متخصصان بر اساس سلفی‌هایتان از ویژگی‌های شخصیتی‌تان می‌گویند

متخصصان بر اساس سلفی‌هایتان از ویژگی‌های شخصیتی‌تان می‌گویند

هنگامی که اینستاگرام خود را باز می‌کنید حتما تعداد زیادی سلفی از فالوورهایتان می‌بینید. حال متخصصان با استناد به میلیون‌ها سلفی به ثابت‌هایی از شخصیت افراد براساس سلفی‌هایشان رسیده‌اند. شاید اینگونه به نظر نرسد اما براساس این تحقیقات سلفی می‌تواند اطلاعات زیادی را در مورد شما بدهد. در مطلب پیش رو می‌خواهیم به چند عدد از این موارد نگاهی بیندازیم پس با ما همراه باشید.

۱- کسانی که می‌خواهند عضلانی و قد بلندتر به نظر برسند

در عکاسی و به خصوص سلفی زوایای دوربین نقش بسیار مهمی دارند. مخصوصا وقتی بحث احساسات به پیش می‌آید. بر طبق یک تحقیق مردان قد بلند افرادی جذاب‌تر و با خصوصیات مردانه‌تر بیشتری محسوب می‌شوند. به همین دلیل است بسیاری از افراد سلفی‌شان را از پایین صورت خود می‌گیرند چرا که این گونه بنظر می‌رسد آن‌ها دارند به فرد کوتاه قدتری نگاه می‌کنند.

۲- می‌خواهند قسمت جذاب‌ترشان را به نمایش بگذارند

به سلفی‌های خودتان یک نگاهی بی‌اندازید. آیا در آن‌ها بیشتر بخش راست صورتتان پیداست یا چپ آن؟ احتمالا عکس‌هایی که در آن گونه چپتان پیداست تعداد بیشتری از باقی عکس‌هایتان دارد. این اتفاق دلیل خاص خود را دارد. سمت چپ صورت بهتر ارتباط برقرار می‌کند و جذابیت بیشتری دارد. این بار که خواستید سلفی بی‌اندازید دقت داشته باشید که از کدام طرف صورتتان عکس خواهید گرفت.

۳- دوست دارند ریز اندام و زنانه به نظر برسند

اگر خانم هستید و از بالا عکس می‌گیرید احتمالا دوست دارید ظرافت و زنانگی را بیشتر به نمایش بگذارید. بر طبق یک تحقیق زنانی که از بالا عکس می‌گیرند می‌خواهند کوتاه‌تر بنظر بیایند. این دقیقا برعکس مردان است که از پایین خود سلفی می‌گیرند. زنان با گرفتن سلفی از بالای خود، خود را اجتماعی‌تر و زیباتر نیز نشان می‌دهند.

۴- می‌خواهند معتبر و جذاب به نظر برسند

سلفی‌ها انواع احوالات ما را نشان می‌دهند. تحقیق دیگری نشان داده آن‌هایی که در حالت معمولی و نرمال عکس نمی‌گیرند می‌خواهند خود را اثبات شده و معتبر جلوه دهند. از خنکی یک صبح دل انگیز لذت می‌برید؟ انداختن یک سلفی و نشان دادن آن به دیگران می‌تواند حال خوبتان را به بقیه نشان دهد.

۵- ممکن است افرادی مضطرب نشان داده شوند

روان‌رنجوری در مورد افرادی است که اغلب اوقات احساس بد و اضطراب می‌کنند. یک تحقیق نشان داد افرادی که شکل و شمایل خاصی را در مقابل دوربین (مانند جلو بردن لب‌ها یا به اصطلاح صورت اردکی) در می‌آورند در نظر دیگران افرادی دارای اختلال اضطراب به حساب می‌آیند. مخصوصا وقتی در تصویر تنها هستند. البته یادتان باشد همیشه این فرضیه درست نیست اما هنگام سلفی گرفتن به یاد داشته باشید که صورتتان در مقابل دوربین به چه شکل است.

۶- ممکن است وظیفه شناس به نظر برسند

متخصصان می‌گویند اگر شما سلفی‌های کمتری در مکان‌های خصوصی مانند خانه دارید و سلفی‌هایتان در مکان‌های عمومی بیشتر است اطلاعات به خصوصی را در مورد شما به اطلاع می‌رساند و شما فردی وظیفه شناس به نظر می‌آیید. متخصصان همین نظر را در مورد افرادی دارند که اشکال مختلف از صورت خود را به نمایش نمی‌گذارند و یا از فتوشاپ استفاده نمی‌کنند. این سلفی‌ها افراد را فردی قهار در ارتباط با دیگران با دیسیپلین و سخت کوش نشان می‌دهد.

۷- تصاویری که اعتماد را نشان می‌دهند

اگر از پایین عکس می‌گیرید، به دوربین نگاه می‌کنید و سعی می‌‎کنید حس خوبی را به اشتراک بگذارید خبرهای خوبی برایتان داریم! این کار شما در بین مردم به فردی قابل قبول تبدیل می‌کند. به گفته محققان این به این معنیست که شما می‌توانید فردی احساساتی و مهربان، معتمد و اجتماعی به نظر برسید.

۸- مانند فردی ریسک پذیر به نظر می‌رسند

وقتی یک سلفی با خنده طبیعی و بدون فشار به لب‌ها می‌گیرید ممکن است فردی راحت و خوب که می‌توان با او به خوبی ارتباط برقرار کرد بنظر برسید. فردی که به عنوان یک شخص خلاق و ریسک پذیر به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

دانشمندان می‌گویند گذاشتن سلفی در اینستاگرام وجهه بدی از ما می‌سازد

سلفی گرفتن نوجوان بی باک در ارتفاع ۱۵۵ متری پلی در اسکاتلند + ویدیو

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود