علت طلاق بیل گیتس و همسرش فاش شد

علت طلاق بیل گیتس و همسرش فاش شد

به گفته ی نشریه ی وال استریت ژورنال، ملیندا گیتس از چند سال پیش از تصمیم گیری اش برای جدایی از بیل گیتس، با وکلای طلاق ملاقات داشته است.

این زوج مشهور پس از ۲۷ سال زندگی مشترک روز سوم ماه مه از تصمیم خود برای پایان دادن ازدواج شان خبر دادند.

بیل و ملیندا گیتس در بیانیه ی مشترکی که در توییتر منتشر شد بیان کردند: «پس از فکر و تلاش فراوان برای رابطه ی خود، تصمیم گرفتیم به ازدواج مان پایان دهیم. در ۲۷ سال گذشته، ۳ فرزند فوق العاده بزرگ کردیم و بنیادی ساختیم که در سرتاسر دنیا تلاش می کند تا مردم را از زندگی ای سالم و پرثمر برخوردار سازد.»

این تصمیم گرچه سر و صدای زیادی در محافل مختلف به پا کرد اما به گفته ی وال استریت ژورنال، از مدت ها قبل گرفته شده بود.

بر اساس گزارش این نشریه، ملیندا گیتس از سال ۲۰۱۹ و پیش از اقدام رسمی برای جدایی، با وکلای طلاق گفتگو داشته است.

او تلاش کرد با کمک وکلای چندین شرکت مختلف ازدواجی را ترمیم کند که «به شکل جبران ناپذیری از هم پاشیده بود.»

نه بیل و نه ملیندا گیتس حرفی از علت طلاق خود نزده اند. اما بر اساس گزارشات، ماجرای ارتباط بیل گیتس با جفری اپستین که متهم به قاچاق جنسی بود، ملیندا را آشفته کرده بود و به گفته ی وال استریت ژورنال، گمان می رود همین مسأله یکی از دلایل اصلی طلاق این زوج مشهور باشد.

برخی منابع گفته اند فکر دوستی بیل گیتس با اپستین «هنوز دست از سر ملیندا برنداشته است». رابطه ی گیتس و اپستین از سال ۲۰۱۱ آغاز شد و این در حالی بود که پیش از آن، در سال ۲۰۰۸ جرم اپستین در اغوای دختران زیر سن قانونی گناهکار محرز شده بود.

به گفته ی وال استریت ژورنال، این زوج مشهور در سپتامبر ۲۰۱۳ در شهر نیویورک در عمارت آپر ایست ساید ِ اپستین با او ملاقات کردند. برخی منابع به نشریه ی دیلی بیست گفته اند کمی پس از این ملاقات ملیندا با دوستان خود از ناراحتی اش از این دیدار صحبت کرده بود. گفته می شود تعدادی از دوستان نزدیک این زوج گفته اند ملیندا از رابطه ی همسرش با اپستین «برآشفته» بود.

وال استریت ژورنال می گوید بر اساس اسناد به دست آمده، پس از انتشار گزارشی درباره ی ملاقات بیل گیتس با اپستین در نشریه ی نیویورک تایمز در اکتبر ۲۰۱۹، ملیندا بارها مشاوران خود را فراخوانده بود.

این زوج در بیانیه ی مشترک خود که در توییتر منتشر شد اعلام کردند قصد دارند به همکاری با یکدیگر در بنیاد بیل و ملیندا گیتس ادامه دهند.

منبع: businessinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • محسن اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰

    … ماجرای ارتباط بیل گیتس با جفری اپستین که متهم به قاچاق جنسی بود، ملیندا را آشفته کرده بود …
    احمقانه تر از این دلیل هم داریم؟ اون یارو آدم مشهوری بود خیلی از آدمهای مشهور باهاش در ارتباط بودن. همکاری که نمیکردن باهاش. یعنی منتظر هر دلیلی بودم جز همچین مذخرفی! یا رسانه ای که این رو منتشر کرده خیلی چیپ و زرده و یک چرندی از خودش گفته یا این ملیندا واقعا مشکل روانی ای چیزی داره. البته احتمال این هم هست که ملیندا دنبال بازی رسانه ای باشه چون قبلا هم با بیان یکسری چرندیات فمینیستی نشون داده بود که خیلی دوست داره از زیر سایه شوهرش بیرون بیاد.