سفارش ۹۱۸ عدد بستنی باب اسفنجی توسط یک کودک ۴ ساله

سفارش ۹۱۸ عدد بستنی باب اسفنجی توسط یک کودک ۴ ساله

پسر ۴ ساله‌ای به نام نوح روئیز عاشق ۲ چیز است: بستنی یخی و باب اسفنجی. هنگامی که این کودک دو موردی که عاشق آن‌هاست را در یک محصول واحد پیدا کرد یک تصمیم عاقلانه گرفت و آن‌ها را برای خود سفارش داد! بگذارید دقیق‌تر بگوییم. او دقیقا ۹۱۸ عدد از آن‌ها را سفارش داده است! با استفاده از حساب فروشگاه آمازون مادرش و بدون آن که به او بگوید.

مادر نوح، جنیفر برایان به نوح اجازه داد تا وقتی که آیپدش از کار افتاده، با لپتاپ مادرش کار کند. مادر نوح در یک اتاق دیگر مشغول به کار بوده است که نوح خیلی راحت و آشکار به حساب مادرش که با خواهرش هر دو مشترک از آن استفاده می‌کنند در فروشگاه آمازون می‌رود و اتفاقاتی که نباید، می‌افتد! مادر نوح می‌گوید: «او مدام در طی روز عدد ۵۱ را تکرار می‌کرد. راه می‎‌رفت و می‌گفت ۵۱، ۵۱.» او ادامه می‌دهد: «من زیاد به این اتفاق فکر نکردم چرا که نوح بعضی اوقات کلماتی را برای خودش مدام تکرار می‌کند. از این اتفاق نیز آنچنان تعجب نکردم چون او به اوتیسم مبتلا است.»

تماسی از خواهر تعجب کرده

حالا زمان آن است که خواهر جنیفر به او زنگ بزند. او که حسابی عصبانی و آشفته شده بود با داد و سر و صدای زیادی در تماس خود به خواهرش می‌گوید: «می‌دانید، شما باید سفارش این همه را متوقف کنید.» جنیفر در این لحظه به خواهرش می‌گوید: «من نمی‌دانم در مورد چه چیزی صحبت می‌کنی.» گفته می‌شود سه جعبه بزرگ که هر کدام ۳۰ کیلوگرم هستند و به انجماد نیاز دارند به خانه جنیفر و نوح تحویل می‌شود. اینجاست که مادر نوح متوجه می‌شود پسرش ۵۱ بسته یا به عبارتی ۹۱۸ عدد بستنی یخی باب اسفنجی به ارزش ۲۶۱۹ دلار سفارش داده است! اینجاست که ۵۱ گفتن‌های نوح برایش منطقی می‌شود.

یک دردسر یخی

گفته می‌شود آمازون این بسته‌ها را پس نمی‌گیرد چرا که از فروشنده شخص ثالث تامین شده‌اند. برایانت که مادر سه فرزند می‌باشد هیچ تصوری از چگونگی پرداخت شهریه‌های این ترم فرزندانش، نداشت. یکی از دوستان جنیفر سعی کرد به او کمک کند تا بستنی‌ها را در بعضی از خرده فروشی‌ها به فروش برسانند تا مادرش بتواند شهریه مدرسه فرزندانش را دوباره بدست بیاورد. لازم به ذکر است که مادر این فرزند در نظر دارد تا نوح را به یک مدرسه خاص کودکان اوتیسمی بفرستد تا فرزندش در آنجا تحصیل کند.

بیشتر بخوانید:

۱۰ مورد از قوانین استفاده از کودکان بازیگر در فیلم‌ها

بیرون کشیدن ۲۰۰ توپ مغناطیسی از شکم کودک روس

منبع: cnn
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود