشته بعد نوشتید فقیر! یا فقیرا تو محله شما یه جور دیگن یا ما خوابیم

 • Sajad فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  اولا ۱۸۰۰ دلار فقیر محسوب نمیشه ثانیا این بنده خدا که شما میفرمایید ۱۸۰۰ دلار خرید از اون تاریخ اگه دوج ۱۰۰ برابر هم که شده باشه فوقش شده ۲۰۰هزار دلار دومیلیون دلار از کجا اومد

 • بهروز فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  فقیر؟
  خود من یه اشنایی داریم تو کالیفرنیا یا همون کلی. ال ای زندگی میکنه. تکنسین برق هست و دستمزدش سالی ۴۵ هزار دلاره.
  بعدم تو امریکا شما ۱۸۸ هزار دلار داشته باشی به راحتی میتونی تا ۲ میلیون دلار وام برا یه بیزینس بگیری.
  طرف فقط کافیه ۶ ماه بره برقکشی دوره ببینه بعد با همین پول میتونه بهترین زندگی رو ایجاد کنه.
  بعدم کالیفرنیا یکم گرونه. من بودم ۱۸۸ هزار دلار داشتم میرفتم اورگون یا ایالت واشنگتن.

 • ناشناس فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  این خصلت انسانهاست که نمیتوننموفقیت بقیه رو ببینن حالا۱۸ دلاریا۱۸۰۰دلاریا۱۸۰۰۰دلار یا……هرچقدر پول هرکشوری برای مخارج خودکشورش چیزی نیست ولی برای بقیه کشورهافرق میکنه شما اصل مطلب رو نگرفتین طرف منظورش اینکه من اگه الانم ارزش سرمایه ام چندبرابرشده بازم صبرمیکنم تا بیشتر بشه دست از کارکردنم برنمیدارم زندگی روزمره مو میکنم پولمومیزارم برای جایی که بدردم بخوره فعلا همینایی که دارم کارمو راه میندازه خیلی معذرت قصد توهین ندارم نمیشینه توخونه پاروپابندازه بگه الان پول دارم کارنمیکنم پول خرج میکنم اگه این تصور رو داشته باشیم همونطور که صعودکرده سقوط هم میکنه منظورش اینه کارجوهر مرده تایک سنی بعداون سن آدم بازنشست میشه

 • مهدی فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  کاری به اونایی که گفتن ۱۸۸هزار دلار فقیر محسوب نمیشه ندارم چون کاملا باهاش موافقم

  فقط اون ناشناسی که اومده طرف داری کرده…
  پول دار
  مرفه بی درد
  همه چی بلد
  همون جاهم ۱۸۸هزار دلار پول خیلی خوبیه

 • حاجیخان فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  فقیرهای اروپا و آمریکا هم با ما فرق دارند

 • شیردال اردیبهشت ۴, ۱۴۰۰

  بخر و نگه دار
  باشد که رستگار شوی

 • هستی اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰