اینستاگردی: از سختی‌های فیلمبرداری «ترانه» تا تولد پرحاشیه «فرشته»

اینستاگردی: از سختی‌های فیلمبرداری «ترانه» تا تولد پرحاشیه «فرشته»

باز هم به سراغ قسمت دیگری از اینستاگردی و گشت و گذار در اینستاگرام سلبریتی‌های کشورمان می‌رویم. در هفته‌ای که گذشت تولد فرشته حسینی و ماجرای ازدواج او با نوید محمدزاده را در پیش داشتیم و حتما به این موضوع در این اینستاگردی خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

در اولین قسمت به سراغ استوری برزو ارجمند می‌رویم که نسبت به حرف‌های وزیر بهداشت ابراز تعجب کرده است! دکتر سعید نمکی چند روز قبل در پی همه‌گیری شدید در هندوستان گفته بود که آماده‌ایم تا به این کشور در مهار کرونا کمک کنیم.

شاید این تصویر بهرام افشاری برای این هفته نباشد اما با وجود این پیام مهمی که او در کپشن پستش نوشته است فکر کردیم تا آن را در اینستاگردی این هفته بیاوریم.

شقایق دهقان که پخش سریال آخرش یعنی نون خ ۳ چند هفته‌ای است به اتمام رسیده است با انتشار تصویری مغموم از خود شعری از فاضل نظری را در کپشن نوشته و آن را با هواداران خود به اشتراک گذاشته است.

ژاله صامتی نیز این هفته با دست پر به استقبال هواداران سریال‌های صدا و سیما علی‌الخصوص سریال‌های طنز آن، آمده است. ژاله صامتی با انتشار فیلمی از پشت صحنه این سریال خبر از اتمام فیلم‌برداری این مجموعه طنز خبر داده و گفته است که به زودی این سریال به زودی از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فصل اول زیر خاکی سال گذشته و در جریان ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش شده بود.

این هفته و در تاریخ ۶ اردیبهشت تولد فرشته حسینی بوده و او تصویری از خودش را با کپشنی که در عکس می‌بینید منتشر کرده و از همه کسانی که به او تبریک گفته‌اند تشکر کرده است.

نوید محمدزاده هم نسبت به تولد فرشته حسینی واکنش نشان داده و ویدئویی را به همراه یکدیگر منتشر کرده است. او به زبان‌های مختلف در کپشن خود نسبت به فرشته حسینی ابراز علاقه کرده و این ابراز علاقه نیز شایعه ازدواج این دو با یکدیگر را به راه انداخته است.

در هفته‌ای که گذشت حمید جاسمیان، یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را از دست دادیم. علی کریمی اسطوره روزهای نه چندان دور این باشگاه نیز با انتشار یک استوری برای حمید جاسمیان طلب آمرزش کرده است.

شهرام قائدی و حواشی سیاسی بسیار او به واسطه نقشش در فصل دوم سریال گاندو را به یاد دارید؟ او نیز این هفته با انتشار یک تصویر از خودش، کپشنی فلسفی را با هواداران خود به اشتراک گذاشته است.

شبنم قلی خانی را در اینستاگردی کم دیده بودیم. او این هفته تصویری با تم بهاری از خودش منتشر کرده و از ویژگی‌های ماه اردیبهشت صحبت‌هایی را کرده است.

ترانه علی‌دوستی هم از صحنه تنگی که در حال فیلمبرداری است تصویری را منتشر کرده است. فیلم تفریق هشتمین فیلم مانی حقیقی بوده و او پس از مرخص شدن از بیمارستان به دلیل بیماری کرونا فیلمبرداری فیلم خود را شروع کرده است. تاکنون مشخص شده که نوید محمدزاده و ترانه علی‌دوستی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

شاهرخ استخری هم این هفته تصویر جالبی را به اشتراک گذاشته است. او تصویر خواهرش به همراه دامادشان را منتشر کرده و گفته است که زیر سیگاری‌ای که در گوشه تصویر دیده می‌شود برای بعد از افطار بوده! و مدعی شده که ۴ سال است سیگار را ترک کرده است. جالبی این تصویر این است که احتمالا اگر او به زیر سیگاری بودن آن جسم اشاره نمی‌کرد نمی‌شد تشخیص داد که آن چیست!

نرگس محمدی هم همانند شاهرخ استخری عکسی خانوادگی را منتشر کرده است. او تصویری از برادرش به اشتراک گذاشته و او را بهترین برادر دنیا خوانده است.

امیر نوری هم با انتشار تصویر جدیدی از خود از تیپ تازه‌اش رونمایی کرد. او در تیپ جدیدش موهای خود را بلند کرده و بسیار هم خود را لاغرتر کرده است. امیر نوری سال گذشته با شوخی‌ای که با اسم سال جدید کرده بود حاشیه‌هایی را برای خود ساخت.

کامبیز دیرباز هم عکسی از خود به همراه سام درخشانی با گریم رئالیتی شو شب‌های مافیا به اشتراک گذاشته و او را کهنه رفیق خوانده است. شب‌های مافیا یک رئالیتی شو بر اساس بازی مافیاست و در هر فصل ۱۲ شرکت کننده از میان سلبریتی‌ها و به میزبانی محمدرضا علیمردانی بازی را انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

اینستاگردی: خوشگذرانی‌های «بابک»، دوچرخه سواری «پریناز» و بینی «بهنوش»

اینستاگردی: از حضور پیمان معادی در قطب تا پست عاشقانه مهدی پاکدل برای رعنا آزادی ور + عکس

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • ریز احمد اردیبهشت ۶, ۱۴۰۰

    علی کریمی اسطوره پرسپولیسه که تو متن نوشتین؟

    • حمید اردیبهشت ۷, ۱۴۰۰

      نه پس شاه فرهاد اسطوره ست! علی کریمی هر جا رفته اسم پرسپولیسو با خودش به یدک کشیده…