۱۰ فیلم مخصوص آن‌هایی که فکر می‌کنند می‌توانند پایان فیلم‌ها را پیش‌بینی کنند

۱۰ فیلم مخصوص آن‌هایی که فکر می‌کنند می‌توانند پایان فیلم‌ها را پیش‌بینی کنند

در دنیا دو نوع فیلم وجود دارد: آن‌هایی که از اولین صحنه پایانشان مشخص است و آن‌هایی که ما را تا آخرین لحظه مبهوت خود نگه می‌دارند. معمولا فیلم‌های دوم فیلم‌های مرموزی هستند که تا مدت‌ها داستان آن‌ها را فراموش نخواهیم کرد. در این لیست می‌خواهیم نگاهی به ۱۰ مورد از این نوع فیلم‌ها بی‌اندازیم پس با ما همراه باشید و مطلب را از نظر بگذرانید. در نظر داشته باشید نمرات فیلم‌ها که نوشته شده است از وبسایت IMDb هستند.

The Wife – نمره ۷.۲

در طول یک ازدواج با قدمت بالای ۴۰ سال یک همسر معمولی به نام جوان کسلمن جاه طلبی‌های کاری خود را به خاطر کارهای همسرش قربانی می‌کند. اما وقتی همسرش جو، بخاطر کارش در زمینه ادبیات برنده جایزه نوبل می‌شود، جوان تصمیم می‌گیرد در زندگی خود بازنگری کند و اینجاست که زندگی سورپرایزهایی را برای او به ارمغان می‌آورد.

 Get Out – نمره ۷.۷

کریس واشینگتن به عنوان یک عکاس دو رگه آمریکایی-آفریقایی در حال رفتن به ملاقات نامزد و خانواده‌اش است که در یک جامعه دستچین شده و  یک خانه روستایی منزوی زندگی می‌کنند. اگر این عکاس دلیل این دعوت را می‌دانست سعی می‌کرد هر چقدر می‌تواند از این خانه دورتر شود.

Gone Girl – نمره ۸.۱

همه چیز حاضر است نا نیک و ایمی پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرند که به ایمی به طور ناگهانی گم می‌شود. اما واقعیت ماجرا چیست؟ وقت آن نیست که بیشتر با زندگی ایمی و نیک آشنا شویم و با نگاهی دیگر به آن نگاه کنیم؟

The Hidden Face – نمره ۷.۴

فابیانا که به عنوان یک پیشخدمت کار می‌کند، با رهبر اکستر جوانی به نام آدریان دیدار می‌کند و آن‌ها رابطه‌ای را با یکدیگر شروع می‌کنند. همه چیز برای او ایده‌آل به نظر می‌رسد تا این که متوجه می‌شود پلیس در حال تحقیق در مورد نامزد سابق آدریان است که ناپدید شده است. علاوه بر آن فابیانا احساس می‌کند اتفاقات عجیبی در خانه در حال رخ دادن است.

Hold The Dark – نمره ۵.۶

این فیلم تریلر که از سرویس نتفلیکس پخش می‌شود را بهتر است در فصل تابستان ببینید. اتفاقات این فیلم در یک روستای دور افتاده در آلاسکا و در میان برف، سرما و تاریکی اتفاق می‌افتند. جای تعجب نیست که انسان تمام کسانی نیستند که در این منطقه زندگی می‌کنند چرا که گرگ‌ها هم در این منطقه حضور دارند و شروع به دزدیدن نوزادان انسان می‌کنند. به منظور پی بردن به مسائلی که در این منطقه در حال اتفاق افتادن هستند یک جانور شناس وارد این روستا می‌شود اما او خیلی زود از تصمیم خود پشیمان می‌شود.

Damsel – نمره ۵.۵

ساموئل آلاباستر شجاع و عاشق قصد دارد با پنه‌لوپه زیبا که دختری از غرب وحشی است ازدواج کند. او برای معشوقه خود آهنگ می‌نوازد و یک حلقه ازدواج قلب شکل نیز  انتخاب می‌کند. همه چیز برای ازدواج این دو آماده است اما یک مشکل جزئی به وجود می‌آید. آن هم این است که پنه‌لوپه توسط یک آدم بد دزدیده می‌شود و ساموئل می‌خواهد عروسش را نجات دهد.

Whiplash – نمره ۸.۵

اندرو نیمن نوازنده درام یک گروه موسیقی است که به هنرستان شیفر و به امید پذیرفته شدن توسط یکی از بهترین استادان موسیقی به نام ترنس فلچر، می‌رود. فلچر او را می‌پذیرد و داستان این دو نفر از همینجا آغاز می‌شود.

The Handmaiden – نمره ۸.۱

در دهه ۱۹۳۰ کشور کره که در اشغال کشور ژاپن است، مردی کلاهبردار برای راضی کردن یک زن ثروتمند به ازدواج با او، زنی را به عنوان خدمتکار برای وی به استخدام در می‌آورد و وظیفه آن خدمتکار این است که زن را به ازدواج با آن مرد کلاهبردار راضی کند.

Parasite – نمره ۸.۶

خانواده کیم از دار دنیا نعمت زیادی را به چشم ندیده‌اند. آن‌ها در یک زیرزمین کثیف زندگی می‌کنند و اینترنتشان را نیز از همسایگان خود می‌دزدند و در مشاغل نیمه وقت مشغول به کار هستند. یک بار دوستِ پسرشان که برای کارآموزی در خارج از کشور به سر می‌برد به او فرصت می‌دهد تا جایگزین وی شده و به عنوان معلم خصوصی یک دانش‌آموز دبیرستانی که خانواده‌ای ثروتمند دارد کار کند.

Tell No One – نمره ۷.۵

همسر الکساندر بک ۸ سال قبل قربانی یک قاتل سریالی شده بود. الکس در این زمان نتوانست با از دست دادن او کنار بیاید. اوضاع حتی وقتی الکس اطلاعاتی از زنده بودن همسرش به دست می‌آورد نیز پیچیده‌تر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

۱۰ فیلمی که شوکه کننده ترین و غیرمنتظره ترین پیچش های داستانی را داشتند [قسمت اول]

۱۰ فیلمی که شوکه کننده ترین و غیرمنتظره ترین پیچش های داستانی را داشتند [قسمت دوم]

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود